*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #7366
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Loodetavasti, täna saatsin veel logifailid neile, täitsa arvestatav kahju on selle jamaga, vana sõber "bigdog" sõimas kah koguaeg, et mida ma istun ta lauda, kui ise declinen koguaeg.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #7367
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Kas Run it twice ka töötab kuskil juba?

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #7368
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        1 PLO100 laud on. Seisab tühjana.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #7369
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #7370
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Kui nüüd oli serveri restart, siis rematch probleemi ei lahendanud.

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #7371
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Jah RIT isegi täitsa olemas

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • PokerStars Marika
                PokerStarsi Esindaja
                • Jun 2011
                • 46

                #7372
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Kui nüüd oli serveri restart, siis rematch probleemi ei lahendanud.
                Tõepoolest. Kahjuks ei ole HU rematchi probleem veel lahendust leidnud, kuid meie programmeerijad uurivad antud probleemi siiski edasi. Anname endast parima, et teha parandus võimalikult kiiresti.

                Comment

                • -KP-
                  Julm Donk
                  • Sep 2012
                  • 26

                  #7373
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Tere,

                  mängisin pokerstarsis sit and go stepse ning minuga ühes lauas olid 2 Kanada tüüpi. Ja mulle tundus, et nad mängivad kokku. Kuhu peaksin pöörduma, on olemas antud turniiri ID.

                  Ehk keegi oskab aidata.

                  Comment

                  • PokerStars Marika
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jun 2011
                    • 46

                    #7374
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas -KP- Vaata postitust
                    Tere,

                    mängisin pokerstarsis sit and go stepse ning minuga ühes lauas olid 2 Kanada tüüpi. Ja mulle tundus, et nad mängivad kokku. Kuhu peaksin pöörduma, on olemas antud turniiri ID.

                    Ehk keegi oskab aidata.
                    Kirjuta palun meile aadressil support@pokerstars.ee

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #7375
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kas PS saadab oma klientidele välja mingit customer satisfaction survey't, mille saatja on "cust_sat" ja e-maili sisu ise totaalne läbu ja juhatab kusagile zoomerang.com lehele? Või on see mingi tavaline scam/spam?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7376
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                        Kas PS saadab oma klientidele välja mingit customer satisfaction survey't, mille saatja on "cust_sat" ja e-maili sisu ise totaalne läbu ja juhatab kusagile zoomerang.com lehele? Või on see mingi tavaline scam/spam?
                        zoomerang.com on väga-väga suur survey veebileht ehk tegu on tõenäoliselt legit teemaga.

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #7377
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Naljakas teostus igatahes. Gmail on kõik pildid ära blockinud ja kogu e-mail näeb välja totaalne läbu seetõttu. Kui veel mingi kolmanda osapoole (minu jaoks tundmatu, aga vist olen vähe ebakompetentne ka) lehele juhatab, siis kokku õpikunäide sellest, mida ei tohiks ilma hea põhjuseta klikkida.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7378
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                            Naljakas teostus igatahes. Gmail on kõik pildid ära blockinud ja kogu e-mail näeb välja totaalne läbu seetõttu. Kui veel mingi kolmanda osapoole (minu jaoks tundmatu, aga vist olen vähe ebakompetentne ka) lehele juhatab, siis kokku õpikunäide sellest, mida ei tohiks ilma hea põhjuseta klikkida.
                            Olen täpselt samat asja täheldanud nende surveyde puhul. Muideks - tegelt ei pruugigi olla ju email ise legit. S.t. et hackerid võivad vabalt kasutada ise zoomerang.com teenust, saadavad sulle emaili, koostavad küsimustiku ja küsimustiku lõppu lisavad. Thank You! Please insert your PokerStars username and password to get your free Sunday Million ticket!

                            Comment

                            • PokerStars Regina
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Jan 2011
                              • 254

                              #7379
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                              Kas PS saadab oma klientidele välja mingit customer satisfaction survey't, mille saatja on "cust_sat" ja e-maili sisu ise totaalne läbu ja juhatab kusagile zoomerang.com lehele? Või on see mingi tavaline scam/spam?
                              Jah tegemist on meie ehtsa küsimustikuga :) Tavaliselt saadetakse peale seda kui oled meie klienditoele kirjutanud.

                              Kui on probleeme küsimustiku avamisega, kopeeri ja kleepi terve veebilink brauseri interneti aadressiribale ja vajuta Tagasi, et küsimustik avada, see peaks probleemi lahendama.

                              Zoomerangi küsimustiku täitmiseks soovitan kasutada ühte järgnevatest brauseritest:

                              •Internet Explorer 5.0 või uuem (Windows või Mac)
                              •Firefox 2.0.x või 3.0 (Windows või Mac)
                              •Netscape 4.72 või uuem (Windows)
                              •Netscape 7.1 või uuem (Mac)
                              •Safari 2.0 või uuem (Mac)

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #7380
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                firefox ver on praegu 16 ja netscape pole olemaski enam

                                soovitan copy-paste source uuendada

                                Comment

                                Working...