*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #7336
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    miks te eesti.ee-st ei saada statementi?
    Räägi lähemalt?

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #7337
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      Räägi lähemalt?
      Elukoha päringu saad näiteks teha eesti.ee kaudu. Mul oli vaja Triobeti saata, nemad ise lausa ütlesid, et seda vaja.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #7338
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        jah sealt saab e-mailile saata .pdf kus su nimi,aadress jne

        ja hea asi veel et sealt saab otse panna pokerstarsi e-maili ehk siis mitte sina ei saada vaid @eesti.ee otse saadab starsile kirja ehk siis v6imatu petta vms, t2iesti safe v2rk

        //

        "Eluase" alt

        niisama saad .pdf alla laadida ja saata "Elukohatõend PDF kujul"

        v6i otse e-mailiga starsile saata "Enda ja oma alaealiste laste andmete päring (Rahvastikuregister)"

        ///

        kui otse saadad siis pead obv enne r22kima et nad teaks toimetaja@eesti.ee-lt e-maili checkida
        Last edited by q_q; 14.10.12, 15:35.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #7339
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kellelgi veel probleeme laudade pop-uppimisega?

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #7340
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Kellelgi veel probleeme laudade pop-uppimisega?
            selline probleem on, et kui üritad lauda istuda ja keegi jõuab sinust ette (ehk istub sinu koha peale), siis lööb laua automaatselt kinni. vanasti tuli mingi eraldi pop up, et "this seat is taken" vms ja laud jäi ikka lahti ja lasi uue koha valida.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7341
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              jah sealt saab e-mailile saata .pdf kus su nimi,aadress jne

              ja hea asi veel et sealt saab otse panna pokerstarsi e-maili ehk siis mitte sina ei saada vaid @eesti.ee otse saadab starsile kirja ehk siis v6imatu petta vms, t2iesti safe v2rk

              //


              "Eluase" alt

              niisama saad .pdf alla laadida ja saata "Elukohatõend PDF kujul"

              v6i otse e-mailiga starsile saata "Enda ja oma alaealiste laste andmete päring (Rahvastikuregister)"

              ///

              kui otse saadad siis pead obv enne r22kima et nad teaks toimetaja@eesti.ee-lt e-maili checkida
              tnx, ootan, mis nad vastavad, siis vajadusel saadan, praegu on kogu lugu mingi case manageri käes. Koguaeg bookersi kaudu toimetanud, pole probleemi olnud ja mitte midagi pole küsitud kunagi, nüüd selline kamm.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #7342
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                selline probleem on, et kui üritad lauda istuda ja keegi jõuab sinust ette (ehk istub sinu koha peale), siis lööb laua automaatselt kinni. vanasti tuli mingi eraldi pop up, et "this seat is taken" vms ja laud jäi ikka lahti ja lasi uue koha valida.
                viimased kaks päeva see probleem olnud, aga nüüd viimane sess sarnast probleem ei esinenud. tuli ikka eraldi pop up ja lasi uue koha valida.

                Comment

                • metsnik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 462

                  #7343
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  PokerStars Caribbean Adventure pole vist BI ning asukoha tõttu Bahamal Eesti pokkerisõpradele eriti populaarne turniir, aga praegu käimas $10 satikas sellele, kus saada 10 $15K paketti. 9 tundi mängitud ja Eesti mängija "hullpealuu" 1,8M nupuga 5. kohal. avg stack 0,8M ja 10. koha stack 1,25. Siiski 55 mängijat veel alles, seega tükk maad veel mängida.
                  Last edited by metsnik; 15.10.12, 02:05.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #7344
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Maru tuttav username. Hetkel 22 alles ja 1.kohal


                    edit: Vaatasin PCA satikakava - bljät, mul on tunne, et 2013nda aasta PCA-le tuleb räme rahvamass.
                    Last edited by hotcocacola; 15.10.12, 03:35.

                    Comment

                    • metsnik
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 462

                      #7345
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      jooks on olnud päris kuldne, siin mängida veel küllaga, aga tundub, et tahab tulla. jaanuaris abiks ikka bahamat väisata

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #7346
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        tahaks ise kah minna, aga enne seda oleks vaja kuskil hittida :(

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #7347
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Btw, sellel 10$ Qualifieril oli 24655$-ne Overlay!!!

                          Comment

                          • metsnik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 462

                            #7348
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            seal hitid

                            Comment

                            • Heroiin
                              Bännitud
                              • Jul 2012
                              • 198

                              #7349
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Ilma ühtegi seadet näppimata ei hüppa enam laud kus on vaja otsus teha ette vaid peale laua ise taskbarilt valima vilgub
                              milles võiks kala olla?

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #7350
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Advance Multi-Table optionsi alt - Popup table whenever user action is requiered on linnuke ees ? Kui sul samal ajal ka Dont steal focus from chat and notes linnuke siis võib juhtuda , et kui kirjutad lauas või teed notesi siis ei tulegi lauda ette kus next to act vilgub.

                                Comment

                                Working...