*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #166
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas kilu6
    :O?

    Comment

    • Maheaatom
      Grinder
      • Oct 2008
      • 958

      #167
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Lojaalse mängija punktid või FPP-d, on kütuseks, mis paneb käima PokerStarsi VIP klubi. oluline, milliste panustega või millises formaadis sa mängid PokerStarsis mängides teenid kvalifitseeruvate jaotustega alati FPP-sid Sind kindlasti üllatab kui kiires tempos nad kogunevad. Peale seda, on sinu ainuke otsus – kuidas neid kulutada! Täpse informatsiooni saamiseks, kuidas täpselt FPP-sid, teenida nii rahamängudes kui turniiridel ja sellest, kuidas on neid siis võimalik kulutada, külasta PokerStarsi lojaalse mängija programmi.

      Oleks nagu eeldanud pisut paremat tõlget...

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #168
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        PokerStars eesti keeles on mulle sama asi kui Windows ja Office eesti keeles. Epic fail.


        L.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #169
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          mängin praegu starsis eesti keeles päris huvitav :D

          EDIT: Parim kild seni "Passimine on tasuta, oled kindel, et tahad loobuda?"

          Comment

          • Naxer
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 345

            #170
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Maheaatom
            Lojaalse mängija punktid või FPP-d, on kütuseks, mis paneb käima PokerStarsi VIP klubi. oluline, milliste panustega või millises formaadis sa mängid PokerStarsis mängides teenid kvalifitseeruvate jaotustega alati FPP-sid Sind kindlasti üllatab kui kiires tempos nad kogunevad. Peale seda, on sinu ainuke otsus – kuidas neid kulutada! Täpse informatsiooni saamiseks, kuidas täpselt FPP-sid, teenida nii rahamängudes kui turniiridel ja sellest, kuidas on neid siis võimalik kulutada, külasta PokerStarsi lojaalse mängija programmi.

            Oleks nagu eeldanud pisut paremat tõlget...
            Tõsi ta on, et palju kohti on konarlikud või isegi üsna jaburad kohati praeguses versioonis. Samas see on beetaversioon ja tean, et töö paranduste/täiendustega juba mõnda aega käimas ning osad neist ka tehtud, kuid pole veel PokerStarsi poolt updateda jõutud. Seda ka näiteks selle viimase Maheaatomi poolt välja toodud lõigu puhul.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Naxer

              Tõsi ta on, et palju kohti on konarlikud või isegi üsna jaburad kohati praeguses versioonis. Samas see on beetaversioon ja tean, et töö paranduste/täiendustega juba mõnda aega käimas ning osad neist ka tehtud, kuid pole veel PokerStarsi poolt updateda jõutud. Seda ka näiteks selle viimase Maheaatomi poolt välja toodud lõigu puhul.
              Mitu inimest selle tõlketööga tegeleb, kui saladus ei ole?

              Ja tere tulemast foorumisse!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #172
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas kivisaba
                mängin praegu starsis eesti keeles päris huvitav :D

                EDIT: Parim kild seni "Passimine on tasuta, oled kindel, et tahad loobuda?"
                Ja kui Eesti keeles mängite kas siis käsi pärast träkkerisse importida saab?

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #173
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas timukasr
                    Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.
                    On kohti, kus me peame loobuma Eesti keelest. Vastasel juhul võid end mujal maailmas räigelt lolliks teha.

                    Comment

                    • leits

                      #175
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas timukasr
                      Mind kutsuti ka isegi vahepeal Starsis vabakutseliseks tõlgiks (nad kavatasesid kõik balti riigid kampa võtta), aga aja puudusel pidin kohast ära ütlema. Igatahes õnn kaasa, eks ta harjumatu välja näeb, aga mina jään Eesti keele peale, sest kuidas muidu me oma armast ema keelt hoiame.
                      imo pakuti seda kõigile eestlastele, kes starsis m2nigvad :D

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #176
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Lutzky
                        PokerStars eesti keeles on mulle sama asi kui Windows ja Office eesti keeles. Epic fail.
                        L.
                        100% nõus, enamikud väljendid pole enivei eriti loogilised... nii ehk naa siis parem õpi vastava inglise keelne vaste ära, sest kui sul infot vaja netist otsida, siis sa võid pooleks oma 'hauke suuruse vaikväärtust' otsida ja olgem ausad, oled sa IT'ga sina peal või täiesti arvutivõõras inimene, need eesti keelsed vasted ei vii sind kuidagi asja ivale ja poindile lähemale, seega täielik ajaraisk ja oma joru ajamine, nagu krdi soomlased oma 'puhelini' ja muu kamaga...

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #177
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kõige parem on see, et tean inimesi, kes tõsimeeli õpivad inglise keelt, kuid kasutavad ikkagi eestikeelset Windoooozat jne.

                          Comment

                          • Maheaatom
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 958

                            #178
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Eestikeelne Win ja Office on ausalt öeldes asjad, millest ma sisuliselt mitte midagi aru ei saanud. Olen proovinud aga ei meeldinud kohe mitte. Minu arvates on tõlkimise juures põhiveaks see, et spetsiifilised väljendid (on need siis IT, pokkeri vms. vallas) üritatakse igal juhul ära tõlkida e. "eestistada" hoopis mingit muud sõna kasutades (sommide värgist saab vähemasti aru). Nii tekib igasuguseid imelikke sõnu ja arusaamatuid väljendeid ja inimesed lähevad ikka harjumusest tagasi ingliskeelsete juurde.

                            Tõlkimise juures on mul soe soovitus - ärge tõlkige midagi üksinda, kui on olemas mingi meeskond! Las üks tõlgib, teine loeb üle ja kolmas vajadusel korrigeerib (PN valmib näiteks niimoodi), sest ühistööna tuleb palju parem resultaat.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #179
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Eestikeelne Win ja Office tõesti on jubedus, paljustki peab mälju järgi orjenteeruma, et saada soovitu tehtud. Kindlasti juhtub selline asi ka teiste asjade tõlkimisel. Muidugi Starsi poolt suur ettevõtmine ja tuleb kiitust avaldada ;D

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #180
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Olen juba mõnda aega mõelnud selle dataminemise kohta Starsis. Mis kurat see ikkagi siis tähendab, et
                                illegaalne.

                                Triobetis kasutasin ikka sellist võtet, et tegin 10 lauda lahti ja lasin kätel joosta ning ise samal ajal näiteks olin foorumis või chattisin MSNis või kratsisin munandeid ning siis mingi aja pärast tsekkisin lauad uuesti üle HUDi abil ja oli kohe kohe selge KAS on donke lauas ja KES on donkeyd.

                                Nüüd Starsis ei julgegi seda võtet kasutada, kuna kes teab, mitu kätt võib laud lahti olla koos HEMiga, et asi muutuks illegaalseks. Ja seega istun Starsis nüüd korraga umbes 15 lauda, mängin kaasa 30 kätt ning siis hakkan vaikselt sulgema laudasid, kuni alles jääb 3-5 lauda, kus donkeyd säravad oma fullstackidega.

                                Sest noh, see lobbyst statide vaatamine(keskmine pot, mitu inimest flopil), see on minu arvates ikka puhas kakk, sest kui lõpuks lauda istud, vahid 5le NITile otsa ja mõnele rotistunud shortstackerile.

                                Kokkuvõtvalt siis küsimused: Mis hetkest algab datamining ja kui rangelt seda asja kontrollitakse....või kuidas üldse kontrollitakse?

                                Comment

                                Working...