Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Ei jaksa uurida, kas see on siin varem olnud ka juba, aga Hyper-turbodes kaks üsna sagedast probleemi:
1) vastane acceptib rematchi ja mina acceptin. Aga lauda lihtsalt lahti ei tule. Ja fish kaob ära.
2) Laua lahti tulek viibib nii kaua, et kaotan esimese käe sit-outi tõttu.
Milles viga võib olla?
Ei jaksa uurida, kas see on siin varem olnud ka juba, aga Hyper-turbodes kaks üsna sagedast probleemi:
1) vastane acceptib rematchi ja mina acceptin. Aga lauda lihtsalt lahti ei tule. Ja fish kaob ära.
2) Laua lahti tulek viibib nii kaua, et kaotan esimese käe sit-outi tõttu.
Milles viga võib olla?
Comment