Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Tahtsingi siinkohal just öelda, et tõenäoliselt saad raha küll selle eest, sest atm on siiski tegu nende kalaga. On neil ju koguaeg auto reload töötanud ja siis ükskord ei tööta, julgeks väita, et nt mingi tarbijakaitseseadus võiks ju siinkohal olla tarbija aka pokkerimängija poolt, kuna tarbija ei pea olema see kes teenusepakkuja teenust kontrollib vaid teenusepakkuja peab ise see olema ja tarbijal on kehva teenuseoakkumise korral õigus kaebus ja kahjunõe teha. Olgugi et tõenäoliselt stars on ainuke tuba mis tuleb sellisel korral üldse mängijale vastu, aga nagu varem näha, siis on seda ikka juhtunud nagu nt ranka mainitud husng mängijal kes dc-s ja imo lõpuks sai vist mingi 8k$ ulatuses tagasi pappi + pastilaa hiljuti kirjutas et mingi regular ütles fishile mway potis, et ära calli pastilaal on set ja fish foldiski ning pastilaa saatis kirja ja sai pappi fishi ülejäänd stäki eest(ma loodan et see mingi level ei old:D). Aga tundub et kui isegi tahaks siis starsi supporti vastu ei saakski midagi halba öelda ja pole muud teha kui lihtsalt öelda props ja keep up the good work. Hea on et mõni selline pokkerituba üldse leidub
Tahtsingi siinkohal just öelda, et tõenäoliselt saad raha küll selle eest, sest atm on siiski tegu nende kalaga. On neil ju koguaeg auto reload töötanud ja siis ükskord ei tööta, julgeks väita, et nt mingi tarbijakaitseseadus võiks ju siinkohal olla tarbija aka pokkerimängija poolt, kuna tarbija ei pea olema see kes teenusepakkuja teenust kontrollib vaid teenusepakkuja peab ise see olema ja tarbijal on kehva teenuseoakkumise korral õigus kaebus ja kahjunõe teha. Olgugi et tõenäoliselt stars on ainuke tuba mis tuleb sellisel korral üldse mängijale vastu, aga nagu varem näha, siis on seda ikka juhtunud nagu nt ranka mainitud husng mängijal kes dc-s ja imo lõpuks sai vist mingi 8k$ ulatuses tagasi pappi + pastilaa hiljuti kirjutas et mingi regular ütles fishile mway potis, et ära calli pastilaal on set ja fish foldiski ning pastilaa saatis kirja ja sai pappi fishi ülejäänd stäki eest(ma loodan et see mingi level ei old:D). Aga tundub et kui isegi tahaks siis starsi supporti vastu ei saakski midagi halba öelda ja pole muud teha kui lihtsalt öelda props ja keep up the good work. Hea on et mõni selline pokkerituba üldse leidub

Comment