Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Kunagi ammu ( 2,5 aastat tagasi ) kui mängimist alustasin tegin pokerstrategy kaudu ps-i kasutaja ja sain 50$ free. Nüüd tahaks depoda umbes 700$, aga kas see tähendab et welcome bonust ma siis ei saa? Ja kui ei saa, siis mis koodi peaks kasutama ?
Kunagi ammu ( 2,5 aastat tagasi ) kui mängimist alustasin tegin pokerstrategy kaudu ps-i kasutaja ja sain 50$ free. Nüüd tahaks depoda umbes 700$, aga kas see tähendab et welcome bonust ma siis ei saa? Ja kui ei saa, siis mis koodi peaks kasutama ?
Comment