*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #6991
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Modem yhenduse peale olete üle läinud? lobby refreshib end migni 30 min tagant parimal juhul

    Comment

    • Wolferk
      Jube Noob
      • Jun 2012
      • 176

      #6992
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Kle wolli, sa mängi kõigepealt 1 selline turniir läbi, vaata palju rebuysid läheb. 20-30 rebuyd on 3x turbo puhul tavaline, tavaliselt saab addoni eest 10x algstacki. Nii suurest fieldist läbi hammustada on sada korda raskem kui mingil Trio lambiturnal. Ja palun vii ennast enne natuke kurssi kui selliste küsimustega siia tuled.

      Neeger Justin Bieber was just hilarious! :D

      Kle tainapea,sulle teadmiseks,ma olen neid turniire mänginud kümneid kordi.Ja mul ei ole kunagi läinud 20-30 rebuyd ühegi turniiri peale.Sest seepärast,et ma ei lähe iga "lambi" kaardiga all-in,nagu ilmselt sina ja paljud teised.Kõige rohkem on mul läinud 4-5 rebuyd selle turniiri peale.Tavaliselt on läinud 0-2 rebuyd(seda ka seepärast,et ma ei ole alati juurdeostu teinud,kui olen stacki ära kaotanud).Täiesti edukalt võib ennast rahadesse mängida vaid sisseostu(1.1$) ja add-on`iga(1$).Kuidas on sellisel PokerStars turniiril sada korda raskem rahadesse jõuda,kui Triobeti turniiril??? Kallekusta,ometi keegi,kes saab asjadest õigesti aru,nagu mina.Siiski väike parandus.Tõenäosus=kergus. Tõenäosus(kergus) võita ei olene turniiril osalejate arvust,sest rahadesse jõuab alati 10% mängijatest.Ma ei saa aru,kuidas te sellest lihtsast ja loogilisest asjast aru ei saa???
      Ja selleks ma siia tulingi,et saada kinnitust,kas ma saan sellest asjast õigesti aru.Ei teadnud kuhugi mujale minna,kust saaksin vastused nendele küsimustele.Öelgu siis keegi,kust ma saaksin vastused nendele küsimustele?
      Mõni admin võiks öelda,kuidas asjad tegelikult on.Kas tõenäosus(=kergus) turniiril rahalistele kohtadele(10% sisse) jõuda oleneb turniiril osalejate arvust.Loogika ütleb küll,et ei olene.

      Tänan!

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #6993
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
        Kle tainapea,sulle teadmiseks,ma olen neid turniire mänginud kümneid kordi.Ja mul ei ole kunagi läinud 20-30 rebuyd ühegi turniiri peale.Sest seepärast,et ma ei lähe iga "lambi" kaardiga all-in,nagu ilmselt sina ja paljud teised.Kõige rohkem on mul läinud 4-5 rebuyd selle turniiri peale.Tavaliselt on läinud 0-2 rebuyd(seda ka seepärast,et ma ei ole alati juurdeostu teinud,kui olen stacki ära kaotanud).Täiesti edukalt võib ennast rahadesse mängida vaid sisseostu(1.1$) ja add-on`iga(1$).Kuidas on sellisel PokerStars turniiril sada korda raskem rahadesse jõuda,kui Triobeti turniiril??? Kallekusta,ometi keegi,kes saab asjadest õigesti aru,nagu mina.Siiski väike parandus.Tõenäosus=kergus. Tõenäosus(kergus) võita ei olene turniiril osalejate arvust,sest rahadesse jõuab alati 10% mängijatest.Ma ei saa aru,kuidas te sellest lihtsast ja loogilisest asjast aru ei saa???
        Ja selleks ma siia tulingi,et saada kinnitust,kas ma saan sellest asjast õigesti aru.Ei teadnud kuhugi mujale minna,kust saaksin vastused nendele küsimustele.Öelgu siis keegi,kust ma saaksin vastused nendele küsimustele?
        Mõni admin võiks öelda,kuidas asjad tegelikult on.Kas tõenäosus(=kergus) turniiril rahalistele kohtadele(10% sisse) jõuda oleneb turniiril osalejate arvust.Loogika ütleb küll,et ei olene.

        Tänan!
        Loogika ütleb küll, et kui sa mängid 1.1 rebuy 3xturbot 2. sisseostu ja 1. add-on`ga siis sinu tõenäosus sinna 10% hulka jõuda ei ole kuigi suur. Tundub, et sa kipud siin kombaini aurumasinaga võrdlema. Rahalistele kohtadele jõudmine sõltub xxxxxx arv erinevatest teguritest seal hulgas ka turniiril osalejate arvust, tasemest, sisseostust, sinu skillist, netiühendusest, mängukeskkonnast.....joodud Lauaviina hulgast, diivanipadjast, ämmast, koerast, UFO-dest

        Comment

        • K2okfor_Mey
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2012
          • 429

          #6994
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Loomulikult on suurema rahvaarvuga mängijatest 10 prossa sisse jõudmine raskem. Mida suurem field seda kauem kestab mäng ja edasi jõuavad paremad mängijad (tõenäoliselt). Võta näiteks sunday million või see sama 1.1usd 60k guaranteed rebuy vs nt 1.50 usd sng 10 mängijat pakun, et viimases ehk saad esikoha tänu luckile ala 1/10 aga selleks, et suure fieldiga cashida peab skilli olema rohkem.
          P.S Starsis on tase tõenäolisemalt ka kõvem ning selleks et 1.10 60k guaranteed rebuyd mangida broneeri oma kassast ca 10 usdi ( siit ka vastus miks sisseost nii odav on).

          Comment

          • Trapface
            Jube Noob
            • Feb 2012
            • 197

            #6995
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
            Kle tainapea,sulle teadmiseks,ma olen neid turniire mänginud kümneid kordi.Ja mul ei ole kunagi läinud 20-30 rebuyd ühegi turniiri peale.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Viiidrik
              Jube Noob
              • Dec 2009
              • 128

              #6996
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Kõigepealt Wolfrek tee endale selgeks terminite tähendused. Tõenäosust ei saa kuidagi sõnaga kergus samastada. Kui sa üritad siin rääkida sellest, kui kerge on ühe või teise turniiri struktuuriga rahadesse saada, oled sa täiesti valesti väljandanud ennast.

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #6997
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Sa lihtsalt üritad öelda, et pokerstars on turniiride poolest maailma parim pokkerituba kus mängida! See on kindel fakt ning enamus kui mitte kõik mängijad on sinuga nõus.
                Ülejäänud bs, mis sa ajad on....

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #6998
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Kellegile veel tundub nagu täiesti normaalne teema oleks tiba off-topicuks läinud?

                  Comment

                  • Wolferk
                    Jube Noob
                    • Jun 2012
                    • 176

                    #6999
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                    Loomulikult on suurema rahvaarvuga mängijatest 10 prossa sisse jõudmine raskem. Mida suurem field seda kauem kestab mäng ja edasi jõuavad paremad mängijad (tõenäoliselt). Võta näiteks sunday million või see sama 1.1usd 60k guaranteed rebuy vs nt 1.50 usd sng 10 mängijat pakun, et viimases ehk saad esikoha tänu luckile ala 1/10 aga selleks, et suure fieldiga cashida peab skilli olema rohkem.
                    P.S Starsis on tase tõenäolisemalt ka kõvem ning selleks et 1.10 60k guaranteed rebuyd mangida broneeri oma kassast ca 10 usdi ( siit ka vastus miks sisseost nii odav on).
                    Ometi keegi,kes oskas enda seisukohta(õiget) ka põhjendada.Seda juttu ma juba usun.Skilli all mõtled sa oskusi(mis kaarte mängida,milliseid mitte,kui suuri tõsteid teha jne)? Skilli mul on.Selleks ei pea just geenius olema,et teada,milliseid kaarte mängida ja milliseid mitte ning kui suuri tõsteid teha.Turniiridel olen 1010 - AA ja A10-AK flopis peaaegu alati all-in läinud.Halvemate "kätega" lähen harva all-in(kui vähe mängijaid,freeroll jne).PokerStarsis on tase kõva rahalaudades.Väikese ostuga turniiridel üldiselt mitte.paljud lähevad turniiridel igasuguste suvaliste kätega all-inn.Teoorias peaks olema selliseid fishe kerge võita.Minul ei ole see kahjuks tihti õnnestunud,sest mul on olnud palju unlucky.Eile näiteks mängisin PokerStars $1.10+R NL Hold'em [3x-Turbo, $60K Gtd] turniiri.90 minutit pidasin vastu(juurdeostu perioodi lõpuni).Kusjuures tegin vaid ühe juurdeostu.Add-on`i ostsin muidugi ka.Peale pausi lõppu olin BB ja sain esimeseks käeks AA.Kõik peale SB foldisid.SB(stäkk 100 000) tegi väikese tõste(7000).Mina(stäkk 50 000) läksin AA-ga all-in.Vastane callis.Tal oli Q10.Minu käsi oli palju parem.SB sai flopist 10 paari ja turnilt 10 kolmiku.Ja nii ma turniirilt välja langesin.Ajab ikka vihale küll selline unluck.Ja seda on mul kahjuks kuhjaga olnud.Pidevalt olen kaotanud olukordades,kus minu käsi domineerib.Ei tea,millest selline ebaõnn tingitud on,aga nii ta kahjuks on pidevalt olnud:( Triobetis ka:(

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #7000
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                      Skilli mul on.Selleks ei pea just geenius olema,et teada,milliseid kaarte mängida ja milliseid mitte ning kui suuri tõsteid teha.Turniiridel olen 1010 - AA ja A10-AK flopis peaaegu alati all-in läinud.Halvemate "kätega" lähen harva all-in(kui vähe mängijaid,freeroll jne).
                      Mis su kasutaja Starsis on kui saladus pole. Ega sa juhuslikult
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      ei ole?.... kui oled siis olen näinud sind vist laudades. Tundub, et jagad küll juba natuke

                      Comment

                      • Wolferk
                        Jube Noob
                        • Jun 2012
                        • 176

                        #7001
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                        Mis su kasutaja Starsis on kui saladus pole. Ega sa juhuslikult
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        ei ole?.... kui oled siis olen näinud sind vist laudades. Tundub, et jagad küll juba natuke
                        Ei ole Madis Very.Wolferk olen.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #7002
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Täis lammas oled sa! Kui sa idikas oled neid turniire mänginud ja rebuysid teinud, kuidas saab sul üldse küsimus tekkida auhinnafondi suuruse kohta??? Lobbys on ju selgelt kirjas mitu inimest on turniirile reganud, kui palju on tehtud rebuysid ja add-one. Kust otsast sa seda overlayd näed???
                          Tee edaspidigi 2-3 rebuyd ja unista oma min-cashini foldimisest.

                          Comment

                          • Wolferk
                            Jube Noob
                            • Jun 2012
                            • 176

                            #7003
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                            Täis lammas oled sa! Kui sa idikas oled neid turniire mänginud ja rebuysid teinud, kuidas saab sul üldse küsimus tekkida auhinnafondi suuruse kohta??? Lobbys on ju selgelt kirjas mitu inimest on turniirile reganud, kui palju on tehtud rebuysid ja add-one. Kust otsast sa seda overlayd näed???
                            Tee edaspidigi 2-3 rebuyd ja unista oma min-cashini foldimisest.
                            Kõik ei ole sinusugused fishid,kellel on raha laristada.

                            Comment

                            • V4LDO
                              FPP Pro
                              • Jun 2010
                              • 229

                              #7004
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Wolferk Vaata postitust
                              Kõik ei ole sinusugused fishid,kellel on raha laristada.
                              Palun ära ürita enam siin oma joru edasi ajada. Sinu senise jutu järgi arvan, et parimal juhul oled sa 10% nii kõva mängumees kui need, kes sulle siin teemas vastanud on. Otsi kuskilt mõned strateegiaartiklid rebuy-turniiride kohta ja avarda oma sellealaseid teadmisi, enne kui üritad siinsetele inimestele õpetussõnu jagama tulla.

                              Comment

                              • PokerStars Marika
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jun 2011
                                • 46

                                #7005
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Tähelepanu tähelepanu!

                                Lõppude lõpuks on kauaoodatud Mobile Poker PokerStars.EE mängijatele nüüd väljastatud! :)

                                Antud hetkel on rakendus saadaval ainult Android seadmetele ning ei oska veel öelda millal täpselt saame pakkuda ka iOS Appi lahendust. Kuid kinnitame, et soovime seda lähitulevikus ikka väljastada!

                                Mobile Poker lahenduse alla laadimiseks külastage palun järgnevat veebilehte:



                                Täpsemat infot Mobile Pokeri kohta leiate:

                                http://www.pokerstars.ee/mobile/faq/

                                PS. Oleme teadlikud, et meie KKK veebileht väidab juba, et mobiili rakendus on saadaval ka iOS seadmetele, kuid palume siinkohal teie kannatlikkust.

                                Ning nagu ikka, küsimuste korral kirjutage julgelt meile support@pokerstars.ee

                                Edu! :)
                                Last edited by ranka; 28.06.12, 02:32. Põhjus: Eemaldasin võõra keskkonna affiliate lingi

                                Comment

                                Working...