*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #91
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas hotcocacola
    kunagi oli selline võimalus, et pokkeri laual näitas hetkest parimat kätt/kombinatsiooni. hetkel ei näita. Kuidas saab sisselülitada seda, kui üldse saab??
    Ei saagi sisse lülitada, miskitel spetsjomm algajate turnadel on need käsitsi sisse lülitatud.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #92
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      krt, kui sellise asjaga harjunud oled, siis ikka ilma nl HINTita on raske möngida :/
      eriti omahat

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #93
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas hotcocacola
        krt, kui sellise asjaga harjunud oled, siis ikka ilma nl HINTita on raske möngida :/
        eriti omahat
        Mitte ainult vastase käe lugemine pole oskus vaid ka oma käe lugemine :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #94
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Finally!

          Hello Rainer,

          PokerStars is in the process of rolling out new and improved Account
          Security Enhancements to protect the security of your account.

          I have given your account the required privileges, and you can now access
          the new PokerStars Account Security Enhancements from the 'Account' menu by
          clicking on 'Login Security Settings'.

          You'll need to restart the PokerStars client to make this new option appear.

          We're in the midst of giving everyone the required privileges, but let us
          know if we can help with anything else.

          Regards,

          Michael J
          PokerStars Game Security Team

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #95
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Ja token tellitud, 6kFPP-sid maksab.

            Dear Estonian Donk,

            Your order will be shipped within 4-6 weeks to:

            XXXXX

            Please verify that all details of this order are correct,
            and do not hesitate to contact us at fppstore@PokerStars.com
            if you have any further questions regarding this order.


            Thank you for your order from our VIP Store.
            This confirms that you have ordered the following:

            Security Token
            FPP price: 6000


            If you do not receive your order within 8 weeks, please notify us so we may
            track your package. Otherwise we will assume your order was delivered in a
            timely manner.

            Best Regards,

            The PokerStars Cashier

            Comment

            • leits

              #96
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              see oli siis special for you või kõigi jaoks ? ilmselt pole vaja mul .. tundub et kani bustoringid paistavad :-\

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #97
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas leits
                see oli siis special for you või kõigi jaoks ? ilmselt pole vaja mul .. tundub et kani bustoringid paistavad :-\
                Special for me.

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #98
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas ranka
                  Ja token tellitud, 6kFPP-sid maksab.
                  Mitme aasta tagant uuendada tuleb? Patareid saavad tühjaks. Ja kas tavaparooli saab tagasi ka keerata, kui näiteks reisile lähed ja kogemata PINkalkulaatori koju unustad?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas kilu6
                    Mitme aasta tagant uuendada tuleb? Patareid saavad tühjaks. Ja kas tavaparooli saab tagasi ka keerata, kui näiteks reisile lähed ja kogemata PINkalkulaatori koju unustad?
                    Ära patareide eluiga ära küsi, sellest räägiti aga lasin kahe kõrva vahelt mööda. Kui huvi siis vastuse leiad sellest suurtest teemat: http://forumserver.twoplustwo.com/28...ay-pic-367093/

                    Ning RSA tokeni featured saad igal ajal välja ja sisse lülitada (samuti ka PIN'i) - see on uues kliendis ise muudetav, et kas paned linnukese ette või mitte. See, kui ta täitsa koju jääb ja oled reisil ning tekib himu mängida, siis jälle jään vastuse võlgu, sest enne pead ju sisse logima RSA tokeniga, et kogu kupatus välja lülitada.

                    Kui sellised ajad kätte jõuavad, siis tuleb klienditeenindust piinama hakata :)

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #100
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Kas Starsis kuidagi mängijaid ka märgistada saab? Oleks hea fishe lobbyst otsida, kellele märgi külge pannud ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Ei saa aga seda "featuret" on nõutud mitmeid ja mitmeid kordi. Küll kunagi tuleb.

                        Comment

                        • leits

                          #102
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          ftps on hea v2rvi süsteem .. fishid said ära m2rkida .. minig 8 -9 einevat v2rvi oöli

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #103
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Keegi pro siit mulle Pokerstarsi valget nokakat ei viitsi tellida?Ostaks mingi symboolse summa EEK eest 2ra kokkuleppel.Vihaselt meeldib see nokakas eriti valge ja mulle alati meeldind tagant kinnised.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #104
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas qbj0hn
                              Keegi pro siit mulle Pokerstarsi valget nokakat ei viitsi tellida?Ostaks mingi symboolse summa EEK eest 2ra kokkuleppel.Vihaselt meeldib see nokakas eriti valge ja mulle alati meeldind tagant kinnised.
                              Kus kohas sa üldse PokerStarsi valget nokamütsi näed?

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #105
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Ot, mis ma pean veel kuskil mingeid linnukesi n2ppima v6i milles see jama on.
                                Standard 20-21 SNG aknakest lahti ja viskab 2kitselt pildi jumala punaseks, st
                                chatiaknatesse mingi Admini message, et mingi krdi SNG algab, et nii palju on regatud
                                ja nii palju mahub. Tilti ajab.

                                Comment

                                Working...