*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #6721
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kas Stars on selle kasti ära kaotanud, et kui vajutad Fold, kuid saaksid samas checkida, siis küsib?

    Täna openfoldisin päris mitu kätt.

    Või kust seda tagasi saab panna, ei leia kuskilt menüüdest.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #6722
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Mul oli update täna ja peale seda paistab, et see on kadunud.

      Samamoodi läks päris mitu kätt foldi.

      Comment

      • lauri89
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 206

        #6723
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Mul kadus eile õhtul FOLD nupp ära ja järgmine jaotus tuli tagasi, foldida sain läbi hotkeysi, bindige ära hotkeys

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #6724
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Kas Stars on selle kasti ära kaotanud, et kui vajutad Fold, kuid saaksid samas checkida, siis küsib?

          Täna openfoldisin päris mitu kätt.

          Või kust seda tagasi saab panna, ei leia kuskilt menüüdest.
          Sul on ka binditud fold nupp mingi klahvi alla ja kasutad seda ja checkina?

          Mina menüüst ei leidnud seda võimalust aga võtsin requests -> restore popup notifications ja siis vajutasin fold nupule, kus tegelikult sai ka checkida. Siis pakkus võimalust, et kas checkin või foldin ja ka linnukene, et hoia meeles

          Comment

          • metsiq
            Julm Donk
            • Jun 2011
            • 65

            #6725
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Kas keegi veel ei saa hetkel PS sisse? "Site found. Waiting for reply..." ja siis eraldi aken hüppab ette. Unable to get latest software version from server. Error code -2/-83 . Eile õhtul oli ok. Vb. peaks uue PS tõmbama?

            Comment

            • metsiq
              Julm Donk
              • Jun 2011
              • 65

              #6726
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Ringiga sain uuesti sisse :) Shortcut millegipärast enam ei tööta.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #6727
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                kuidas sa ringiga said? mul viskab selle väikse kasti ette ja nii jääbki. tund aega juba. mingit errorit ega midagi ette ei viska.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #6728
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Kes PN kaudu joininud Starsiga, nendel viskab, pokkeriprode kaudu ühinenutel ei tohiks visata.

                  Comment

                  • metsiq
                    Julm Donk
                    • Jun 2011
                    • 65

                    #6729
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    kuidas sa ringiga said? mul viskab selle väikse kasti ette ja nii jääbki. tund aega juba. mingit errorit ega midagi ette ei viska.
                    Minul : C: Programs (x86) , Pokerstars.EE , Pokerstars.exe
                    Sellega sain sisse, kõik toimib.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #6730
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      no ei saa ikka. install ka ei mõikanud.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #6731
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Kes PN kaudu joininud Starsiga, nendel viskab, pokkeriprode kaudu ühinenutel ei tohiks visata.
                        Nii on. Samuti on PP kaudu liitunutel timebank paar sekki pikem - selliseid asju tegelikul palju, kui oled valinud pokkeriprod-punkt-rakeback-punkt-com kaudu liitumise.

                        Comment

                        • metsiq
                          Julm Donk
                          • Jun 2011
                          • 65

                          #6732
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Nii on. Samuti on PP kaudu liitunutel timebank paar sekki pikem - selliseid asju tegelikul palju, kui oled valinud pokkeriprod-punkt-rakeback-punkt-com kaudu liitumise.
                          vaimukas

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6733
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            ei teadnudki, et rakeback.com omab pokkeriprod nimelist alamdomeeni.

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #6734
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Nonii, kellegil sellist asja juhtunud on: You are already logged-in from another computer. In order to login here you must first log off from the other computer. No mida kuradit, täna esimest korda võtan lahti alles ja eile sai kõik korrektselt suletud, teist arvutit kasutanud ei ole.

                              Panin supporti kirjad teele ka, näis mis pull on.

                              E:You were experiencing what is called a "hanging login", generally caused by an improper shutdown of the PokerStars program.

                              support töötas 5+ kiiresti
                              Last edited by jasssass; 20.04.12, 13:25.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #6735
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                                Nonii, kellegil sellist asja juhtunud on: You are already logged-in from another computer. In order to login here you must first log off from the other computer. No mida kuradit, täna esimest korda võtan lahti alles ja eile sai kõik korrektselt suletud, teist arvutit kasutanud ei ole.

                                Panin supporti kirjad teele ka, näis mis pull on.

                                E:You were experiencing what is called a "hanging login", generally caused by an improper shutdown of the PokerStars program.

                                support töötas 5+ kiiresti
                                kui sa oleksid eelmist lehekülge vaadanud oleksid näinud, et sa pole ainuke, kellel nii juhtunud.

                                kas kellelgi sellist bugi ei ole, et kui logite sisse või kui connection kaob (mul iga sess üks kuni mitu korda umbes kümneks kuni viieteistkümneks sekundiks), siis tuleb see popup, et "congratulations, you have achieved X level (bronze, gold jne)"? idee poolest peaks see ju vaid ühe korra tulema (siis kui saad leveli kätte).

                                Comment

                                Working...