Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Kas Stars on selle kasti ära kaotanud, et kui vajutad Fold, kuid saaksid samas checkida, siis küsib?
Täna openfoldisin päris mitu kätt.
Või kust seda tagasi saab panna, ei leia kuskilt menüüdest.
Kas Stars on selle kasti ära kaotanud, et kui vajutad Fold, kuid saaksid samas checkida, siis küsib?
Täna openfoldisin päris mitu kätt.
Või kust seda tagasi saab panna, ei leia kuskilt menüüdest.
Comment