Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Sama viga tekib minul tänu HUD-ile, kui väga palju laudu lahti. Ilma HUD-ita jookseb smoothilt. Viga siis minu arvutis, mis paratamatult hakkab ajale jalgu jääma.
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust
Comment