*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #6571
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Mis sul täpselt vaja on? Valid funktsiooni, lisad hotkey ja parameetrid ning vastavalt oma seadistusele table under mouse (tiled) või active window (cascade/stacked mängides). Vaata veel ,et kui tiled, siis ei ole advanced multitabling optionsi alt valitud "pop up table" vms kui actionit vaja on.

    Näide: Insert nupp raiseb 2,5x bb sellel laual, kuhu hiire kursor on asetatud ja delete on check/fold.

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #6572
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      kuidas see pokerstarsi ajaarvamine on? Kas seda vip pace boonust saab hommikuni vabastada kui expiration date on 2012/03/01 @ 06.59 ?
      miski 150vpp siin minna veel

      Comment

      • tonis
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 334

        #6573
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Pokerstarsis algab uus päev jah 07.00 meie aja järgi

        Comment

        • V4LDO
          FPP Pro
          • Jun 2010
          • 229

          #6574
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
          Mega low stakes festival tuleb "Micro Millions" 15-25 märts.
          1m$ guaranteed MAIN EVENDI BI on 22$ :P.
          Ülikõva asi minu meelest. Olen pikka aega midagi sellist oodanud, et minusugused micro MTT-de mängijad saaks ka taolisest suurest turniiridesarjast osa võtta.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6575
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Probleem on IMO selles, et sellised microturnad tulevad nii rahvast täis, et nii kuradi palju on neid seal.

            Comment

            • Firzen
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #6576
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Probleem on IMO selles, et sellised microturnad tulevad nii rahvast täis, et nii kuradi palju on neid seal.
              Suhteliselt õudne on selliseid mängida jah. Juba mängijate arvu vaadates tulevad samasugused värinad peale nagu pärast jõhkrat kolmepäevast joomingut.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #6577
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Eriti tore on see, et enamus neist on suht sügava struktuuriga ehk siis saad 6 tundi on bljaad biiti oodata enne bublet. 2 nädala pärast algaval 10c mängul on juba 11k kirjas..

                Comment

                • PokerStars Marika
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Jun 2011
                  • 46

                  #6578
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  Kuidas saan ma näiteks Itaalias reisil olles pokerstarsis mängida kui mu kasutaja on ju tehtud .ee domeenis???

                  E: never mind pokerstars tegi oma update ära ja muuris mu allatõmmatud pokerstars.it. pokerstars.ee-ks. aga see on nagu üldine pokerstars 180k mängijat. Tahaks nagu mängida seal .it saidil kus oli 70k mängijat ainult ja kindlasti paljupalju fishisem. mul see Codice fiscale olemas ja värki. kas pean tegema eraldi kasutaja selleks et .ot saidil mängida??
                  Kahjuks jah, kui oled Itaalias reisil siis PokerStars.EE tarkvara seal kasutada ei saa. Juhul kui on plaan Itaaliasse kauemaks jääda ja soov riiki vahetada, ole hea ja kirjuta meile ning vaatame mis edasi annab teha. :)

                  Comment

                  • PokerStars Marika
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jun 2011
                    • 46

                    #6579
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
                    Ega juhuslikult PokerStarsil mõnda deposit/reload-boonust tulemas ei ole lähinädalatel?
                    Paraku ei ole mul infot tulevaste kampaaniate kohta, kuid kõik olemasolevad pakkumised laiad siit:

                    PokerStars™i käimasolevad pokkerikampaaniad, muuhulgas boonuspakkumised, eriturniirid ja üritused.

                    Comment

                    • PokerStars Marika
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jun 2011
                      • 46

                      #6580
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                      kas äkki tead midagi kuidas neid õigesti seadistada?

                      Kas oled Hotkeys'id korda saanud? Muidu peaksid saama need seadistatud kui valid "Options" -> "Hotkey Settings (Beta)". Samuti pea meeles, et kui kasutad PokerTracker'it või Holdem Manager'i, siis need programmid peavad olema väljalülitatud. Kui endiselt probleeme, kirjuta meile ehk tehnika osakond saab kiiremini aidata :)

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #6581
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas PokerStars Marika Vaata postitust
                        Samuti pea meeles, et kui kasutad PokerTracker'it või Holdem Manager'i, siis need programmid peavad olema väljalülitatud.
                        Miks?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6582
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                          Miks?
                          Ei pea olema väljalülitatud, tõenäoliselt ennetav disklaimer. mul PT3-ega töötab ideaalselt.

                          Comment

                          • jasssass
                            Vana Tegija
                            • Sep 2010
                            • 1200

                            #6583
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas PokerStars Marika Vaata postitust
                            Kas oled Hotkeys'id korda saanud? Muidu peaksid saama need seadistatud kui valid "Options" -> "Hotkey Settings (Beta)". Samuti pea meeles, et kui kasutad PokerTracker'it või Holdem Manager'i, siis need programmid peavad olema väljalülitatud. Kui endiselt probleeme, kirjuta meile ehk tehnika osakond saab kiiremini aidata :)
                            Mul Hem-iga töötab ka väga ilusti, millegipärast ei õnnestunud numpadi peal tööle saada korralikult, a vb oli asi vigases numpadis vms.

                            Comment

                            • juuretis
                              FPP Pro
                              • Jan 2011
                              • 269

                              #6584
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Ei viitsinud teemast otsida aga kas keegi oskab õelda kaua umbes aega läheb kuni stars dokid üle kontrollib ? Mul lükati kasutaja freezi ja küsiti dokumendist pilti, saatsin mingi 14:00 ära ja kas on võimalik et kella 19:00-ks on asi korras ? Oleks nimelt vaja ühte turnat pelada

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #6585
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas PokerStars Marika Vaata postitust
                                Kahjuks jah, kui oled Itaalias reisil siis PokerStars.EE tarkvara seal kasutada ei saa. Juhul kui on plaan Itaaliasse kauemaks jääda ja soov riiki vahetada, ole hea ja kirjuta meile ning vaatame mis edasi annab teha. :)
                                Saatsin PM-i. Kas nendele sa siin ei vasta? pean pokerstarsi supporti emaili saatma??

                                Comment

                                Working...