Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Mis sul täpselt vaja on? Valid funktsiooni, lisad hotkey ja parameetrid ning vastavalt oma seadistusele table under mouse (tiled) või active window (cascade/stacked mängides). Vaata veel ,et kui tiled, siis ei ole advanced multitabling optionsi alt valitud "pop up table" vms kui actionit vaja on.
Näide: Insert nupp raiseb 2,5x bb sellel laual, kuhu hiire kursor on asetatud ja delete on check/fold.
Mis sul täpselt vaja on? Valid funktsiooni, lisad hotkey ja parameetrid ning vastavalt oma seadistusele table under mouse (tiled) või active window (cascade/stacked mängides). Vaata veel ,et kui tiled, siis ei ole advanced multitabling optionsi alt valitud "pop up table" vms kui actionit vaja on.
Näide: Insert nupp raiseb 2,5x bb sellel laual, kuhu hiire kursor on asetatud ja delete on check/fold.
Comment