*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsiq
    Julm Donk
    • Jun 2011
    • 65

    #6541
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    ma sain sitting out ajal panna labeli endale ja nüüd olen ilus fish :)

    Comment

    • PokerStars Regina
      PokerStarsi Esindaja
      • Jan 2011
      • 254

      #6542
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Täna kell 17.00 Eesti aja järgi esines meil tehnilisi probleeme ja seetõttu polnud mängijatel võimalik siseneda kontodesse. Samuti puudusid mõned lahendused kliendis.

      Need probleemid on nüüd meie tehnilise meeskonna poolt lahendatud ja mängijatel on taaskord võimalik edukalt kontosse sisse logida.

      Vabandame siiralt võimalike ebamugavuste pärast, mis see Teile põhjustada võis.

      Olukordades, kus turniir on pikema aja vältel külmutatud, on kõige õiglasem mäng lõpetada ning edasi lükata. Täpsemalt võite lugeda järgnevalt inglise keelselt lehelt:

      Play in some of the biggest and best poker tournaments online at PokerStars™ – the home of poker.


      Kui serveriga tekib probleeme, keritakse kõik pooleli olevad käed tagasi. Samuti taastatakse kõikide mängijate stäkk ehk mängumärkide arv. Juhul kui peame turniiri tühistama, hüvitatakse tekkinud kahjud järgnevalt:



      Kui tundub, et Teile hüvitatud summa on vale või Teil on lisaküsimusi, võtke palun meiega ühendust ja lisage pealkirjaks:

      "REFUND: T#_________, $X+Y, User ID"

      Kus "________" on turniiri number, "X+Y" sisseost, ja "User ID" Teie PokerStarsi kasutajanimi.

      Näiteks: "REFUND: T#123456780, $20 + 2, KidJoker"

      Kui osalesite korraga mitmel turniiril, lisage kõikide turniiride numbrid. Näiteks:

      T#123456780, $20 + 2
      T#123456781, $10 + 1
      T#123456782, $50 + 5
      jne.

      Juhul kui Te ei tea turniiri numbrit, leiate selle PokerStarsi tarkvarast järgneva menüüst alt:

      'Taotlused' → 'Mängu ajaloo audit...'

      Palun pidage meeles, et kahjunõude läbi vaatamine võib võtta paar päeva.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #6543
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Davai, Regina, ole nüüd armas ja aja välja, et kõik Starsi eestlastest supernovad tõmbaks Starsi kleepse ja reklaame täis pusa selga ja saatke nad tasuta EMV põhiturniiri mängima.

        Olen käpp! Saab tehtud?

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #6544
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Märkasin, et Starsi hyper turbo 9-man sng-d on nüüd saadaval ka 30 ja 100 taalaseid, samuti 7 ja 1.50 taalased, väga tore ja ülimalt hea meel selle üle, aga sellest ma ei saa aru, kui lisati 30$ ja 100$ siis miks ei tehtud vahepealseid nagu 15$.
          Natuke raske on bankrolli koguda kui peab kohe 7 pealt 30 peale üle minema.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #6545
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #6546
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              No siis peaks paar eesti SNE d küll tulema :D , kui tuleb sama kvaliteetne kui Rush.

              Comment

              • Loksutaja
                Õpihimuline Mängur
                • Jun 2010
                • 448

                #6547
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                http://www.pokerstars.ee/poker/promo...y-anniversary/ tuleb jällegi tore field.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #6548
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  juhuuuu

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #6549
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Just praegu avastasin, et 700 FPP eest saab Starsi poest osta Sunday Stormi 11$ pileteid.
                    Kas keegi teab, kas, kui teha unregister, saab selle raha turnadollaritena oma arvele?
                    Jupp maad kasulikum oleks see ka, kui näiteks 4500 FPP eest poest 50$ osta. (sel juhul 1$ = 90FPP, pilet rahaks 1$ = 63 FPP)
                    Seni mängisin FPP-de eest Stormi satikaid, aga see muutub mõttetuks, kui saab need FPP-d lihtsalt raha vastu vahetada.

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #6550
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      ei saa T$

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #6551
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        ainult FPPde eest mängitud satikate unregamisega saad T$. Kui piletiga unregisterid siis tuleb pilet kontole.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #6552
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          nojah, mis nii viga kui see toimiks. Turnamängijad saaks sisuliselt kohe supernova rakebacki endale :)
                          Muidugi jääb veel küsimus, et kui see pilet osta, unregister teha ja pilet tuleb kontole. Ja kui siis veel sama teha, kas tuleb 2 sama turna piletit kontole.
                          Last edited by peete82; 24.02.12, 13:59.

                          Comment

                          • Loksutaja
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jun 2010
                            • 448

                            #6553
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Jah, siis on sul 2 piletit.

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #6554
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Test Pokerstarsis Zoom Poker beta (play money).
                              Last edited by Kloonike; 25.02.12, 03:23.

                              Comment

                              • absoluutselt
                                Julm Donk
                                • Dec 2011
                                • 71

                                #6555
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Ega juhuslikult PokerStarsil mõnda deposit/reload-boonust tulemas ei ole lähinädalatel?

                                Comment

                                Working...