*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #6466
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Olen juba suppordiga sp ühendust võtnud. Tegelevad probleemiga.

    Comment

    • noborder
      Julm Donk
      • Feb 2012
      • 54

      #6467
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Vabandust, et jälle laisk olen ja ilma teemasid läbi lugemata eeldan, et sellised arvutused ja selline arutlus on siin foorumis läbi käinud. Aga kui palju te kokkuvõttes kaotasite/võitsite muutustega, mis aset võtsid.

      Ok Isegi, kui on juba selline teema enne loodud, siis kirjutan igastahes välja siia, mida ise mõtlen. Mina ise esmakorde Supernovana tundsin ennast muidugi WC-methodi ülemineku ajal esmalt väga halvasti. Just muidugi põhjuste pärast, mis hõlmavad regularide halvasti kohtlemist, mitte halba rakeback arvutamissüsteemi otseselt.
      Anyways, ma ise pole arvutusi läbi lasknudki, kui palju ma kokkuvõttes võidan/kaotan. No umbkaudu kiired arvutused näitavad, et ikka miinustesse veits. Aga ei kurda nüüd nagu nii väga ka... Lihtsalt juba see, kuidas mängijate esindus sai läbirääkimistele Starsi pmst valitsusega oli teema ja see näitab, kus me hetkel olema ja see lihtsalt on positiviine.
      Anyways, Pokerstarsile lihtsalt.. Nad võivad veidi võtta ära, minu kui, proffesionnalse mängija sissetulekutest, aga see kuidas nad suhtuvad enda proffidesse (obv mitte naq team pro proffidesse) on lihtsalt kiiduväärt ja ei jää üle kui vaid nautida maailma parimat pokersite ja nende tingimustega rahul olla, mis nad pakuvad :) Ja loota , et neil on pikka tulevikku!! Kõlab veidi iroonilselt..aga noh pokkeris businesiss on kõik veidi teistmoodi, kui mujal elus... näiteks see, et vb ma ei jää plussi sellega otseselt, et rake langeb, aga samas nt vb on rohkem fishe tänu sellele, või no elavad kauem ja üldse nagu... no kui nad ei valeta, siis pokkerikommuunile tuleb ju kokkuvõttes rohkem tagasi nende muudatustega... a la 2% vs 1,5%...
      Last edited by noborder; 11.02.12, 05:06.

      Comment

      • MTTSNG
        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
        • Sep 2011
        • 621

        #6468
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Väga huvitav asi juhtus.
        Mängisin turniiri sateliiti. Võitsin pileti ja turniis käis juba. Peaks nagu standartina turniiri lahti viskama, sest 15 min käinud vaid, kuid ei visanud.
        Proovisin starsi, kinni-lahti plõksutada, ei aidanud .
        Siis avastasin et tekkinud turnataalad kontole.
        Samapalju kui turna väärt oli
        Sun millile kunagi ticketi võitsin, oli turna käinud juba ca tund, aga ikka ei saanud turnataaalasi vaid pidin mängma .

        Comment

        • Loksutaja
          Õpihimuline Mängur
          • Jun 2010
          • 448

          #6469
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          osad satikad ongi ju sellised, et ei saa unreggida...

          Comment

          • MTTSNG
            Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
            • Sep 2011
            • 621

            #6470
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Sa lugesid läbi kah muidu mis ma kirjutasin?

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #6471
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Äkki tolle turnale millele staika võitsid oligi late reg aint 10min?

              Comment

              • MTTSNG
                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                • Sep 2011
                • 621

                #6472
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Eip 1h, tulin sellepeale ise ka ja kontrollisin kohe üle.

                Comment

                • PokerStars Regina
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Jan 2011
                  • 254

                  #6473
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                  Vaatasin turniirilobbyst et WBCOOP jälle tulemas. Event 1 kick offib 23 veebruaril.
                  Aga mingit infi netist ei leidnud.. või pole nad veel proomoha hakkanud?
                  Jah hetkel on promo saadaval vaid PokerStars.COMis.

                  Tuleval nädalal peaks ka PokerStars.EE-l see promo startima koos kogu infoga kuidas meie omad osavõtta saavad jne.

                  Comment

                  • PokerStars Regina
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jan 2011
                    • 254

                    #6474
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                    Väga huvitav asi juhtus.
                    Mängisin turniiri sateliiti. Võitsin pileti ja turniis käis juba. Peaks nagu standartina turniiri lahti viskama, sest 15 min käinud vaid, kuid ei visanud.
                    Proovisin starsi, kinni-lahti plõksutada, ei aidanud .
                    Siis avastasin et tekkinud turnataalad kontole.
                    Samapalju kui turna väärt oli
                    Sun millile kunagi ticketi võitsin, oli turna käinud juba ca tund, aga ikka ei saanud turnataaalasi vaid pidin mängma .
                    Kõik oleneb turniirist, info on tavaliselt turniiri lobbys olemas.

                    Kui võidad istme turniirile kus registratsioon on veel avatud, registreeritakse sind automaatselt.

                    Kuid sinu puhul kaldun arvama, et registratsioon siht-turniirile oli juba suletud, seega kanti sinu kontole turniiri rahas (tuntud ka kui "T raha").

                    Rohkem informatsiooni T raha kohta leiate järgmiselt PokerStarsi veebilehelt:

                    Kvalifitseeru PokerStars™i suurimatele live ja netiturniiridele. Valikus on muuhulgas European Poker Tour (EPT) ja World Championship of Online Poker (WCOOP)


                    Kui tahad kindel olla, kirjuta meile, saame kontrollida :)

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #6475
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust

                      Kuid sinu puhul kaldun arvama, et registratsioon siht-turniirile oli juba suletud, seega kanti sinu kontole turniiri rahas (tuntud ka kui "T raha").
                      Good one :)

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #6476
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Keegi võiks selgitada kas sellel http://www.pokergurublog.com/content...eu-coming-soon on mingisugune mõju eesti mängijatele ka? Kas eestlased saavad .eu alt ka mängida?

                        Comment

                        • MTTSNG
                          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                          • Sep 2011
                          • 621

                          #6477
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Regina, ma olen aastaid teie saidil olnud ja ma tean mis tähendab late reg. jms ning ma vannun, et late reg oli veel avatud, aga millegipärast, lisati kontole turnaraha mitte et regatud mind turnale.
                          Pole varem sellist asja juhtunud, selle ka kirjutan selle siia

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #6478
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Keegi võiks selgitada kas sellel http://www.pokergurublog.com/content...eu-coming-soon on mingisugune mõju eesti mängijatele ka? Kas eestlased saavad .eu alt ka mängida?
                            Ei saa eestlased mängida. Mõju on soomlastele ja rootslastele, kes ei pea siis enam võitudelt tulumaksu maksma.

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #6479
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Kas 18 manid on kinni or what?

                              Comment

                              • jasssass
                                Vana Tegija
                                • Sep 2010
                                • 1200

                                #6480
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                SNG-d on kuskil mättas jälle jah

                                Comment

                                Working...