*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #6211
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kust sissemakse tegid? enamus tulevad ikka insta.

    Comment

    • nigz
      Räme Fish
      • Jan 2011
      • 19

      #6212
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      krediitkaardiga tegin (siis peaks ju insta tulema) aga nüüd juba mitu tundi möödas. samas see kiri tuli, et saate oma boonust nii ja nii vabastama hakata..

      Comment

      • PokerStars Regina
        PokerStarsi Esindaja
        • Jan 2011
        • 254

        #6213
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Fleg Vaata postitust
        Kuidas nende küsitlus punnidega on?Kas teistel tuli,ise ei pannud tähele,et oleks lisandunud.

        40 vpp siis.
        Ole hea kirjuta klienditeenindusse, kui küsitluse tegid ja FPPsi ei saanud, lisame manuaalselt.

        Comment

        • MTTSNG
          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
          • Sep 2011
          • 621

          #6214
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas nigz Vaata postitust
          krediitkaardiga tegin (siis peaks ju insta tulema) aga nüüd juba mitu tundi möödas. samas see kiri tuli, et saate oma boonust nii ja nii vabastama hakata..
          Ise krediitkaarti kasutanud depo tegemisel ja insta tulnud jah.

          Comment

          • siga
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 251

            #6215
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Monopol tahab oma kasumit suurendada, kardan halvimat. Ainuke võitja on stars ja deadmoney fishid, kes saavad oma bronzestar kordajaga mõnusalt ülehinnatud nänni osta, millest obv võidab jällegi PS.
            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=9762

            Enne aasta lõppu siis otsustavad, kas dealt või contributed. Fulltilt võiks juba tagasi olla, muidu stars läheb väga nahaalseks kätte.
            Last edited by siga; 19.12.11, 12:45.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6216
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas siga Vaata postitust
              Monopol tahab oma kasumit suurendada, kardan halvimat. Ainuke võitja on stars ja deadmoney fishid, kes saavad oma bronzestar kordajaga mõnusalt ülehinnatud nänni osta, millest obv võidab jällegi PS.
              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=9762

              Enne aasta lõppu siis otsustavad, kas dealt või contributed. Fulltilt võiks juba tagasi olla, muidu stars läheb väga nahaalseks kätte.
              Eee... PokerStars on üks väheseid allesjäänud ettevõtteid, mis pakub veel dealt meetodil rake arvutust. Kõik teised suuremad toad pärast PokerStarsi (s.h. ka Full Tilt poker) on ammu ilma ju contributed meetodi peal. Seega PokerStars on sellekoha pealt vägagi hästi käitunud.

              Dealt vs Contributed Rake meetodil veel rääkides siis alles hiljuti lugesin ühte artiklit (ei mäleta kust). Contributed tundub võrdsem aga reaalsuses suureneb pokkeritoa kasum väga palju. Hobimängurid ei saavuta kõrgeid VIP tasemeid, et kulutada punkte maksimaalselt hästi ja üldiselt kulutavad punne suht kehvasti: tellivad suvalise tehnikavidina, mille saaksid poest ostest odavamalt. Selle pealt võidab ainult ettevõte.

              Comment

              • siga
                FPP Pro
                • Dec 2010
                • 251

                #6217
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Eee... PokerStars on üks väheseid allesjäänud ettevõtteid, mis pakub veel dealt meetodil rake arvutust. Kõik teised suuremad toad pärast PokerStarsi (s.h. ka Full Tilt poker) on ammu ilma ju contributed meetodi peal. Seega PokerStars on sellekoha pealt vägagi hästi käitunud.
                Ilma sama suure konkurendita on toimiva süsteemi muutmine riskivabam. Kas tulevikus peaks hakkama PS bännima mängijaid, kes võidavad rohkem, kui reiki maksavad, kuna trend liigub sinnapoole? Hästi käitumisest on asi kaugel ja asualt öeldes, ei imestaks, kui varsti ka sealmaal oleme. Lehma (klienti) on vaja veel niikaua lüpsta, kui ta piima annab, enne kui kõrgemad isandad pokkeri üldse onlinest minema reguleerivad.

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Dealt vs Contributed Rake meetodil veel rääkides siis alles hiljuti lugesin ühte artiklit (ei mäleta kust). Contributed tundub võrdsem aga reaalsuses suureneb pokkeritoa kasum väga palju. Hobimängurid ei saavuta kõrgeid VIP tasemeid, et kulutada punkte maksimaalselt hästi ja üldiselt kulutavad punne suht kehvasti: tellivad suvalise tehnikavidina, mille saaksid poest ostest odavamalt. Selle pealt võidab ainult ettevõte.
                Selle peidetud KÕIGILE VÕRDSEM taga peitubki see, et kõik mängijad ei saa ühesuguse kordajaga FPP-sid tagasi ja ainuke võitja on PS ja üübervaalad, kes saavad lubad nüüd mõne ostu rohkem vip poest.




                Lisaks veel, et see "JESSSS SAAME NITTIDEST LAHTI" jutt on siinjuures väga küsitav. Keda sa siis veel oma vasakule käele tahad, kui dead money?

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #6218
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas siga Vaata postitust
                  Ilma sama suure konkurendita on toimiva süsteemi muutmine riskivabam. Kas tulevikus peaks hakkama PS bännima mängijaid, kes võidavad rohkem, kui reiki maksavad, kuna trend liigub sinnapoole? Hästi käitumisest on asi kaugel ja asualt öeldes, ei imestaks, kui varsti ka sealmaal oleme. Lehma (klienti) on vaja veel niikaua lüpsta, kui ta piima annab, enne kui kõrgemad isandad pokkeri üldse onlinest minema reguleerivad.
                  Tilt tegi rake süsteemi muutmise juba ammu enne Starsi ära, milleks neid taga igatseda?


                  Algselt postitas siga Vaata postitust
                  Selle peidetud KÕIGILE VÕRDSEM taga peitubki see, et kõik mängijad ei saa ühesuguse kordajaga FPP-sid tagasi ja ainuke võitja on PS ja üübervaalad, kes saavad lubad nüüd mõne ostu rohkem vip poest.
                  Kas contributed ei tähenda seda, et saad fpp'si selle summa põhjal, mis ise raked? Kuidas see ebaaus siis on?

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #6219
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                    Kas contributed ei tähenda seda, et saad fpp'si selle summa põhjal, mis ise raked? Kuidas see ebaaus siis on?
                    Aus pole ta sellepärast, et contributed jagab reigi kõigi vahel, kes midagi potti panustasid, aga reigi maksab tegelikult ju ainult käe võitja.

                    Comment

                    • siga
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 251

                      #6220
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                      Tilt tegi rake süsteemi muutmise juba ammu enne Starsi ära, milleks neid taga igatseda?




                      Kas contributed ei tähenda seda, et saad fpp'si selle summa põhjal, mis ise raked? Kuidas see ebaaus siis on?


                      Milleks taga igatseda tilti? Saaks rahad kätte on üks asi, aga kui nad oleks enne uut aastat oma toale jalad alla ajandu, siis oleks see tekitanud mängijate voolavuse starsist välja. Vaevalt, et nad seda soovinud oleks.


                      Teiseks kelle huve sa esindad, PS omanikeringkonna või übervaalade? Peab aru saama, et kõigile teistele hakatakse vähem rakebacki tagai maksma, tundugu kui aus tahes.

                      Tahad nittidest lahti saada? Milleks?





                      Kui just valima peaks midagi muud, siis WTA.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #6221
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                        Aus pole ta sellepärast, et contributed jagab reigi kõigi vahel, kes midagi potti panustasid, aga reigi maksab tegelikult ju ainult käe võitja.
                        Kui keskmisest regularist loosem olla, siis ta on siiski ausam kui dealt, ei?

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #6222
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=9836

                          Suhtkoht ametlik siis asi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6223
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                            ROFL. Sain sama kirja ja tulin just siia seda postitama. Kes ei oska klikkida siis:

                            CHANGES TO THE CALCULATION OF AFFILIATE REVENUE SHARE COMMISSION FOR 2012

                            On January 1, 2012, we will be changing the way we calculate revenue share for
                            affiliates. When calculating revenue for commission purposes, instead of rake being
                            split between all players dealt into the hand, rake will now be calculated based on
                            the players who contribute to the pot. This has been updated in the Terms and
                            Conditions, which you can review at:
                            Become a Stars Affiliate Club member and start claiming commission for every player you refer to some of the world's biggest gaming sites.


                            With our very best wishes for the holiday season!

                            To spewmonkey: siis peaksid olema VPIP40%-iga või rohkemgi.

                            Comment

                            • MauroIceMan
                              Julm Donk
                              • Oct 2010
                              • 67

                              #6224
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Tere selline mure,

                              tahaks mängida aga vot midagi on viga kas keegi oskab midagi soovitada, pole veel supporti poole ka pöördunud kuna pole kindel kas asi ikka starsis.

                              Kodus siis olemas tava arvuti ja läpaks - läpask siis minu mis leiab wifit mis meil kodus olemas ka arvuti näitab et ühends olemas seisan ruuteri kõrval kõik ok.

                              Klikin starsi ikooni peale siis see pisikene kast kus tavalisit minig update laeb, läheb üle Pokerstars lobby ja connecting.. peale peale väga väga pikka mõtlemist ütleb, et
                              connectivity error
                              unable to establish a connection to the server

                              oskab keegi aidata :(

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #6225
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Kõlab nagu viirusetõrje/tulemüür blokiks ühendust. Mine Help > Network Status ... vali sealt "Report", lisa see fail kirjale ning saada olukorra selgitus support@pokerstars.ee ... saadame seejärel juhised, kuidas probleemi lahendada.

                                Comment

                                Working...