Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Mhmh, just. AGA PROBLEEM LAHENDATUD! :)
Nimelt, leidis Revo uninstaller, et mu arvuti käivitades käivitatakse ka Comodo firewall mida ma kunagi ammu-ammu kasutasin ja siis maha installeerisin. Mingil kujul oli see siiski registrisse ja startuppi alles jäänud. Ka käivitas arvuti ilma, et ma ise seda teadnud oleks mingi McAffe viiruse. Need kaks arvutist välja rookinud, oligi probleem lahendatud.
Nüüdseks on juba ka deposiit edukalt tehtud.
Uhh, neli õhut lammutasin ja jaurasin arvutiga aga lõpuks, kui ma juba alla olin andmas ja Windowsi uuesti installimist plaanisin, viis visadus ja õige programmi otsa komistamine sihile.
Minu vabandused ka Starsi ees, nemad polnud süüdi :)
Algselt postitas kjmrc
Vaata postitust
Nimelt, leidis Revo uninstaller, et mu arvuti käivitades käivitatakse ka Comodo firewall mida ma kunagi ammu-ammu kasutasin ja siis maha installeerisin. Mingil kujul oli see siiski registrisse ja startuppi alles jäänud. Ka käivitas arvuti ilma, et ma ise seda teadnud oleks mingi McAffe viiruse. Need kaks arvutist välja rookinud, oligi probleem lahendatud.
Nüüdseks on juba ka deposiit edukalt tehtud.
Uhh, neli õhut lammutasin ja jaurasin arvutiga aga lõpuks, kui ma juba alla olin andmas ja Windowsi uuesti installimist plaanisin, viis visadus ja õige programmi otsa komistamine sihile.
Minu vabandused ka Starsi ees, nemad polnud süüdi :)
TC
Comment