Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Pakun puusalt et sellise kaarti puhul peaks olema väljamaksed insta? Kuigi samas on vist tegu ikkagi VISA-le withdrawimisega, seega mingi paar päeva?
Kui jah, siis MB Mastercard ikka kasulikum?
Tõenäoliselt on ka tegemist mingi Itaalia Panga/Firma välja antud kaartiga, kuna seda sai ka sissemakse automaadist laadida. Siin nõuaks see vist täiesti nullist aretamist hakkamist? Aga jah päris ülbe asi oleks.
Pakun puusalt et sellise kaarti puhul peaks olema väljamaksed insta? Kuigi samas on vist tegu ikkagi VISA-le withdrawimisega, seega mingi paar päeva?
Kui jah, siis MB Mastercard ikka kasulikum?
Tõenäoliselt on ka tegemist mingi Itaalia Panga/Firma välja antud kaartiga, kuna seda sai ka sissemakse automaadist laadida. Siin nõuaks see vist täiesti nullist aretamist hakkamist? Aga jah päris ülbe asi oleks.
Comment