Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Kas nii ei saa kuidagi, et kui crtl+9ga laudu tilesse panna, et lauad natuke suuremaks jääksid? Kui praegu 9 lauda tilesse panna, siis laptopi ekraani peal jube väiksed ja halb vaadata ja iga kord manuaalselt sättimine ajab ka tilti.
Kas nii ei saa kuidagi, et kui crtl+9ga laudu tilesse panna, et lauad natuke suuremaks jääksid? Kui praegu 9 lauda tilesse panna, siis laptopi ekraani peal jube väiksed ja halb vaadata ja iga kord manuaalselt sättimine ajab ka tilti.
Comment