*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #5566
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas 1 septi puhul mingi boonust ka antakse? reload näiteks?

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #5567
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Nagu ment juba mainisn, et betasaidil. Sain ka betatiimi aga kahjuks eestlased PokerStars Test kliendis mängida ei saa ja pidin kohast loobuma.

      Oskad äkki öelda, kas neil on plaanis see teema peale testimist klienti ka tuua?!

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #5568
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Nagu ment juba mainisn, et betasaidil. Sain ka betatiimi aga kahjuks eestlased PokerStars Test kliendis mängida ei saa ja pidin kohast loobuma.



        Kasutage PT3. Pole ühtegi probleemi. Olin eelmine kuu "testaja" veel HEM-i peal ning peale table manageri ei leia HEM-il ühtegi plussi ning minu jaoks PT3 tõotab tulle parem kui HEM2 (HEM2 ei olnud mu arvutikõvakettal päevagi)
        see ei ole küll selle foorumi teema aga, mis see pt3 siis nii hea on pane mõned näited üles vb soetaks omalegi kui asi väärt

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5569
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Kas deep laudadesse HEm kuvab statte peale viimast update?

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #5570
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Kas deep laudadesse HEm kuvab statte peale viimast update?
            Eip, peab ikka tirima manuaalselt.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #5571
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
              Eip, peab ikka tirima manuaalselt.
              Tänud

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #5572
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                short laudadega sama teema .. nahhui tehku need hemi tohmanid updatye ära ffs

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #5573
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Päris head uuendused tulemas kohe. North south lauad jne.

                  http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=11639

                  Ühe kaardi näitamine on kah huvitav.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #5574
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Ei tea, see easy seat on küll pask imo. Nii saab/viitsib nüüd iga töll tableselectida ja ilmselt tuleb rohkem 24 tablereid juurde, sest sellega on lihtne laudu avada/24 peal hoida. Stars läheb ikka üheks massive rb genemise saidiks aina rohkem.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5575
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Oskad äkki öelda, kas neil on plaanis see teema peale testimist klienti ka tuua?!
                      Muidugi. Miks muidu testitakse :P Loe ka: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=11639

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      see ei ole küll selle foorumi teema aga, mis see pt3 siis nii hea on pane mõned näited üles vb soetaks omalegi kui asi väärt
                      Maitse asi ja ei saa nii 1:1 öelda. Pigem kui sa ütleksid mulle PM-is, et MIKS ja MIDA sa HEM-is kasutad siis saaksin sulle ka anda vastuse, et kas PT3 suudab su vajadusi rahuldada. Mulle ei meeldi HEM-i disain ja keerukus. Iga asja sea nagu kirjutaks HTML koodi.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #5576
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Olin eelmine kuu veel Supernova, aga kaotasin staatuse kuna tegin augustis vist mingi 1700 VPP-d. Ooma üllatuseks avastasin nüüd, et 10x kergemini teenitava VIP leveli promo ei rakendunud minu puhul. St oleks igati loogiline, et mu staatus oleks vastavalt eelmisele kuule nüüd PLATINUM. Aga ei - supportist ka vastus:

                        "Paraku pean tõdema, et augustikuu "VIP Club Mega Month" kampaania pakkumine oli mõeldud meie SilverStar, GoldStar ja PlatinumStar VIP levelitele. Seda just seepärast, et neid kolme levelit on võimalik saavutada ühe kuu baasil, kuid SuperNova ning SuperNova Elite levelid on saavutatavad aasta baasil.

                        Mul on tõeliselt kahju, et olete antud kampaaniast valesti aru saanud."


                        Aga ma saavutasingi ju antud promo ajal antud kuu baasil piisavalt hea tulemuse? Mitte et see reaalselt midagi minu jaoks väga muudaks, aga siiski - leian, et Starsi poolt veidi ebaloogiline seisukoht. Sisuliselt sain "karistada" selle eest, et olin eelmine kuu supernova.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #5577
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Ootan juba seda uue theme update

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #5578
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Olin eelmine kuu veel Supernova, aga kaotasin staatuse kuna tegin augustis vist mingi 1700 VPP-d. Ooma üllatuseks avastasin nüüd, et 10x kergemini teenitava VIP leveli promo ei rakendunud minu puhul. St oleks igati loogiline, et mu staatus oleks vastavalt eelmisele kuule nüüd PLATINUM. Aga ei - supportist ka vastus:

                            "Paraku pean tõdema, et augustikuu "VIP Club Mega Month" kampaania pakkumine oli mõeldud meie SilverStar, GoldStar ja PlatinumStar VIP levelitele. Seda just seepärast, et neid kolme levelit on võimalik saavutada ühe kuu baasil, kuid SuperNova ning SuperNova Elite levelid on saavutatavad aasta baasil.

                            Mul on tõeliselt kahju, et olete antud kampaaniast valesti aru saanud."


                            Aga ma saavutasingi ju antud promo ajal antud kuu baasil piisavalt hea tulemuse? Mitte et see reaalselt midagi minu jaoks väga muudaks, aga siiski - leian, et Starsi poolt veidi ebaloogiline seisukoht. Sisuliselt sain "karistada" selle eest, et olin eelmine kuu supernova.
                            Done.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #5579
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                              Done.
                              Väga soliidne! Tänud.

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #5580
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Väga soliidne! Tänud.
                                Pole tänu väärt.
                                Kui kellegi VIP Club Mega Month staatus polnud korrektselt Septembrisse edasi kantud, siis palun kirjutage klienditukke. Vabandame ebameeldivuste eest.

                                Comment

                                Working...