*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • siga
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 251

    #5506
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
    selle kohta õeldakse: ideas@pokerstars.ee
    Saatku ise, minu ideed on öeldud ja rake makstud.

    EDIT:
    Lisaks tehke find seat ka korda. Pool lobi vastab seatud kriteeriumitele, aga kahjuks ei leidnud sobivat lauda. wtf
    Last edited by siga; 23.08.11, 00:06.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #5507
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas siga Vaata postitust
      Saatku ise, minu ideed on öeldud ja rake makstud.

      EDIT:
      Lisaks tehke find seat ka korda. Pool lobi vastab seatud kriteeriumitele, aga kahjuks ei leidnud sobivat lauda. wtf
      Õigesse kohta saadad siis mõjub paremini äkki. Kedagi siin foorumis ei koti kui palju sa reiki oled maxnud, tahad midagi maailmas muuta, siis tuleb ennast natuke selleks liigutada(räägime hetkel siin paarist hiireklikist, et e-maili saata LOL)

      Sa oled vist üx nendest lammastest, kes sõimab ettekandjat kui liha on üleküpsenud ja poemüüjat, kui hinnad tõusevad.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #5508
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Miks headsupis antelaudu pole?

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #5509
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          ja miks euro antelaudu pole?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5510
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas ment52 Vaata postitust
            Miks headsupis antelaudu pole?
            Ei näe pointi sellel lol. See pisike ante ei muuda 1:1 mängus midagi küll aga võiksid olla deep ja ka EUR lauad.

            Comment

            • siga
              FPP Pro
              • Dec 2010
              • 251

              #5511
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              Õigesse kohta saadad siis mõjub paremini äkki. Kedagi siin foorumis ei koti kui palju sa reiki oled maxnud, tahad midagi maailmas muuta, siis tuleb ennast natuke selleks liigutada(räägime hetkel siin paarist hiireklikist, et e-maili saata LOL)

              Sa oled vist üx nendest lammastest, kes sõimab ettekandjat kui liha on üleküpsenud ja poemüüjat, kui hinnad tõusevad.
              Oot ma ei saa aru, milleks see PS support siin foorumis on, kui ise pean lisaks siia postitamisele ka meile saatma hakkama. Minu emaili peale hakkavad asjad liikuma, pigem loodan siinse supporti peale, kes löövad jalaga kaastöötajale tagumikku ja alles siis hakkavad asjad liikuma.

              Teine lõik on müstika, ei ole lammas. Ei sõima, annan jotsi ja tagasi ei lähe, poemüüjat teretan ja tänan.

              Loodan teie peale. Pange asi liikuma.

              Comment

              • sadptr
                Julm Donk
                • May 2011
                • 64

                #5512
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas siga Vaata postitust
                Saatku ise, minu ideed on öeldud ja rake makstud.

                EDIT:
                Lisaks tehke find seat ka korda. Pool lobi vastab seatud kriteeriumitele, aga kahjuks ei leidnud sobivat lauda. wtf

                Enem kui sõimama hakata tuleks end asjadega kurssi viia, siis ei jää ise lolli olukorda!
                Find seat ei istu tagasi lauda kus sa äsja istunud oled (v mingi tunni ajajooksul vms).
                Mulle meeldib see väga ja arvan et enamus multitableritele.
                Nt kui avan laua, mulle see laud ei meeldi (ala 2 väga aggrot head regi vasakul, laud ainult rege täis v mis iganes), siis ma sulgen selle laua, vajutan find seat ja sinna lauda ta mind tagasi mingi ajajooksul ei pane. Super!

                Comment

                • siga
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 251

                  #5513
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas sadptr Vaata postitust
                  Enem kui sõimama hakata tuleks end asjadega kurssi viia, siis ei jää ise lolli olukorda!
                  Find seat ei istu tagasi lauda kus sa äsja istunud oled (v mingi tunni ajajooksul vms).
                  Mulle meeldib see väga ja arvan et enamus multitableritele.
                  Nt kui avan laua, mulle see laud ei meeldi (ala 2 väga aggrot head regi vasakul, laud ainult rege täis v mis iganes), siis ma sulgen selle laua, vajutan find seat ja sinna lauda ta mind tagasi mingi ajajooksul ei pane. Super!
                  Aaaaga äkki võtaks ajalise piirangu ära ja paneks laua lihtsalt järjekorra lõppu? Vahel alustan sessi vuuseti äiksema ajavahe jooksul ja siis no tõesti ei leia ühtegi seati. Annab asja parandada, rohkem valikuid võimaldada jms või see, et sulle meeldib ongi määrav.

                  Comment

                  • sadptr
                    Julm Donk
                    • May 2011
                    • 64

                    #5514
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas siga Vaata postitust
                    Aaaaga äkki võtaks ajalise piirangu ära ja paneks laua lihtsalt järjekorra lõppu? Vahel alustan sessi vuuseti äiksema ajavahe jooksul ja siis no tõesti ei leia ühtegi seati. Annab asja parandada, rohkem valikuid võimaldada jms või see, et sulle meeldib ongi määrav.
                    Nõustun et asja annab parandada, teha mingeid valikuvõimalusi, aga sinu eelnevast postist jäi ilmselgelt kumama, et sa pole kursis, miks see üldse nii on, minumeelest on ebaviisakas niimoodi kaela lennata, isegi kui maksad rake jms.

                    Järjekorra lõpp ei ole lahendus, mängin 24lauda korraga, siis ei ole aega süveneda eriti laua otsimistele. Tekib mingi jõle sitt laud, lahkun ja klikkan find seat, ja mõnikord ongi see sama laud ainuke vaba laud, ehk kui ta on järjekorra lõpus, on ta ikkagi esimene ja siis küll ebamugav seda lahti/kinni klõpsida. Vb kui sa mängid kuskil mikros on tõesti vabu kohti metsikult tavaliselt ja peale poole tunnist pausi tekib raskusi, kuid NL25+ on tihti (eriti varahommikul kui mulle meeldib mängida) laudi niigi vähe, et 24laua avamisega läheb aega, ja siis võib tekkida selle järjekorraga väga ebameeldiv lahti/kinni action pikalt.

                    Edit: Ja üleüldse, ma pole küll ütleja, aga enamus sinu postitustest üle terve foorumi jääb silma väga palju ülbitsemist/üleolekut/ebaviisakust, võiksid natukene maha rahuneda imo.

                    Comment

                    • siga
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 251

                      #5515
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas sadptr Vaata postitust
                      Nõustun et asja annab parandada, teha mingeid valikuvõimalusi, aga sinu eelnevast postist jäi ilmselgelt kumama, et sa pole kursis, miks see üldse nii on, minumeelest on ebaviisakas niimoodi kaela lennata, isegi kui maksad rake jms.

                      Järjekorra lõpp ei ole lahendus, mängin 24lauda korraga, siis ei ole aega süveneda eriti laua otsimistele. Tekib mingi jõle sitt laud, lahkun ja klikkan find seat, ja mõnikord ongi see sama laud ainuke vaba laud, ehk kui ta on järjekorra lõpus, on ta ikkagi esimene ja siis küll ebamugav seda lahti/kinni klõpsida. Vb kui sa mängid kuskil mikros on tõesti vabu kohti metsikult tavaliselt ja peale poole tunnist pausi tekib raskusi, kuid NL25+ on tihti (eriti varahommikul kui mulle meeldib mängida) laudi niigi vähe, et 24laua avamisega läheb aega, ja siis võib tekkida selle järjekorraga väga ebameeldiv lahti/kinni action pikalt.

                      Edit: Ja üleüldse, ma pole küll ütleja, aga enamus sinu postitustest üle terve foorumi jääb silma väga palju ülbitsemist/üleolekut/ebaviisakust, võiksid natukene maha rahuneda imo.
                      Mul nl2 on tavaliselt jah vabu laudu suht palju, aga kui hea reks nagu vandalar on lauas, siis panen uut lauda otsima. Kuna vandalari jagub igalepoole (võibolla jälitab mind ja istub järgi) ja samas suht kiiresti lagunevad lauad mikros, siis peagi kõik lauad läbi istutud ja see suurem probleem, kui sama laua ette viskamine.

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #5516
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        PokerStars Live Series veebikas on nüüd olemas!

                        Mul on heameel teatada, et saime lõpuks saime PokerStars Live veebika ülesse koos kogu selgitava informatsiooniga, muidu oli see turniiri seeria nagu mingi saladus :)



                        Küsimuste korral palun pöörduge supporti support@pokerstars.ee.

                        EDIT:

                        Homme on TOP 10 live võitjate $3000 Freeroll, seega ärge unustage.

                        Võitjad kes said piletid olemas: http://www.olympic-casino.com/poker/...482&t_id=16636

                        Turniir asub 'Turniir > Privaat' filtris kasuta "PokerStars Live Series Online Final"
                        Last edited by PokerStars Regina; 24.08.11, 16:27.

                        Comment

                        • PokerStars Regina
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Jan 2011
                          • 254

                          #5517
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas siga Vaata postitust
                          Oot ma ei saa aru, milleks see PS support siin foorumis on, kui ise pean lisaks siia postitamisele ka meile saatma hakkama. Minu emaili peale hakkavad asjad liikuma, pigem loodan siinse supporti peale, kes löövad jalaga kaastöötajale tagumikku ja alles siis hakkavad asjad liikuma.

                          Teine lõik on müstika, ei ole lammas. Ei sõima, annan jotsi ja tagasi ei lähe, poemüüjat teretan ja tänan.

                          Loodan teie peale. Pange asi liikuma.
                          Sooviksin Teile meelde tuletada oleme siin oma vabast ajast :) Meie töö on eelkõige support@pokerstars.ee.

                          Seega aitame Teid nii palju kui saame, aga ideede puhul tõepoolest soovitan otse ideas@pokerstars.ee kirjutada, säästaksite meie lühikest aega foorumistes.

                          Eelistaksime foorumis vastata tähtsatele küsimustele ja olla Teile abiks nii palju kui võimaik.
                          Loodan, et mõistate :)

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #5518
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                            PokerStars Live Series veebikas on nüüd olemas!

                            Mul on heameel teatada, et saime lõpuks saime PokerStars Live veebika ülesse koos kogu selgitava informatsiooniga, muidu oli see turniiri seeria nagu mingi saladus :)



                            Küsimuste korral palun pöörduge supporti support@pokerstars.ee.
                            Kõik on väga lahe, aga satikad on väga magedad. Vahepeal olid 10$ ja need ka nii, et 5 said. Võiks olla ikka nii, et kogu auhinnafond läheb piletiteks+added nagu kõik muud satikadki :)

                            Comment

                            • PokerStars Regina
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Jan 2011
                              • 254

                              #5519
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                              Kõik on väga lahe, aga satikad on väga magedad. Vahepeal olid 10$ ja need ka nii, et 5 said. Võiks olla ikka nii, et kogu auhinnafond läheb piletiteks+added nagu kõik muud satikadki :)
                              Ma annan su idee edasi.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #5520
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                10$ või 15$ satikad PS Livele olexid jah väga head

                                Comment

                                Working...