*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #5401
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Kiire küsimus - kas praegu Starsis mingit jooksvat reload/instant/whatever deposiidi boonust on? Mitte first depo oma.

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #5402
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
      serveri restart
      Iga jumala nädal leidub ikka keegi, kes maailma avastab.

      Comment

      • PokerStars Regina
        PokerStarsi Esindaja
        • Jan 2011
        • 254

        #5403
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Kiire küsimus - kas praegu Starsis mingit jooksvat reload/instant/whatever deposiidi boonust on? Mitte first depo oma.
        Kõiki deposiite jooksvaid boonuseid saad näha, kui vajutad 'Abi > Uudised' või siit

        Hetkel on üks supper pakkumine nimega Augustikuu pokkeri VIP klubi boonus - Teeni augustis vaid 75 VIP mängija punkti (VPPd) ning saad SilverStarsi boonustest osa kuni septembri lõpuni.

        http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/vip-club-month/


        Lisaks sellele nii pea kui teenid 750 VPPd saad $10 Stellar Boonuse, selle saad endale seotada VIP poest 1 FPP eest. Selle kampaania kohta loe siit

        Kui oled huvitatud meie tesitest rahalistest boonustest, äkki soovid PokerStarsi VIP poe rahaliste boonuste pakkumisi vaadata?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5404
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Tänud Regina, nendest 2 pakkumistest olen teadlik, lihtsalt mõtlesingi ennem deposiiti tehes kindel olla, et ei magaks mingisugust boonust maha.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #5405
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            See asi on päris häiriv, et kui sng/mtt algab, siis viskab selle mtt/sng lobby automaatselt ka ette, kuidas seda maha võtta saaks?


            E: Nvm, leidsin.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #5406
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Aga tehke igast pop-upidele siuke koht nagu: DO NOT SHOW ME THIS MESSAGE AGAIN [ ] koht. Et vahest oleks tore lihtsalt avada laudu nii, et ei lendaks igast warninguid ja muud paska ette. :)

              Võin isegi ise scripti kirjutada kui vaja.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #5407
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Soovitan enne update`i tõsta/copyda NOTE-fail kuhugi mujale. Peale uut update kõik noted kadunud.(Õnneks oli mul noted copytud juba ennem mälupulgale^^)

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #5408
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  kas sa salvestad starsi või hemile? mul starsi ja pole ühegi updatega ikaldunud
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #5409
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Mõtlen seda XML Document faili, see kuhugi xyxyxyxyx kasuta kopeeritud.

                    Comment

                    • Agaykskord
                      Räme Fish
                      • Feb 2011
                      • 3

                      #5410
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      miks mul stars ära ei ühenda? teen starsi lahti ja ühendab umbes paar minti ja siis viskab errori ei saa luua ühendust

                      keegi teab milles viga?

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #5411
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas Agaykskord Vaata postitust
                        miks mul stars ära ei ühenda? teen starsi lahti ja ühendab umbes paar minti ja siis viskab errori ei saa luua ühendust

                        keegi teab milles viga?
                        Kas arvuti restartisid? Proovi seda, kui ei tööta ikka, võta meiega isikulikult ühendust, oma registreeritult emaili aadressilt. Lisa vea kood ja Logi failid e-kirja ning saada support@pokerstars.ee

                        Olenevalt operatsioonisüsteemist leiate need järgnevalt:

                        Windows XP ja vanemad:

                        1) Ava 'My Computer' oma arvuti töölaualt või Start menüüst
                        2) Ava 'C:' ketas, et näha kõvaketta sisu
                        3) Sealt ava 'Program Files' kaust
                        4) Keri allapoole ning ava 'PokerStars' (või PokerStars.NET) kaust
                        5) Otsi sealt 'pokerstars.log.0', "PokerStars.log.1", "PokerStarsUpdate.log.0" ja"PokerStarsUpdate.log.1"

                        Windows Vista ja Windows 7:

                        1) Vajuta 'Start' nuppule
                        2) Trüki või kopeeri ja kleebi (copy & paste) järgnev tekst ja vajutage Enter:
                        %USERPROFILE%\AppData\Local\PokerStars (või PokerStars.NET)
                        3) Leia sealt "PokerStars.log.0", "PokerStars.log.1", "PokerStarsUpdate.log.0" ja "PokerStarsUpdate.log.1" '

                        Comment

                        • Agaykskord
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 3

                          #5412
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
                          Kas arvuti restartisid? Proovi seda, kui ei tööta ikka, võta meiega isikulikult ühendust, oma registreeritult emaili aadressilt. Lisa vea kood ja Logi failid e-kirja ning saada support@pokerstars.ee

                          Olenevalt operatsioonisüsteemist leiate need järgnevalt:

                          Windows XP ja vanemad:

                          1) Ava 'My Computer' oma arvuti töölaualt või Start menüüst
                          2) Ava 'C:' ketas, et näha kõvaketta sisu
                          3) Sealt ava 'Program Files' kaust
                          4) Keri allapoole ning ava 'PokerStars' (või PokerStars.NET) kaust
                          5) Otsi sealt 'pokerstars.log.0', "PokerStars.log.1", "PokerStarsUpdate.log.0" ja"PokerStarsUpdate.log.1"

                          Windows Vista ja Windows 7:

                          1) Vajuta 'Start' nuppule
                          2) Trüki või kopeeri ja kleebi (copy & paste) järgnev tekst ja vajutage Enter:
                          %USERPROFILE%\AppData\Local\PokerStars (või PokerStars.NET)
                          3) Leia sealt "PokerStars.log.0", "PokerStars.log.1", "PokerStarsUpdate.log.0" ja "PokerStarsUpdate.log.1" '
                          restart ei aidanud.

                          hakkasin kirja saatma kuid mu registreeritud email on hot.ee-s ning üks logifailidest on suurem kui sealne lubatud maksimaalne mahu piir

                          kas saan kirja saata teise emaili pealt?

                          Comment

                          • PokerStars Regina
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Jan 2011
                            • 254

                            #5413
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Üldiselt vastame ainult registreeritult emaili aadressitele, sest saame kontot kohe kontrollida ja näha/lahendada võimalikke probleeme, kuid tehniliste probleemide puhul on OK kui kirjutad mõnelt muult aadressilt :)

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #5414
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              On selline SNG promo nagu "Battle of the planets". Tekkis huvi, kas mina fifty50 mängijana saan ka osaleda.
                              Vaatame siis FAQ:
                              Q: Which Sit & Go tournaments are eligible for Battle of the Planets?
                              A: The Battle of the Planets Leader Boards do not count results from any satellites (including Steps), play money, Double or Nothing or heads-up Sit & Go tournaments.

                              Selle järgi justkui fifty50 mängija peaks saama osaleda.

                              On ära unustatud, et DoN-e enam pole, ja see reegel fifty50 peale ümber tegemata jäetud.
                              Ei saa mina aru, miks meie teistest sng mängijatest halvemad oleme ja miks meid diskrimineeritakse kogu aeg.
                              Last edited by peete82; 09.08.11, 06:22.

                              Comment

                              • Elar
                                Räme Fish
                                • Oct 2010
                                • 8

                                #5415
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                erm , sain just mängides mingi rõõmsa captcha boxi , type these letters in 100 seconds teema :D
                                keegi veel sellist cräppi kogenud ?

                                Comment

                                Working...