*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #5236
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    Oskab keegi öelda,kui kiiresti PS -> SEB raha üle tuleb?
    Kuni 72h.

    Comment

    • PokerStars Regina
      PokerStarsi Esindaja
      • Jan 2011
      • 254

      #5237
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
      Kas FPP-de eest EPT piletit ilma hotelli jms lisadeta ei saa osta (samasuguse soodustusega nagu seda poes olevat paketti)?
      Kahjuks EPT Seat Only on saadaval vaid kliendis, ning FPPde eest osta ei saa :(

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #5238
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        See Nordic SNG liiga mis hakkas juuni lõpus pihta... Miks tulemusi üleval pole ja miks edetabelit ei uuendata?

        Comment

        • siga
          FPP Pro
          • Dec 2010
          • 251

          #5239
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Tahtsin installida uut table themei - Slick Dark Theme, aga ei osutu võimalikuks. Klikid install, aga peale installation in progress oled sama tark ja vajuta jälle intall ... MIKS TA RAISK EI INSTALLI MULLE SEDA THEMEi?

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #5240
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Kuni 72h.
            ty

            Comment

            • PokerStars Regina
              PokerStarsi Esindaja
              • Jan 2011
              • 254

              #5241
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Svenza Vaata postitust
              See Nordic SNG liiga mis hakkas juuni lõpus pihta... Miks tulemusi üleval pole ja miks edetabelit ei uuendata?
              Tere Svenza,

              Kahjuks on meil probleeme antud kampaania liidrite edetabeli allalaadimisega, kuna süsteem mis pidi seda tegema automaatselt on hetkel rivist väljas, hetkel otsime muid võimalusi, et see liidrite tabel üles saada.

              Seega, ei saa me Teile pakkuda täpset kuupäeva, kuid paneme nad sinna nii pea kui võimalik. Vabandame ebameeldivuste pärast.

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #5242
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Nii, tegin väljamakse esmaspäeval otse panka. tänaseks on hot-i vastus tulnud et raha on teele saadetud ja see võtab aega kuni 3 tööpäeva. Aga samas on raha mulle kontole tagasii pantud??? Kas ma olen lihtsalt üliõnnelik ja ma saan selle 1k endale swedi ja starsi ka või on siiski nii nagu 99.99% juhtudel et see raha ei ole kuhugile teele pandud?:(

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #5243
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  starsi ka või on siiski nii nagu 99.99% juhtudel et see raha ei ole kuhugile teele pandud?:
                  Eks ikka see 99,99%.

                  Samas ise kiidan Starsi. Cashout - PS to otse SEB, kinnitati 4 tunniga ja 24h pärast tuli pangast sms, et raha juba kontol (kokku kulus kõigest 28h).

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #5244
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Küsimus veel valuuta kohta.

                    Klikkasin oma Cashieri aknas "Grand total" xxx.xx EUR kõrval olevat linki "what's this" ja sain oma hämmastuseks teada, et sõltuvalt valuutakursside muutusest võib ka minu xxx.xx EUR saada muutunud!

                    Mis valuutas hoiab PS mängijate raha pangas ja mis valuutas oma virtuaalses (panga ja cashieri vahel) arvestuses?
                    Pean silmas, et minu preferred valuuta on EUR, ma tegin depo EURis ja kui ma kandsin PSi 1000EURi ning otsustasin 3 kuud mitte mängida, siis ma tahan 3 kuu pärast seal ka näha 1000EURi hoolimata sellest kas devalveeriti dollarit või mitte. Kuna mu pangakonto on EURides, siis ei toimu cashouti summalt ka mingite konveritmistasude mahaarvamist. Right? Selle valguses, et 90% laudadest on $ lauad ja kui niimoodi laudade vahel tsiksides iga kord sent kaduma läheb ning lisaks mu EURe vahepeal veel deposiitides ja cashoutides dollariteks vahetatakse, siis mis mõte sellel multicurrencyl üldse on?

                    Ma tahaks näppudel välja arvutada, et kust poolt mu niigi kondine p... veel lohku tõmmatakse ja valida halvimatest parim.
                    Last edited by rrrr; 14.07.11, 08:56.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #5245
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Moneybookers räägib mingist Pokerstarsi reload boonusest, aga nende viidatud lingil http://www.pokerstars.ee/en//poker/p...s/?pokerstars2 on ainult kiri, et puuduv lehekülg?

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #5246
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                        Küsimus veel valuuta kohta.

                        Klikkasin oma Cashieri aknas "Grand total" xxx.xx EUR kõrval olevat linki "what's this" ja sain oma hämmastuseks teada, et sõltuvalt valuutakursside muutusest võib ka minu xxx.xx EUR saada muutunud!
                        .............
                        Kui kontol on 1000 EURi ja "preferred currency" on valitud dollar, siis Grand Total näitab kogu summat dollarites ja vastavalt €-$ kursile see number pidevalt muutub, aga kontol on sul alati 1000 euri, selle pärast muretsema ei pea, see summa ei muutu. Ehk siis Grand Total ainult näitab kogu summat ühes valuutas, aga reaalne raha on ikka see, mida kuvatakse ülemises aknas ja see ei muutu!

                        Raha kaotavad mängijad läbi konverteerimisest tuleneva ümardamise süsteemi.
                        Et seda ~1te senti pidevalt mitte kaotada, siis tasub osa raha hoida kontol dollarites ja osa eurodes. Või hoida kogu raha dollarites kui näiteks euro laudades ei mängi. Muidugi lõpuks me tahame raha ikkagi eurodes saada, siis mõneti võib olla on parem hoida raha eurodes, et mitte dollari kõikumise pärast närve rikkuda, sest kohati kõikumine on päris suur, aga siis tuleb mängu jälle see 1 sendi teema :D

                        Pokerstars võiks teha oma raha, mis oleks siis seotud dollari või euroga.
                        Last edited by levis; 14.07.11, 11:09.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #5247
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas levis Vaata postitust
                          PS võiks teha oma raha, mis oleks siis seotud dollari või euroga.
                          Mis selle eelised oleks? Kui nt. tehakse PS valuuta, mis oleks 1:1le dollariga, siis jääks meie jaoks kõik samaks - valuuta kõikumisega kaasnev risk nt. Ühtlasi võrdub see sellega kui praegu ära kaotada € lauad. Kui PS valuuta oleks seotud €ga poleks meil valuutariski, mis oleks hea, aga see oleks sama olukord kui praegu oleks kõik lauad eurolauad. Samas kui USA turg avaneb, siis neile kindlasti ei meeldiks, et nemad peavad valuutariski kandma ja PS kaotaks sellega.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #5248
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Mis selle eelised oleks? Kui nt. tehakse PS valuuta, mis oleks 1:1le dollariga, siis jääks meie jaoks kõik samaks - valuuta kõikumisega kaasnev risk nt. Ühtlasi võrdub see sellega kui praegu ära kaotada € lauad. Kui PS valuuta oleks seotud €ga poleks meil valuutariski, mis oleks hea, aga see oleks sama olukord kui praegu oleks kõik lauad eurolauad. Samas kui USA turg avaneb, siis neile kindlasti ei meeldiks, et nemad peavad valuutariski kandma ja PS kaotaks sellega.
                            Ümardamise jama kaoks, aga üldiselt jah.... ei ole hea lahendus tõesti :)
                            Last edited by levis; 14.07.11, 11:08.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #5249
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas levis Vaata postitust
                              Ümardamise jama kaoks, aga üldiselt jah.... ei ole hea lahendus tõesti :)
                              FYP, ümmardamine tähendab midagi muud

                              Comment

                              • PokerStars Regina
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jan 2011
                                • 254

                                #5250
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas siga Vaata postitust
                                Tahtsin installida uut table themei - Slick Dark Theme, aga ei osutu võimalikuks. Klikid install, aga peale installation in progress oled sama tark ja vajuta jälle intall ... MIKS TA RAISK EI INSTALLI MULLE SEDA THEMEi?
                                Tere Siga,

                                Kas said oma asjad korda? Ma ise proovisin ka vahetada, endal probleeme pole. Seega peab olema midagi sinu arvutiga, saada kiri logifailidega klienditeenindusse ja vaatame üle.

                                Comment

                                Working...