*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5221
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Jätke oma kohatud ja lapsikud naljad omale, mis viivad antud teema raamidest välja. Kui muidu ei saa siis mina surfa "naiste kiitmisnurgas". Käis magicfriendi kohta.

    Comment

    • MagicFriend
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 369

      #5222
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Jätke oma kohatud ja lapsikud naljad omale, mis viivad antud teema raamidest välja. Kui muidu ei saa siis mina surfa "naiste kiitmisnurgas". Käis magicfriendi kohta.
      mu postitus oli 100% teemakohane. ehk oleks pidanud pildimaterjali spoileri alla panema? vast jah.
      anyways, sina oled boss ja maarad raamid. tsensuurikunn

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Pyha Karu
        Grinder
        • May 2010
        • 565

        #5223
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Kas tõesti on nii, et kui Pokerstarsi cashout ei jõua sinu pangakontole, pead sa maksma umbes 25 naela, et nad jälitaksid seda ülekannet või on ka mingeid teisi variante?

        Direct bank transferi kaudu cash oudist on möödunud 2 nädalat, kas vahel võib ka pärast seda ilma organiseerimata raha siiski kohale jõuda?
        Last edited by Pyha Karu; 12.07.11, 14:15.

        Comment

        • PokerStars Regina
          PokerStarsi Esindaja
          • Jan 2011
          • 254

          #5224
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
          Kas tõesti on nii, et kui Pokerstarsi cashout ei jõua sinu pangakontole, pead sa maksma umbes 25 naela, et nad jälitaksid seda ülekannet või on ka mingeid teisi variante?

          Direct bank transferi kaudu cash oudist on möödunud 2 nädalat, kas vahel võib ka pärast seda ilma organiseerimata raha siiski kohale jõuda?
          Üldiselt küll jah, võib nii juhtuda, et pead raha maksma. Aga see summa võib olla ka väiksem ja minuteada alati seda ei võeta, oleneb pangast ja protsessorist.

          Olen näinud viivitusi, aga kui on ikka rohkem kui 10 päeva möödunud siis on ikka suhteliselt kindel, et raha ei tule enam tagasi.

          Igal juhul soovitan kirjutada meile, et saaksime antud olukorda uurida, et sind aidata!

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #5225
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Kui raha on dollarites ja istud NL25 euro lauda ning kohe lahkud lauast, siis kontolt kaob 0.01$. Proovisin vist oma 10x järjest ja iga kord kadus 0.01$
            Siis konverteerisin kõik rahad eurodesse (vaikimisi paneb kõik eurodesse) ning istudes dollari lauda ja lahkuda, siis kontolt kaob 0.01€, proovisin jällegi 10x järjest, iga kord kadus 0.01€.
            Kas nii käibki?

            NL100$ ja NL200$ lauda istudes ning lahkudes, siis näib, et kontolt kaob kõigest 0.005€, samas NL2 kuni NL25 peal võtab järjepidevalt 0.01€ maha. Kui istuda NL2 miinimumiga lauda, siis võtab 0.005€.

            Tore rikastumise viis Pokerstars.
            Last edited by levis; 12.07.11, 22:15.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #5226
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Kas FPP-de eest EPT piletit ilma hotelli jms lisadeta ei saa osta (samasuguse soodustusega nagu seda poes olevat paketti)?

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #5227
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas levis Vaata postitust
                Kui raha on dollarites ja istud NL25 euro lauda ning kohe lahkud lauast, siis kontolt kaob 0.01$. Proovisin vist oma 10x järjest ja iga kord kadus 0.01$
                Siis konverteerisin kõik rahad eurodesse (vaikimisi paneb kõik eurodesse) ning istudes dollari lauda ja lahkuda, siis kontolt kaob 0.01€, proovisin jällegi 10x järjest, iga kord kadus 0.01€.
                Kas nii käibki?

                NL100$ ja NL200$ lauda istudes ning lahkudes, siis näib, et kontolt kaob kõigest 0.005€, samas NL2 kuni NL25 peal võtab järjepidevalt 0.01€ maha. Kui istuda NL2 miinimumiga lauda, siis võtab 0.005€.

                Tore rikastumise viis Pokerstars.
                LOL väga haige, ootaks esindaja kommentaare :D:D
                Võib ju mõelda, et ah mis see 1 sitane sent on, aga kui mõelda mitukümmend või sada miljonit lauda seal päevas avatakse siis........
                Last edited by emmimees; 13.07.11, 00:18.

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #5228
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  LOL väga haige, ootaks esindaja kommentaare :D:D
                  Võib ju mõelda, et ah mis see 1 sitane sent on, aga kui mõelda mitukümmend või sada miljonit lauda seal päevas avatakse siis........
                  Seda jama ei ole kui kontol on raha nii dollarites kui eurodes. Jama tuleb siis kui kasutab automaatset konverteerimise süsteemi.
                  Samas väga paljud kindlasti kasutavad seda ja eeldan tõesti, et Pokerstars paneb sedasi kena kopika omale tasku.

                  Kõige hullem on, et kui konto on eurodes ja peamiselt mängid dollari laudades. Nüüd kui lauast lahkudes konverteerib raha automaatselt tagasi eurodesse, siis läheb 0.01€ iga lauaga korstnasse.
                  See 0.01€ senti on päris palju, et kui laudu pidevalt selectida, siis sessiga võib vabalt 50x0.01=0.5€ kaotada (isegi rohkem) ning kui teed 3 sessiooni päevas, siis hävib sedasi 1.5€ päevas ehk 45€ kuus, mis ei oli just väike summa näiteks NL2 mängijale.
                  Last edited by levis; 13.07.11, 00:47.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #5229
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Oskab keegi öelda,kui kiiresti PS -> SEB raha üle tuleb?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #5230
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      LOL väga haige, ootaks esindaja kommentaare :D:D
                      Võib ju mõelda, et ah mis see 1 sitane sent on, aga kui mõelda mitukümmend või sada miljonit lauda seal päevas avatakse siis........
                      +1. Ootan tõsiselt kommentaare, sest olen oma raha üritanud eurodes hoida ja bumhuntides vahetan lauda päevas teinekord mitukümmend korda.

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #5231
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Tõesti ootaks kommentaare.

                        Näide:
                        Raha euros, kontoseis xxxxxx88.74 EUR
                        Istun dollarilauda NL50 ootan blinde ja näitab - xxxxxx53.01EUR ja in play 50 USD.
                        Sulgen akna enne blindi postitamist (ei mänginud ühtki kätt) kontoseis xxxxx88.73
                        Kordan (nüüd on kontoseis xxxxxx88.73 EUR)
                        Istun dollarilauda NL50 ootan blinde ja näitab - xxxxxx53.00EUR ja in play 50 USD.
                        Sulgen akna enne blindi postitamist (ei mänginud ühtki kätt) kontoseis xxxxx88.72

                        Ühtegi kätt ei mänginud aga raha läks maha.
                        Last edited by rrrr; 13.07.11, 07:10.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #5232
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          wtf!!!!!uurin ka.....

                          Comment

                          • valustyng
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 450

                            #5233
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            see konverteerimis tasu pole?

                            Comment

                            • jasssass
                              Vana Tegija
                              • Sep 2010
                              • 1200

                              #5234
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              multitable sel moel lahti võtta oled kohe sessi alguses -bb -sb ja -konvert äge, palju õnne

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #5235
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Meie süsteem ümardab alati alla, kui konverteerimisel tekkiv summa ei ole jagatav ühe sendiga. Näiteks kui konverteerite $100 USA dollarit ning vastav väärtus põhinedes valuutakursile on £64.034823, ümardab süsteem selle £64.03ks. Samamoodi, kui vastav väärtus oleks £64.129942, ümardatakse see £64.12ks.

                                Niisiis kui konverteerite teatud summa ühest teise ning seejärel konverteerite kiiresti tagasi ja kurss juhtub olema selline, et toimub ülalselgitatud ümardamine, võib juhtuda, et kaotate selle tehingu pealt 1 sendi (või 1 penni).

                                Rohkem informatsiooni meie mitme valuuta funktsioonide kohta on saadaval järgmisel inglise keelsel leheküljel:

                                Comment

                                Working...