*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerStars Marika
    PokerStarsi Esindaja
    • Jun 2011
    • 46

    #5206
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Mul ID kaardist pilt neile ammu saadetud, kuid täna hakkasid utility billi nõudma. Kas PokerStarsil on selleks mingi seaduslik alus? Kuna Eestis on litsents olemas, kas nad üldse tohivad küsida midagi sellist? Mingi suvaline A4 paberileht, kus tekst ja numbrid peal iseenesest ju ei tõesta mitte midagi.
    Saan öelda nii palju, et dokumendinõue on kooskõlas meie turvalisuse eeskirjadega, nii nagu see on ka üksikasjalikult välja toodud meie teenusetingimustes, täpsemalt punktis 4.3. Teenusetingimusi saab näha siit:

    Poker Starsi netipokkeri-saidil pokkerimängijatele kehtivad kasutustingimused. Mängi Poker Starsis pokkerit.


    Palun pidage meeles, et dokumentide küsimine on ikkagi eelkõige mõeldud Teie konto kaitsmiseks ning see on lihtsalt üks turvalisuse nõuetest. :)

    Comment

    • PokerStars Marika
      PokerStarsi Esindaja
      • Jun 2011
      • 46

      #5207
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      kuskil vist juba vastatud aga ei leia. Pokerstarsi handhistory (see pilt) on avades max suurune. Kui väiksemaks teen ja lauad sulgen, on järgmine kord avades ikka megasuur. Kuidas salvestada väiksemana?
      Hm, sul peaks toimima ilusti selle akna suuruse muutmine/salvestamine kui tegid nii nagu nimetasid. Oled lauas -> avad hand history -> muudad nurgast suuruse ja paned kinni. Juhul kui ikka toimi, palun kirjuta meile supporti.

      Comment

      • PokerStars Regina
        PokerStarsi Esindaja
        • Jan 2011
        • 254

        #5208
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Siuke küsimus Starsile, et kas te pole kaalnud Rush Pokeri sissetoomist Starsi? Või on asi selle taga, et ftp tuli sellega välja ja see oleks sama, mis vargus?
        Täname idee eest, saatsin selle edasi. Hetkel pole meil plaanis pakkuda taolist mängu nagu rush poker. Juhul kui midagi uut peaks tulema, kindlasti teavitame Teid kõiki. Mida oleme teinud igakord, kui pakume uut funktsiooni või mängu.

        Kõikidest tarkvara uuendustest saate lugeda ja ennast kursis hoida:

        http://www.pokerstars.ee/en/poker/ro...software-news/ (inglisekeeles)
        Last edited by PokerStars Regina; 09.07.11, 15:58.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5209
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas PokerStars Regina Vaata postitust
          Täname idee eest, saatsin selle edasi. Hetkel pole meil plaanis pakkuda Rush Pokerit. Juhul kui see peaks tulema, kindlasti teavitame Teid kõiki. Mida oleme teinud igakord, kui pakume uut funktsiooni või mängu.

          Kõikidest tarkvara uuendustest saate lugeda ja ennast kursis hoida:

          http://www.pokerstars.ee/en/poker/ro...software-news/ (inglisekeeles)
          sng bi-de muutuses küll kedagi ei teavitatud :D aga okei.
          Ma ise leian küll, et rush võiks eksisteerida :P.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #5210
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            sng bi-de muutuses küll kedagi ei teavitatud :D aga okei.
            Ma ise leian küll, et rush võiks eksisteerida :P.
            FTP toaotleb(s) asjale patenti ja nyyd järsku saab endale selle teha? Dont think so tim

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #5211
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              FTP toaotleb(s) asjale patenti ja nyyd järsku saab endale selle teha? Dont think so tim
              Imo on märksõna hetkel, et taotles. Tõenäoliselt on PS-i juristid piisavalt asemel, et asjaga tegeleda või siis mitte.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #5212
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                LOL. Hakkasin ma laudadesse istuma just ja sain sellise laheda kirja, kui tahstin lauda istuda ''We are sorry but, due to goverment regulations,playing real money ring games is not allowed in your area'' :D:D:D

                Ise teel laevaga soomest saksa ja olen vist kuskil rootsi-taani piirkonnas. Kas seal ka plokitud stars????
                Internet läbi satelliidi.
                Mida helvetti?

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #5213
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Mis te arvate, et olete esimesed maailmas kes selle peale tulevad, et Rush Poker võiks ka mujal tubades olla? :)
                  Ise ka sooviks Rushi mujal mängida, aga ju siis on asi ikkagi hetkel veel FTP käpa all ja seda ei või teistesse tubadesse laiendada.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #5214
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Niipalju kui mina tean, ei oma FTP Rush Pokeri patenti, kuna sellise põhimõttega asja mõtlesid välja tegelikult miskid USA tudengid. Sellepärast ongi siiamaani 'Patent pending.'

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #5215
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Either something is wrong or the page doesn't exist.


                      Lisainformatsioon: Freezeout, $3000 Special Freeroll ticket to TOP 10 + chance to win PokerStars.com EPT package


                      kuna see 3000$ freeroll toimub? Kümne mängija vahel võib tulla päris tummine ladumine, kuna tõenäoliselt 2-4 inimest magavad selle maha :)

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #5216
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        http://www.olympic-casino.com/poker/...569&t_id=16635

                        Lisainformatsioon: Freezeout, $3000 Special Freeroll ticket to TOP 10 + chance to win PokerStars.com EPT package


                        kuna see 3000$ freeroll toimub? Kümne mängija vahel võib tulla päris tummine ladumine, kuna tõenäoliselt 2-4 inimest magavad selle maha :)
                        Tegemist on lisa freerolliga (mis ei puuduta EPT Tallinnat) - Kõik (Läti, Leedu, Eesti) PokerStarsi Live turniiri 10 parimat mängijat saavad online freerolli pileti.

                        Online freeroll toimub iga kuu 25. kuupäeval (13.00 ET), $3000 auhinnafond läheb jagamisele iga riigi 30 mängija vahel.

                        PokerStarsi lobbys: 'Turniir' → 'Privaat'

                        Lisaks auhinnafondile kvalifitseerub igakuise online finaalturniiri esikolmik, kord aastas toimuva online freerolli superfinaali, mille võitja saab auhinnaks European Poker Tour (EPT) sündmuse täispaketi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #5217
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Forget it, my bad.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #5218
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            lol

                            edit: kusjuures hea küsimus. Õllesummeril oli Olympicu ja Triobeti "putka", aga kuhu jäi Pokerstars ?

                            Comment

                            • PokerStars Regina
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Jan 2011
                              • 254

                              #5219
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Minuteada on Õllesummeri putka rohkem Triobeti teema :) Ah et Olympic on ka juba jõudnud :D, vot seda ma ei teadnud, kahjuks ise ei jõudnud see aasta kohal käia.

                              Võin ju idee edasi saata, meil on just muudatused olnud kollektiivis äkki uus Country Manager on huvitatud :)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #5220
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                See Õllesummer on üks kahtlane üritus kogu aeg tundunud - igaühele natuke midagi, aga midagi head ikka ei ole. Kunagi kahel aastal käinud ja enam pole midagi sinna tagasi tõmmanud.

                                Comment

                                Working...