*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Firzen
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #5176
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    ei saa aru mis moodi see erineb sellest kui mängijad mängivad koos coachiga, kes annab neile kriitilistel hetkedel edasi enda mõtteid antud käe kohta
    Lives on selline asi 100% keelatud seni kuni käsi kestab. Kui käsi on läbi võib seda arutada palju tahetakse, aga käe ajal on igasuguste kolmandate isikutega olukorra arutamine rangelt keelatud.

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #5177
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas Firzen Vaata postitust
      Lives on selline asi 100% keelatud seni kuni käsi kestab. Kui käsi on läbi võib seda arutada palju tahetakse, aga käe ajal on igasuguste kolmandate isikutega olukorra arutamine rangelt keelatud.
      Ee aga olukord on siis midagi sellist ju:

      Onlines mängimine koos sõprade, coachide ja muude sellistega koos ning neilt info/arvamuse saamine iga käe kohta = LUBATUD
      Onlines mängides poole käe ajal kellegi mõttekõlksu kuulmine = STOP ZE PRESSES

      Ühesõnaga, kuna me pole aktsepteerinud kõrvaliste isikute abi, siis jõuga selle pealesurumine (me saame info ilma seda konkreetselt sooovimata) on võib-olla mängijale ebameeldiv ja seega keelatud?
      Last edited by Karikakar; 05.07.11, 18:53.

      Comment

      • Firzen
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #5178
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        Ee aga olukord on siis midagi sellist ju:

        Onlines mängimine koos sõprade, coachide ja muude sellistega koos ning neilt info/arvamuse saamine iga käe kohta = LUBATUD
        Onlines mängides poole käe ajal kellegi mõttekõlksu kuulmine = STOP ZE PRESSES

        Ühesõnaga, kuna me pole aktsepteerinud kõrvaliste isikute abi, siis jõuga selle pealesurumine (me saame info ilma seda konkreetselt sooovimata) on võib-olla mängijale ebameeldiv ja seega keelatud?
        Kui sa räägid onlinest, siis ei saa midagi teha, kui mingi vend chatis karjub sulle, mida teha/tegema peaksid. Osades kohtades saab muidugi modi kutsuda ja ära bännida/muteda.

        See, kui keegi istub su kõrval sinu kodus on teine asi. Keegi ei näe seda ja ilmselgelt ei saa see ka kedagi segada, kuna mängijad pole sellest teadlik.

        Tegelikkuses pole mingil moel onlines lubatud, et keegi aitab sul konkreetse käe käiku mõista jnejne, aga seda ei saa nii efektiivselt kontrollida, kui live'is. Keelatud on ta igal juhul.

        Sinu viimase lõigu kohta ütleks seda, et kui keegi surub kellelegi midagi jõuga peale, olgu see ükskõik, mis elu valdkonnas, on see igatpidi ebameeldiv(sinu väite põhjal) ning inimene kellele midagi peale surutakse peaks juba ise piisavalt närvi minema ja "abistaja" kuskile kaugele saatma. See väide on halvasti esitatud. Kui live'is keegi laua kõrvalt stabiilselt karjuks, mida tegema peab, näiteks purjus peaga, siis ta lihtsalt eemaldataks sealt lähedusest.

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #5179
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Firzen Vaata postitust
          Kui sa räägid onlinest, siis ei saa midagi teha, kui mingi vend chatis karjub sulle, mida teha/tegema peaksid. Osades kohtades saab muidugi modi kutsuda ja ära bännida/muteda.

          See, kui keegi istub su kõrval sinu kodus on teine asi. Keegi ei näe seda ja ilmselgelt ei saa see ka kedagi segada, kuna mängijad pole sellest teadlik.

          Tegelikkuses pole mingil moel onlines lubatud, et keegi aitab sul konkreetse käe käiku mõista jnejne, aga seda ei saa nii efektiivselt kontrollida, kui live'is. Keelatud on ta igal juhul.

          Sinu viimase lõigu kohta ütleks seda, et kui keegi surub kellelegi midagi jõuga peale, olgu see ükskõik, mis elu valdkonnas, on see igatpidi ebameeldiv(sinu väite põhjal) ning inimene kellele midagi peale surutakse peaks juba ise piisavalt närvi minema ja "abistaja" kuskile kaugele saatma. See väide on halvasti esitatud. Kui live'is keegi laua kõrvalt stabiilselt karjuks, mida tegema peab, näiteks purjus peaga, siis ta lihtsalt eemaldataks sealt lähedusest.
          Okei, tunnistan endale, et mängimise ajal on kõrvalise info saamine keelatud.. aga miks siis on foorumis sweatsessioonide küsimised lubatud kui tegemist on keelatud tegevusega?

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #5180
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
            Okei, tunnistan endale, et mängimise ajal on kõrvalise info saamine keelatud.. aga miks siis on foorumis sweatsessioonide küsimised lubatud kui tegemist on keelatud tegevusega?
            Aga miks kõiki inimesi ära ei banita, kes litsentsita tubades mängivad?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #5181
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Me elame ebatäiuslikus maailmas, TERE TULEMAST!

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #5182
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                Okei, tunnistan endale, et mängimise ajal on kõrvalise info saamine keelatud.. aga miks siis on foorumis sweatsessioonide küsimised lubatud kui tegemist on keelatud tegevusega?
                See on täpselt selline hall maa, mida pole kuidagi reguleeritud. Iseenesest on tegemist täiesti normaalse tegevusega, kus üks inimene õpetab teist ehk pakub teenust. Teisest küljest on jällegi analoogsed tegevused (mõtlen olukorda, kus ei pakuta teenust) taunitavad ning paljuski ka keelatud. Aga kuna pole konkreetset seadust vms, mis ütleks, mis on vale või õige, siis võibki jääda vaidlema sellise asja üle.

                Sweat sessionid on minu arust okei, sest seda tehakse õppimise eesmärgil ning õpetaja enamikel juhtudel saab tasu osutatud teenuse eest, aga eks ta ole hall maa tõesti.

                Comment

                • PokerStars Regina
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Jan 2011
                  • 254

                  #5183
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                  Boonus ei kao ära, kui boonus on aktiveeritud - tee ükskõik mida, kanna välja, sõbrale või jaga teistele mängijatele laudades.

                  Kui boonus on nö ootel (a'la pakutakse reloadi ja sa pole sissekannet veel teinud), siis kaoks boonus(pakkumine) ära, kui sa raha välja kannad.

                  P.S. Siiski tuleb märkida, et nt deposiidi boonus on võrdlemisi suur ja seda saab teha mitmes osas (vähemalt peaks saama, vist - seda võib keegi täpsustada). See tähendab, et kui sa pole tervet boonust aktiveerinud nt 600 dollarit ja aktiveerisid sellest nt 210, siis ÜLEJÄÄNUD boonus(pakkumine) kaob väljakannet tehes ära.

                  Seetõttu tasub PSis (ja mujalgi) raha üldiselt enne koguda, et siis täisboonused saada, sest depositid on üldiselt võrdlemisi suured numbrid ja mitte nagu reloadid, mis on sihukesed pisemad.
                  Täpsustan: Esimese deposiidi boonuse ajal saad tõepoolest teha kokku 3 sissekannet, juhul kui teed vahepeal väljamakse, kaotad võimaluse juurde lisada, ehk siis teha täiendav (kuni $600) deposiit esimese boonuse jaoks.

                  Reload boonuse puhul, mis on hetkel kehtiv on võimalik teha ainut 1 deposiit, nii pea kui see tehtud ja 48 h möödunud peaksid saama teha ka väljamakse.

                  Comment

                  • PokerStars Regina
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Jan 2011
                    • 254

                    #5184
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas juuretis Vaata postitust
                    Kui võidab PSis mingi paketti ntx EPT-Tallinna turnale, kas seda on võimalik müüa või anda kellegile teisele?
                    EI kahjuks on paketid mõeldud isikule, kes need võitis.

                    Comment

                    • PokerStars Regina
                      PokerStarsi Esindaja
                      • Jan 2011
                      • 254

                      #5185
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                      kui 3 inimest on käes, üks bettib ja teine kes foldib ütleb, et you have a set, siis see on lubatud ikka eks?

                      Üks regular hakkas lihtsalt väga suurt probleemi sellest tekitama..
                      Kui olukord oli täpselt selline - kolmas isik otsustab kommenteerida sinu kätt (teadmata mis see tegelikult on) on see tema probleem, ning selle vastu reeglit pole. Seega hoiatust sellele mängijale ei saadeta.

                      Reegel number 20. meie 'Kaardiruumi reeglistikust' märgib:

                      "Keelatud on igasugused kommentaarid, mis võivad turniirimängus käe kulgu mõjutada, isegi kui olete vaid pealtvaataja. Sellele reeglile on kaks erandit:

                      1. Rahalauas, kus mängimine on üks ühe vastu (kõik teised on loobunud või käe mängimine algaski vaid kahe mängijaga), võivad mängijad kommenteerida ja vestelda, kuidas soovivad.

                      2. Turniirides, mis on üks ühe vastu (kõik teised osalejad on juba välja langenud või turniir algaski vaid kahe mängijaga), võivad mängijad kommenteerida ja vestelda, kuidas soovivad.

                      Siiski üks osa PokerStarsi turniiride reeglist number 19 ütleb:

                      "Mängijad, hoolimata kas nad võtavad antud käe mängimisest osa, ei tohi kaarte kommenteerida kuni käsi on mängitud. Mängijad on kohustatud kaitsma teisi turniiril mängijaid kogu aja. Loobutud kätest rääkimine või võimalike kombinatsioonide arutamine pole lubatud. Reeglite rikkumise korral võite saada karistuse. Märkus: selle reegli eesmärk on kaitsta mängijate huve, kes on jätkuvalt turniiri mängimas, kuid ei mängi parasjagu käimas olevat kätt."

                      Kogu turniiride reeglistik on olemas järgneval inglise keelsel internetileheküljel:

                      Play in some of the biggest and best poker tournaments online at PokerStars™ – the home of poker.


                      Sellel reeglil on ka eraldi viide vestluste näidetele, mis on turniiride ajal keelatud:



                      Kui sul tekib veel lisaküsimusi anna teada siin foorumis või kirjuta klienditeenindusse.

                      Comment

                      • Foux
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 486

                        #5186
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Imelik, et VISAga enam insta üle ei tule. Varem nagu mäletan, et võttis aint paar min.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #5187
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          mis asi? cashout või depo? mul küll läks depo suht sekiga sisse. Cashout 4 tööpäeva. VISAga siis kõik operatsioonid

                          Comment

                          • Foux
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 486

                            #5188
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Depo. Päris pikalt juba ei miskit. Ei taha topelt ka saata. Arvelt pole raha ka ära läinud.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #5189
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Et rahvas jälle siin karjuma ei hakkaks siis teadke, et 2h pärast on serveri restart!!

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #5190
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                                Et rahvas jälle siin karjuma ei hakkaks siis teadke, et 2h pärast on serveri restart!!
                                Tänud :)

                                Comment

                                Working...