*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #5131
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    The Bonus code you have entered is not valid, or bonus eligibility criteria such as minimum deposit is not met. Please try again.
    100 EURi tahtsin depoda läbi swedi

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #5132
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      100 EURi tahtsin depoda läbi swedi
      Üritasin ka praegu MB-st 360$ depoda ja sama kiri.

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #5133
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Sain ka sama kirja, kui tahtsin sebist panna peale $ aga siis muutsin € ära ja sain küll, 345 tuli kokku panna, et max saada. Aga mida ei ole on boonus :)

        Comment

        • nocaring
          Räme Fish
          • Jun 2011
          • 24

          #5134
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          starsil raha vaja

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #5135
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Keegi võiks öelda jah, et kas boonuse saamiseks peab vähemalt 500$ depoma ?

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #5136
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              500$ jah,aga neil pole seal vist kõik korras.

              Comment

              • Howie Diddot

                #5137
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                No ei tea. Mina igatahes ei mäletanud vana konto kohta informatsiooni. Aastaid tagasi sai seda viimati kasutatud. Saatsin supporti kirja ning nad ütlesid, et võin uue kasutajaga mängimist jätkata. Vana kasutaja pandi kinni.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #5138
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Saa järgmise deposiidiga PokerStars™is boonuseks kuni 600 dollarit. Kasuta boonuskoodi „RELOAD200“.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #5139
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Mis kell meie aja järgi starsi kuu lõppeb ?

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #5140
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Mis kell meie aja järgi starsi kuu lõppeb ?
                      7.

                      Comment

                      • 5lehte
                        Jube Noob
                        • Apr 2009
                        • 126

                        #5141
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Kontrolli mõttes küsin üle, et kui tegin täna deposiidi boonusega, kas võin kohe cash out-i teha ja boonus jääb alles?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #5142
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
                          Kontrolli mõttes küsin üle, et kui tegin täna deposiidi boonusega, kas võin kohe cash out-i teha ja boonus jääb alles?
                          sai saagi teha mingit cash-outi. 48h pead ootama peale depot.
                          + bonus kaob ära kui tahad raha välja kanda.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #5143
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                            + bonus kaob ära kui tahad raha välja kanda.
                            mis jutt see on?

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #5144
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                              Muig. Kandsin üle Visa 500EURi peale ja hops NL10sse 1 aknaga mängu testima. Pärast kahe venna tühjaks tõmbamist sain account freeze. Selgus, et see olla standard ja SuspiciousStars tahab mu DNAd, sõrmejälgi, lähisugulase käendust, elektriarveid maksma hakata ja tööandaja poolt soovituskirja ka ning muid koledaid asju... Ühest küljest on tore, et inimesed teevad oma tööd täie tõsidusega, teisest küljest... Ah ma magama ära.
                              Mul ID kaardist pilt neile ammu saadetud, kuid täna hakkasid utility billi nõudma. Kas PokerStarsil on selleks mingi seaduslik alus? Kuna Eestis on litsents olemas, kas nad üldse tohivad küsida midagi sellist? Mingi suvaline A4 paberileht, kus tekst ja numbrid peal iseenesest ju ei tõesta mitte midagi.

                              We inform you that due to the cumulative amount that you have cashed out in the last 30 days, your cashout request has been rejected.

                              This is because we do not have the required documentation on file for you to process your most recent request.

                              For this reason, we advise that you provide the below listed documents at your earliest convenience. Once your documents have been received
                              and accepted, we will notify you accordingly via email so that you may then resubmit your cashout request.

                              - A clear copy of your government-issued photo ID (e.g. Passport, Driving License, Citizen-Card)

                              - A copy of a recent utility bill clearly showing your full name, current address and statement date (no older than 3 months). In lieu of a utility bill, we will accept a phone bill or bank statement which includes your full name, current address and statement date. Please note, we will not be able to accept personal letters or online statements.

                              ***If you have already submitted one of the two required documents, please only send us a copy of the document you have not yet submitted.

                              Please scan or take a clear photo of the requested documentation and send it to: security@pokerstars.com

                              You can also upload documents up to a size of 5MB via the PokerStars Client. Please go to:

                              Help > Contact Support / Upload Documents Select Category > Security Select Sub-Category > Documents

                              Alternatively you can send us a fax to the below listed numbers:

                              Attn: PokerStars Security User ID: **Please include your user ID on each fax page**

                              1 800 631 9050 (Toll free for Canada) 00 800 765 37782 (Toll free for UK, Italy and France) +44 1624 630899 (All other countries)

                              Comment

                              • Archangel
                                Räme Fish
                                • Jun 2011
                                • 4

                                #5145
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Mida te nutate. Üks site pandi kinni, kuna ei osatud teie rahadega absull ümber käituda. Nüüd üks sait teeb kõik mis suudab, et rahad oleksid ohutud, keegi ei petaks ning õigele inimesele saab välja kantud. Ikka ei sobi...

                                Mõni mõis nüüd kiire klõps teha fotokaga ja pilt teele saata. Ma nüüd eriti ei paanitseks, et PS võtab su isikuandmed ja teeb identititheft'i, lol. Ning ajakulu on kokkuvõttes minimaalne. Tead vähemalt, et tüübid näevad vaeva raha käitlemisel. :)

                                Comment

                                Working...