*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #4666
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Tekkis väike mõte jälle. Peale uninstallimist kustutasid kogu kaustas oleva staffi ära mis sinna järgi jäi?

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #4667
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Jep, jätsin ainult noted eraldi alles.

      Nüüd sain katsetuste meetodil asja korda nii, et kasutan detached chati ja enam ei vilgu ja kõik ok. Proovisin nii, et panin chati tagasi hakkas jälle vilkuma :D. Niiet nüüd kasutan seda detached chati asja ning tundub, et nii ongi vast mugavam note teha jne.

      kellel oli sama jama proovige ning andke teada. samuti proovige table theme vahetada, et äkki aitab.

      Ja veel, support saatis kirja, et ma Uinstalliksin kogu softi ning alles jätaksin vaid User.ini ja Note faili.

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #4668
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Tarvi,teil pokerstarsis selline värk,et peale depot peab ootama 48h et saada cashoutida,kas kuidagi seda kiiredada ei saa?
        "tahax nagu vahel Mb-st depoda,natuke plussi $$ teha ja kohe cashoutida ja depo summa jõuaks kohe mb-sse ja elu oleks ilus"
        sorry ma natu võtnud ka

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #4669
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          IRW murdock.. näpust läts v:P

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #4670
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Huvitav mida meie suppordi seltskond selle USA värgi peale oskab lisada.

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #4671
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Huvitav mida meie suppordi seltskond selle USA värgi peale oskab lisada.
              Tulin siia teemasse täpselt sellesama mõttega.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #4672
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Paluks pokerstarsi esindajate kommentaari kuulujuttudele, et kõik pokerstarsi kontod on külmutatud ja väljamakseid ei toimu ka väljaspool ühendriike.

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #4673
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Tarvi, Regina, anyone?

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #4674
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Ei usu, et külmutatud. Minu raha jõudis eile ilusasti üle.
                    Tooks siis välja pokerstars.ee jalusest oleva kirja "REEL Estonia Ltd, 33-37 Athol Street, Douglas, IM1 1LB, Eesti litsents nr. HKL000065, välja antud september 2010."

                    Nagu ma aru saan, siis Eesti jaoks lõi Pokerstars täiesti omaette ettevõtte, seega suure tõenäosusega on eestlaste rahad teistes pankades, mida tõendab ka asjaolu, et eile tulid kõik minu cashoudid üle.


                    Ja siis kasutajatingimustest selline rida: "REEL Estonia Ltd pakub teenuseid koostöös äriühinguga Rational Entertainment Enterprises Limited (kui ei ole teisiti märgitud, nimetatakse mõlemat ühingut käesolevas tekstis „PokerStars“ või „meie“)."

                    Seega pokerstars.ee ja pokerstars.com peaksid olema erinevad ettevõtted.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #4675
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Tea kas Player transfer oli juba etteplaanitult eestlastele blokitud...

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #4676
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Mis teema sul selle buddytransferiga koguaeg on? Jumala po**ui ju..hea ,et üldse mängida lastakse.

                        Comment

                        • Platinum
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 248

                          #4677
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Seega pokerstars.ee ja pokerstars.com peaksid olema erinevad ettevõtted
                          .

                          Nagu ka rootsi pank SEB ja eesti seb. Eraldi olevad asjad, kui Rootsi SEB kotti läheb, siis meil pole vaja muretseda, meil ju Eesti oma SEB

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #4678
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Kindlasti läheb pokerstars.ee koos pokerstars.com koos põhja, see on loogiline ju. Aga oluline on just see, kas meie raha ei oleks külmutatud. Mida kindlasti hasartmänguseadus ei luba (ei viitsi hetkel uurida) ning loodetavasti väljamaksed eestlastele toimivad.

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #4679
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                              Tarvi, Regina, anyone?
                              Ega neilt vastust ei tule enne, kui tuleb üldine "official statement".

                              Võin julgelt väita, et eestlaste rahad ei jää kuskile kinni ega kao ära. Eesti kaughasartmänguseadus juba nõuab seda, et tuba annaks raha n.ö. "reservi" taoliste lollide juhtumite puhuks. Seega, kui tõesti kotivad (milles ma väga kahtlen) saab pöörduda riigi poole ja rahad makstakse ära.

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #4680
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Siin on muidug see huvitav asjaolu, et kuidas riigile (või kellele iganes tarvis) tõestada, mis summa sul konto peal oli. Selles mõttes, et kui nüüd kujutada ette kõige mustemat stsenaariumit ja üks hetk enam keegi üle maailma pokkeritubadele ligi ei saa (lähevad maha teadmata ajaks, a la kuni USA-s mingid juurdlused ja kohtuasjad käivad - see pole nii ettekujutamatu olukord praegu, vaadates seda kuidas fedekad siiani omavolitsenud on). See postitus pole mõeldud paanika külvamiseks, vaid arutelu loomiseks, et kuidas see kaughasartmängu seaduse sõnastatud on - mille alusel külmutatud kontodel olev raha taastakse, kui mingist hetkest puudub võimalus kontodele ligi pääseda.

                                Comment

                                Working...