*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #4486
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    kas oled mõne käe ikka mänginud ka? kaust tekib kui tal on mõni käsi olnud mida salvestada ja kindlasti ära unusta linnukest (save my handhistory) panemata sinna kus ta sul asukohta näitab.

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #4487
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Jah, ikka. probleem on lahenemas

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #4488
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Pole viimasel ajal mänginud PS-is ja nüüd installisin softi ning tahan sisse logida, aga viskab sellise teate: Your account is only compatible with our Pokerstars.com/.net clinet software and these login details cannot be used at Pokerstars.ee. Üsna võimatu on laadida alla mõnda teist installikat, sest alati suunatakse .ee peale.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #4489
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas levis Vaata postitust
          Pole viimasel ajal mänginud PS-is ja nüüd installisin softi ning tahan sisse logida, aga viskab sellise teate: Your account is only compatible with our Pokerstars.com/.net clinet software and these login details cannot be used at Pokerstars.ee. Üsna võimatu on laadida alla mõnda teist installikat, sest alati suunatakse .ee peale.
          http://img84.imageshack.us/img84/3280/98638176.png
          Pead kuskilt .com clienti sebima ja .ee-sse kolima. Kui muidu ei saa, otsi mingi torrent kuskilt tavalise installikaga.

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #4490
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            Pead kuskilt .com clienti sebima ja .ee-sse kolima. Kui muidu ei saa, otsi mingi torrent kuskilt tavalise installikaga.
            Noh jah... küll ma ikka otsisin, lõpuks siis leidsin õige installika ja sain asja tööle.
            Tänud!

            Comment

            • siga
              FPP Pro
              • Dec 2010
              • 251

              #4491
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Kas peale boonuse saamist võib kohe cashoudi teha ja boonus jääb alles?

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #4492
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                kui mõtled depo boonust siis jah, reloadi puhul ei ole kindel aga vist ei jää.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #4493
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Arvan, et ka reloadi puhul võib vabalt cashoutida, ainult peab 48h ootama peale sissemakset.

                  Comment

                  • siga
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 251

                    #4494
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Reloadist räägin. Kus see 48h kirjas on? Lihtsalt vaja tellida kaupa ja mb-s nati on puudu.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #4495
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Kirjas on PS lehel.

                      Please allow 48 hours from your last deposit before requesting to cash out.

                      Comment

                      • PokerStars Regina
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jan 2011
                        • 254

                        #4496
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Algselt postitas Kodu Vaata postitust
                        Ei ole peale litsentsi saamist PSi depot teinud. Varem kasutasin monybookersit. Nüüd kui raha välja tahan võta tahab, et saadaksin ID-kaarti koopia jne. Samas on võimalus kanda arvele raha teiste pankade kaudu. Et kui ma nüüd kannan läbi swedi selle boonuse tarvis raha , kas siis selle kande põjal saan raha ilma ID-koopia saatmiset välja võtta. Pole raske seda koopiat teha aga mul lihtsalt pole ID-kaarti.
                        Kahjuks selleks, et täielikult migreeruda ja väljavõtet teha pead saatma meile oma dokumendi. Juhul kui oled konto juba isikukoodiga valideerinud ID- kaardi ja lugejaga verifitseerimine pole enam võimalik. Võtame vastu järgmisi identifitseerimise dokumente:
                        *Pass
                        *Juhiluba
                        *ID kaart

                        Comment

                        • PokerStars Regina
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Jan 2011
                          • 254

                          #4497
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
                          Kas kellegi teise SEB kontolt saab starsi raha kanda?
                          Ei, soovitame oma kontot kasutada.

                          Comment

                          • PokerStars Regina
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Jan 2011
                            • 254

                            #4498
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Algselt postitas levis Vaata postitust
                            Pole viimasel ajal mänginud PS-is ja nüüd installisin softi ning tahan sisse logida, aga viskab sellise teate: Your account is only compatible with our Pokerstars.com/.net clinet software and these login details cannot be used at Pokerstars.ee. Üsna võimatu on laadida alla mõnda teist installikat, sest alati suunatakse .ee peale.
                            http://img84.imageshack.us/img84/3280/98638176.png
                            Tundib, et su probleem sai lahendatud. Ma vaatan mõned on siin päris targad, saaksid lausa minu eest vastata :) Polegi mind enam vaja :D

                            OK, Tulevikus kõigile - error viitab et oled allalaadinud PokerStars.NET versiooni - Selleks et migreeruda peab olema installitud PokerStars.COM versioon, selle saab allalaadida järgneval lehelt:



                            Peale seda logige sisse ning vali menüüribalt:

                            'Konto' > 'Liigu saidile PokerStars.EE'

                            Peale ümberasumist, saate alla laadida PokerStars.EE tarkvara:

                            Täpsem teave PokerStars™-i pokkeriprogrammi kohta. Loe lähemalt, kuidas paigaldada oma seadmesse meie tarkvara.

                            Comment

                            • PokerStars Regina
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Jan 2011
                              • 254

                              #4499
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              Algselt postitas siga Vaata postitust
                              Kas peale boonuse saamist võib kohe cashoudi teha ja boonus jääb alles?
                              Niipea kui olete teinud oma boonus koodiga deposiidi, võite esitada oma raha väljamakse ilma boonust mõjutamata.
                              Peale deposiiti kohe väljamakset teha ei saa pead ootama, meil on 48 tunnine ooteperiood viimase deposiidi ja väljamakse vahel.

                              Rohkem informatsiooni meie väljamaksete reeglite kohta leiate järgmiselt veebilehelt:

                              Loe lähemalt Starsi kontolt raha väljavõtmise reeglite kohta. Lehel jagame teavet ka erinevate väljamaksevõimaluste kohta.

                              Comment

                              • PokerStars Regina
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jan 2011
                                • 254

                                #4500
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                Hei, see Delfi snowfesti turna oli jms.. finaalturnal vist pidid esimesed 9 saama Sunday milli pileti? kas ja millal on need piletid tulemas, mis variandid mul veel on selle piletiga teha peale turna mängimise? saan ma rahaks vahetada vms?
                                Kuna enamus piletid kantakse manuaalselt, võib piletite jõudmine kontole oodatust natuke kauem aega võtta - minimaalselt 72 tundi pärast turniiri. Üldiselt pileteid rahaks vahetamine pole võimalik, seda enam saata sõbadele või maha müüa. Soovitame turniiridest osa mitte võtta, kui pole plaanis võidetud turniire mängida. Sorry :(

                                Comment

                                Working...