Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
kas oled mõne käe ikka mänginud ka? kaust tekib kui tal on mõni käsi olnud mida salvestada ja kindlasti ära unusta linnukest (save my handhistory) panemata sinna kus ta sul asukohta näitab.
kas oled mõne käe ikka mänginud ka? kaust tekib kui tal on mõni käsi olnud mida salvestada ja kindlasti ära unusta linnukest (save my handhistory) panemata sinna kus ta sul asukohta näitab.
Comment