*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #4216
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    _
    vn username :D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #4217
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      See on küll imelik, nagu oleks MB deposiidi teinud 20$ kui sa seda ei ole teinud, siis küll mingi räige süsteemi viga. Pead kirja supporti kirjutama, seal saavad üle vaadata.

      Edit: kui sa olid kunagi deposiidi teinud läbi MB, mingi x aeg tagasi ja ei kandnud seda summat läbi mb välja, siis see automaatne süsteem, mis saadab kohe mb arvele tulnud raha tagasi. Kui meil erinev, siis ei tohiks ka raha kuskile kohale jõuda ja saad selle asja ära klaarida.

      Comment

      • anatoli grinder
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 337

        #4218
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        ty:D

        Comment

        • anatoli grinder
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 337

          #4219
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          See on küll imelik, nagu oleks MB deposiidi teinud 20$ kui sa seda ei ole teinud, siis küll mingi räige süsteemi viga. Pead kirja supporti kirjutama, seal saavad üle vaadata.

          Edit: kui sa olid kunagi deposiidi teinud läbi MB, mingi x aeg tagasi ja ei kandnud seda summat läbi mb välja, siis see automaatne süsteem, mis saadab kohe mb arvele tulnud raha tagasi. Kui meil erinev, siis ei tohiks ka raha kuskile kohale jõuda ja saad selle asja ära klaarida.
          Point ongi selles .et ei ole kunagi moneybookersi kaudu mingit depot teinud...kuna pokerstarsis olev maili aadress ei yhti moneybookersi omaga siis jäigi nagu selgusetuks , et kuhu moneybookersisse see 20 daala minemas on siis...ex saadan kirja supportile.

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #4220
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
            Point ongi selles .et ei ole kunagi moneybookersi kaudu mingit depot teinud...kuna pokerstarsis olev maili aadress ei yhti moneybookersi omaga siis jäigi nagu selgusetuks , et kuhu moneybookersisse see 20 daala minemas on siis...ex saadan kirja supportile.
            Saada kiri :) See pole võimalik, et raha otse Moneybookers'sse saadame, kui selle kaudu deposiiti pole teinud.

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #4221
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              OT juba aga mis lehekülg see oli kust Qudu need prillid soovitas tellida?

              http://www.gunnars.com
              Aga uuri mujalt ka, ma näiteks ostsin amazonist $42 eest prillid, mis kodulehel olid $79.
              Last edited by LuuK; 21.01.11, 15:22.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #4222
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                http://www.gunnars.com
                Aga uuri mujalt ka, ma näiteks ostsin amazonist $42 eest prillid, mis kodulehel olid $79.
                räägi lähemalt on väärt asjad jatasuvad ära ennast? Mul amazonases seisab 100$ ei oska millegi peale kulutada. Vbl peaks ka need prillid tellima.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #4223
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                  http://www.gunnars.com
                  Aga uuri mujalt ka, ma näiteks ostsin amazonist $42 eest prillid, mis kodulehel olid $79.
                  Ebays on sarnane hind aga saatmis kulu paljudel kordades väiksem ja tasuks sealt osta. Amazonasest ei tohiks saada neid Eestisse tellida.

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #4224
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                    http://www.gunnars.com
                    Aga uuri mujalt ka, ma näiteks ostsin amazonist $42 eest prillid, mis kodulehel olid $79.
                    Amazonist miinus klaase ka valida sai?

                    Comment

                    • JaanusX
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2010
                      • 392

                      #4225
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Stars saadab meilile turniiri tulemused - et kuda ma selle välja lülitan?

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #4226
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Options -> receive Congratulation emails võta linnuke eest ära

                        Comment

                        • JaanusX
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 392

                          #4227
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Romka Vaata postitust
                          Options -> receive Congratulation emails võta linnuke eest ära
                          selle peale poleks ma oma unise peaga küll tulnud :D tänud abi eest....

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #4228
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Pokerstarsi on tekkinud uut tüüpi STT-d, midagi DoN laadset, "Fifty50".
                            Regasin kogemata 3 tk, 10.6$ sisseostuga. Mingid imelikud 6min levelid ja veider blindide struktuur.
                            Esimesed 5 saavad buy in tagasi + iga 100 chipi eest 33 senti.
                            Igatahes üsna fishine tundus, võitsin kõik
                            Üks sepp võitis 8000 chipiga 42$.
                            Last edited by peete82; 24.01.11, 19:11.

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #4229
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Midagi erilist fishilist küll pole proovisin mingi ca 50$ turbo oma(mingi 2,5x bi tagasi).. standard sng nagu ikka.. Lihtsalt uus huvitav struktuur
                              Last edited by Madis Very; 24.01.11, 20:29.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #4230
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                No 50 taala peal kindlasti fishe enam eriti ei ole :)

                                EDIT: palutakse teha deposiit 50$ ja siis antakse pilet ühele 5.24$ turbo Fifty50 turnale.

                                Oehhh....

                                Oleks siis andnud 50 taala boonust lahtimängimiseks kasvõi, aga see on pigem nagu narrimine.
                                Last edited by peete82; 25.01.11, 12:20.

                                Comment

                                Working...