*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #4141
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #4142
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Julmalt ajab sita keema, et neid uusi uudiseid starsi kliendis ei ole võimalik jälgida.Klikid vastava info peale, suunab edasi eesti lehele, kus ei teata sellest midagi. Täpselt nagu madis kirjutas. Home gamede promo eestlastele vähemalt praegu mittesaadav. Koos litsentsiga pandi meid umbes nagu 2 ruutmeetrisesse ruumi kinni, kus uuem info liigub väga vaevaliselt ja kuskilt midagi uurida on väga raske. Ülejäänud maailma rahvas siis ballavad väljas, eestlased istugu oma ruumis kinni.
      GG

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4143
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Helmps Vaata postitust
        Julmalt ajab sita keema, et neid uusi uudiseid starsi kliendis ei ole võimalik jälgida.Klikid vastava info peale, suunab edasi eesti lehele, kus ei teata sellest midagi. Täpselt nagu madis kirjutas. Home gamede promo eestlastele vähemalt praegu mittesaadav. Koos litsentsiga pandi meid umbes nagu 2 ruutmeetrisesse ruumi kinni, kus uuem info liigub väga vaevaliselt ja kuskilt midagi uurida on väga raske. Ülejäänud maailma rahvas siis ballavad väljas, eestlased istugu oma ruumis kinni.
        GG
        Täpselt sama siin- ja ei väsi kordamast seda uuesti ja uuesti. Seadus seaduseks aga see seadus on loonud olukorra kus eesti mängija on PokerStarsis ebaõiglases seisus. Praegu ma grindiksin rahulikult stake abil sng-sid ja saaksin coachimist kui seda piiravat seadust poleks.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #4144
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kas sa stake`i läbi moneybookersi ei saaks teha? (vabandan OT pärast)

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #4145
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Samas peame õnnelikud olema, et meil ei ole nii hull nagu Pratsusmaal jne.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #4146
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Helmps Vaata postitust
              Julmalt ajab sita keema, et neid uusi uudiseid starsi kliendis ei ole võimalik jälgida.Klikid vastava info peale, suunab edasi eesti lehele, kus ei teata sellest midagi. Täpselt nagu madis kirjutas. Home gamede promo eestlastele vähemalt praegu mittesaadav. Koos litsentsiga pandi meid umbes nagu 2 ruutmeetrisesse ruumi kinni, kus uuem info liigub väga vaevaliselt ja kuskilt midagi uurida on väga raske. Ülejäänud maailma rahvas siis ballavad väljas, eestlased istugu oma ruumis kinni.
              GG
              Veel rohkem närvi ajab see, kui 10 x päevas Stars spammab oma popupiga reklaami. Mõningatel juhtudel ei tööta laudades nupud enen kui oled selel popup reklaami kinni pannud. Pean silmas seda popupi, mis ilmub sisselogides pealehel uues väikses aknas.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #4147
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                Kas sa stake`i läbi moneybookersi ei saaks teha? (vabandan OT pärast)
                No see oli selline stake kus ei saanud- pealegi on ikka oluline küll, et stake toimumise ajal liiguksid rahad pmst insta. Kuskilt MB vms allikate kaudu seda liigutama hakata ja siis võib mida iganes jura juhtuda.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #4148
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  No see oli selline stake kus ei saanud- pealegi on ikka oluline küll, et stake toimumise ajal liiguksid rahad pmst insta. Kuskilt MB vms allikate kaudu seda liigutama hakata ja siis võib mida iganes jura juhtuda.
                  Why? Shipib sulle iga buy-ini eraldi kui mängida tahad?
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #4149
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Miks see sulle nii oluline on? Ma täpselt ei tea miks. Vbl u.s kodanikud ei saa MB-d kasutada?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #4150
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Kui ma õigesti aru sain siis meie foorumis peale Tarvi lisanduvad veel kaks kasutajat, kes hakkavad infot andma.

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #4151
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        `väga hea, mida rohkem seda uhkem.
                        Soovime rohkem satikaid ja promosid just eesti mängijatele. Tänud ette :)

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #4152
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          HU EURO LAUAD! NAGU KOHE!

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #4153
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Taipupole STARSi PROks!

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #4154
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kolmapäeval saatsin supporti kirja. Vastati, et saadeti edasi "verification teamile". Siiani pole neilt vastust tulnud. Ei tea kaua läheb ?

                              Comment

                              • PokerStars Regina
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Jan 2011
                                • 254

                                #4155
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                                Mul selline probleem ,et kui alustasin starsis mängimist tuli iga kord ette aken kus sooviti et teeks id kaardilugejaga oma dokumentid korda. Seda enam ette pole tulnud ,aga oleks soov oma dokumentid korda ajada. Leitsin sellise asja et saaks pilti teha dokumentist ja saata neile. Aga ma sooviks id kaardilugejaga oma dokumentid korda ajada ,aga enam ei leia kohta selle jaoks. Oskab keegi aitada?
                                Siin võib olla mitu probleemi, palun võta meiega isiklikult ühendust ja vaatame su konto üle.

                                Comment

                                Working...