*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #4066
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    *****, sul peab ikka tõsine luckbox olema ,et niimoodi ära kobiseb. Ma olen rohkem kui 10h mänginud ja mitte ssss... ja mitte onetable:d .

    Comment

    • Tarvi
      PokerStarsi Esindaja
      • Sep 2009
      • 347

      #4067
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas janek174 Vaata postitust
      Kukkus ka 30$ tasku. Abiks ikka peale suuremat swongi.
      Tore kuulda, et Santa eestlase ka üles leidis :))

      Comment

      • eluvaatleja
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 135

        #4068
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        milleks üldse turnadel on hiline registreermine, kui turniir algab kell 12:00 siis hilinejatele finito ja adjöö, pokerstars ei tunne kella või?

        vahest regaks mõnele turniirile, aga sitaks häirib see hilisem regamine, alustas 500 osavõtjat ja 15 minutit hiljem on lisandunud veel 500 mängijat või umbes nii.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #4069
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Mõttetu halada, pokerstarsis on ka CAP turniire. (nt: kuni 500 osalejat)

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #4070
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
            milleks üldse turnadel on hiline registreermine, kui turniir algab kell 12:00 siis hilinejatele finito ja adjöö, pokerstars ei tunne kella või?

            vahest regaks mõnele turniirile, aga sitaks häirib see hilisem regamine, alustas 500 osavõtjat ja 15 minutit hiljem on lisandunud veel 500 mängijat või umbes nii.
            Lisaks teistele faktoritele otsustasime hilise registreerimise kasuks tuginedes mängijate tagasisidele, mille saime katseturniiride jooksutamise käigus.

            Lisaks faktile, et meil on piiratud osalejate arvuga üritusi, pole siiski hiline registreerimine aktiveeritud kõikides teistes turniirides. Ava turniiri lobby ja vali 'Turniiri info'. Sellistel turniiridel pole info lehel märget 'Registreerumist on pikendatud'.

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #4071
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Sita ajab keema see, kui login klienti sisse ja viskab selle kasti ette kus uudised jne, neil klikkides viskab koguaeg .ee lehele, mis ütleb et lehte ei leitud.Praegu näiteks see Isildur1 Showdown promo värk.Seal klikin ja viskab mingi .com lingi, aga siis suunab edasi .ee lehele kus ütleb, et vastavat linki ei leitud.Ja see enamuse uuemate uudiste&promodega.Kasutan inglisekeelset programmi.
              Kas sellepärast, et Pokerstars nüüd Eesti litsentsi sai, seepärast ei ole mul õigust enam muude uudistega kursis olla kui ainult 2009 aasta promodega??
              Ahjaa, support on ka vist alla käinud .ee tulekuga.Saatsin enda probleemi kuskil kuu tagasi, siis öeldi et see on edasi suunatud.Peale seda saatsin veel 2 kirja kus öeldi, et ikkagi edasi suunatud ja vastatakse esimesel võimalusel.Rohkem vastatud pole ja probleemile vastust ka pole saanud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4072
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                Lisaks teistele faktoritele otsustasime hilise registreerimise kasuks tuginedes mängijate tagasisidele, mille saime katseturniiride jooksutamise käigus.

                Lisaks faktile, et meil on piiratud osalejate arvuga üritusi, pole siiski hiline registreerimine aktiveeritud kõikides teistes turniirides. Ava turniiri lobby ja vali 'Turniiri info'. Sellistel turniiridel pole info lehel märget 'Registreerumist on pikendatud'.
                Ma saan aru, et late regamine on 15 minutit aga üks tund - see on minu arvates liig. Jah see on räigelt +EV kui viimasel tunnil miski töllakas regab turbo või rebuy turkale oma 1500 stäkiga kui blaindid juba 100/200 ning average stäkk laes. Aga lihtsalt ei viitsi oodata niikaua. PM turka läheb tund aega pikemaks.

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #4073
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Ma saan aru, et late regamine on 15 minutit aga üks tund - see on minu arvates liig. Jah see on räigelt +EV kui viimasel tunnil miski töllakas regab turbo või rebuy turkale oma 1500 stäkiga kui blaindid juba 100/200 ning average stäkk laes. Aga lihtsalt ei viitsi oodata niikaua. PM turka läheb tund aega pikemaks.
                  ideas@pokerstars.com

                  Algselt postitas Helmps Vaata postitust
                  Ahjaa, support on ka vist alla käinud .ee tulekuga.Saatsin enda probleemi kuskil kuu tagasi, siis öeldi et see on edasi suunatud.Peale seda saatsin veel 2 kirja kus öeldi, et ikkagi edasi suunatud ja vastatakse esimesel võimalusel.Rohkem vastatud pole ja probleemile vastust ka pole saanud.
                  Support on täpselt sama, mis ennegi oli. Ma ei tea, millisele olukorrale hetkel viitad, aga vastame kõikidele kirjadele. Kui mingist veast teatasid ja see edastati, siis on programmeerijate töö see korda teha ning selliseid asju klienditugi kiirendada kuidagi ei saa. Kui mingi tavaküsimus ja pole vastust saanud, siis on see loomulikult vastuvõetamatu ning peaks uuesti ühendust võtma ning supervisorit küsima.
                  Last edited by Tarvi; 27.12.10, 10:37.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #4074
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Kas euro tulekuga on obvious lüke teha PokerStarsi konto eurodesse ringi ja hakata otse panga kaudu raha liigutama? Või võib sellisel asjal mingi negatiivne külg olla?

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #4075
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      On miskit kuulda ka satikate kohta?

                      Comment

                      • snap
                        Julm Donk
                        • Jun 2010
                        • 33

                        #4076
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        tere..
                        mul üks küsimus
                        mul on pokerstarsis juba account aga et seal mängida on vaja olla 21..
                        kui mu perekonnas teeks keegi uue accounti kas sellest mingeid probeelme ei teki näiteks et multy accounts jne?
                        kas ära ei bannita? näiteks Full tiltis küll suht karmid reeglid, peab saatma koopiaid jne asju tõestuseks

                        Kuidas Pokerstarsis on sellega?

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #4077
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Sa pead tõenäoliselt Starsile ka dokumendist koopia saatma, kui sinna konto teed...

                          Comment

                          • snap
                            Julm Donk
                            • Jun 2010
                            • 33

                            #4078
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            hmm ok ty

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #4079
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Milllal player transfer Starsi eesti kliendile tuleb? Kas üldse pole võimalik player transfer sooritada?

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #4080
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                ei tea kas/millal tuleb; praegu pole üldse võimalik

                                Comment

                                Working...