Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Viibin hetkel välismaal(järgmised ~6 kuud), depoda/mängida mul ei ole võimalik, sest soft tahab mind sunniviisiliselt kolida .ee'sse. .ee's välismaal ei saa mängida. Mailing addressi muudan ära, siis saan mängida .com's? Eestlastele mõeldud promodest osa võtta? Kui mul ühtegi aadressi kinnitust ei ole, siis olen ikka hukas?
Viibin hetkel välismaal(järgmised ~6 kuud), depoda/mängida mul ei ole võimalik, sest soft tahab mind sunniviisiliselt kolida .ee'sse. .ee's välismaal ei saa mängida. Mailing addressi muudan ära, siis saan mängida .com's? Eestlastele mõeldud promodest osa võtta? Kui mul ühtegi aadressi kinnitust ei ole, siis olen ikka hukas?
Comment