*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #4036
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Viibin hetkel välismaal(järgmised ~6 kuud), depoda/mängida mul ei ole võimalik, sest soft tahab mind sunniviisiliselt kolida .ee'sse. .ee's välismaal ei saa mängida. Mailing addressi muudan ära, siis saan mängida .com's? Eestlastele mõeldud promodest osa võtta? Kui mul ühtegi aadressi kinnitust ei ole, siis olen ikka hukas?

    Comment

    • arvamusliideripoeg
      Bännitud
      • Mar 2010
      • 45

      #4037
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      EI
      Kui nelja lauaga ei saa hakkama, võta ette kaks ja jõuad aja sisse. Saate ju ometi aru, et siis ei pea võtma ette 36 lauda, sest sama ajaga saad mängitud sama palju käsi ala 15 lauas. Lauda istumine ei veniks nagu tatt, sest orbit kestab mitu minutit vähem (eriti FR).

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #4038
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Mandre Vaata postitust
        Kus ma leiaksin need andmed :

        "tehingu kviitung koos Teie enda unikaalse viitenumbriga"
        Seda küsis sult PokerStarsi klienditugi, ma eeldan? Sa pole oma Local Bank Transferi deposiiti kätte saanud? Vajad lihtsalt tõestust, et tegid ülekande ja see tõestus peaks näitama ka seda viitenumbrit, mille sulle e-postile saatsime, kui tehingu PokerStarsi kassa kaudu algatasid.

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Viibin hetkel välismaal(järgmised ~6 kuud), depoda/mängida mul ei ole võimalik, sest soft tahab mind sunniviisiliselt kolida .ee'sse. .ee's välismaal ei saa mängida. Mailing addressi muudan ära, siis saan mängida .com's? Eestlastele mõeldud promodest osa võtta? Kui mul ühtegi aadressi kinnitust ei ole, siis olen ikka hukas?
        .EE peal on võimalik mängida ka välisriigis viibides (va. Itaalia ja Prantsusmaa).
        Pärisraha mängija riiki ilma aadressi kinnituseta vahetada ei saa.
        Välismaal registreeritud mängijad Eesti promodest osa võtta ei saa.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #4039
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
          .EE peal on võimalik mängida ka välisriigis viibides (va. Itaalia ja Prantsusmaa).
          Pärisraha mängija riiki ilma aadressi kinnituseta vahetada ei saa.
          Välismaal registreeritud mängijad Eesti promodest osa võtta ei saa.
          Selge, tänud. Arvasin millegi pärast, et välisriigis ei saa .EE peal mängida.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #4040
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Oskab keegi 8elda, mis saab siis, kui saad Turbo Takedown satikatelt kaks v6i enam v6itu?
            Kysimus tuleb ajendatult sellest, et nendele satkatele regades ytleb, et v6idu korral TTlt unregada ei saa.

            Comment

            • Tarvi
              PokerStarsi Esindaja
              • Sep 2009
              • 347

              #4041
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              Oskab keegi 8elda, mis saab siis, kui saad Turbo Takedown satikatelt kaks v6i enam v6itu?
              Kysimus tuleb ajendatult sellest, et nendele satkatele regades ytleb, et v6idu korral TTlt unregada ei saa.
              1. võidu peab mängima
              Lisavõitude korral saab 3,000 FPPd

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #4042
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                t2nan.

                Comment

                • raaids
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 606

                  #4043
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Seda ka teile teadmiseks, et 2010 aastal välja teenitud Milestone & Stellar boonused jäävad ostmiseks saadavale ka 2011 aastal.[/QUOTE]

                  mis ajani need milestone boonused saadavale jäävad uuel aastal?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #4044
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Täielik sohk, mis te teete seal. OPEMil siis peale 10 minutit kukkusin turniirilt esimesena välja, aga oma halvaks üllatuseks avastasin hiljem, et mitu meest (vist late regi tegijad) on jäänud minust taha poole. Loodaks saada mingisugust hüvitust sellise alatu käitumise eest.

                    Comment

                    • suitsutihane
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 286

                      #4045
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Täielik sohk, mis te teete seal. OPEMil siis peale 10 minutit kukkusin turniirilt esimesena välja, aga oma halvaks üllatuseks avastasin hiljem, et mitu meest (vist late regi tegijad) on jäänud minust taha poole. Loodaks saada mingisugust hüvitust sellise alatu käitumise eest.
                      sick kui tõsi... tegid screenshoti saatsid supporti vms?

                      *kuidas seda kollast kasti disableda saab mis popupib llauda pidevalt, ala duhamel carribean adventure =?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #4046
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                        sick kui tõsi... tegid screenshoti saatsid supporti vms?

                        *kuidas seda kollast kasti disableda saab mis popupib llauda pidevalt, ala duhamel carribean adventure =?
                        PokerStars->Options->Tournament Announcements->Block Pop Up and Chat Announcements

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #4047
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          sweet aitüma

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #4048
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Täielik sohk, mis te teete seal. OPEMil siis peale 10 minutit kukkusin turniirilt esimesena välja, aga oma halvaks üllatuseks avastasin hiljem, et mitu meest (vist late regi tegijad) on jäänud minust taha poole. Loodaks saada mingisugust hüvitust sellise alatu käitumise eest.
                            See on vaid probleem, mis on seotud hilise registreerimisega ning viisiga, kuidas meie andmebaasid andmeid salvestavad. Kui turniir veel jookseb, siis on mittejärjestikused kohad põhjustatud faktist, et süsteem ei kirjuta lõpetamise kohtasid üle pärast seda, kui hilised registreerijad turniiriga liituvd.

                            Kui mängijad turniirilt välja kukuvad, antakse neile koht põhinedes mängijate arvule, kui palju oli registreerunuid antud hetkel. Kui aga osavõtjate arv hiliste registreerijate tõttu suureneb ning järgmine mängija välja kukub, antakse talle koht arvutades nüüd juba KOGU osavõtjate arvu (algupärane + hilised registreerijad). Sellegipoolest ei anta varasematele välja kukkujatele uut kohta, vaid see jääb samaks.

                            See selgitab ka, miks turniiri joostes on edetabel ebaselge ja seal on lüngad juba lõpetanud ning veel mängivate osalejate vahel. Kui turniir läbi saab, näeb lobby's tõttu tihti ka samal kohal lõpetajaid.
                            Last edited by Tarvi; 19.12.10, 10:39.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #4049
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kui ruttu ID-kaardi verification aega võtab?

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #4050
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Mul läks nii:

                                verification@pokerstars.com

                                dateTue, Oct 12, 2010 at 9:48 AM
                                subjectEstonian account verification

                                ning

                                to m********r@gmail.com

                                dateTue, Oct 12, 2010 at 12:47 PM
                                subjectPokerStars Verification - ID Accepted - Cashouts Enabled

                                Comment

                                Working...