*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #3976
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Ajasin need segamini jah, no mul sai 750 kokku ja tuli teade et 10 daala saab selle eest välja võtta. Sama kehtib ka 1500 jne kohta.
    Mõtlesin, et kas peaks selle välja ära võtma.
    Selle Stellari pead enne aasta lõppu välja "võtma" jah.. VIP Poest, 1 FPP eest.

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #3977
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      keegi tahab mulle lihtsalt 2ra seletada, mis teema on selle eurokonto loomisega seal? tasub 2ra? mingeid convertimistasusid pole? kellel on seal eurokonto? kellel on eurokonto defaultiks pandud? jne?

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #3978
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        pane currency settingutest mõlemad linnukesed ette ja asi ok. Ainus mida sa saad, on superfishiste € laudade kasutamine.

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #3979
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          + superfishised euro turkad kah. Konvertimise tasusid põhimõtteliselt ei ole, just proovisin, 100 USD´i euroks ja tagasi maksab 1 sent.

          Comment

          • andero14
            Julm Donk
            • Aug 2009
            • 54

            #3980
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Tundub et väike vastuolu starsi kliendi vip poes ja veebilehel. Strasi klilendi poes on kirjas et VIP Reward Bonus on instant cash aga veebil kirjas et peab mingid vpp'd enne grindima kui kätte saad. Et kuidas on siis sellega?
            Ja kuidas on VIP Milestone Cash Credits, kas selle saab kohe kätte või ... ?

            Comment

            • mass
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 80

              #3981
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kas starsis tuleb järgmine aasta ka miski reload boonus?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #3982
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas mass Vaata postitust
                Kas starsis tuleb järgmine aasta ka miski reload boonus?
                ma arvan, et pigem tuleb insta cash bonus suuruses $6

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #3983
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                  keegi tahab mulle lihtsalt 2ra seletada, mis teema on selle eurokonto loomisega seal? tasub 2ra? mingeid convertimistasusid pole? kellel on seal eurokonto? kellel on eurokonto defaultiks pandud? jne?
                  Konverteerimistasud on ainult siis, kui manuaalselt oma rahasid ühest valuutast teise lükkad. Kui kasutad automaatset konverteerimist mängudes osalemiseks, siis tasusid ei ole.

                  Algselt postitas andero14 Vaata postitust
                  Tundub et väike vastuolu starsi kliendi vip poes ja veebilehel. Strasi klilendi poes on kirjas et VIP Reward Bonus on instant cash aga veebil kirjas et peab mingid vpp'd enne grindima kui kätte saad. Et kuidas on siis sellega?
                  Ja kuidas on VIP Milestone Cash Credits, kas selle saab kohe kätte või ... ?
                  Vabandused selle eest. Need kantakse nüüd kontole koheselt. Saatsin nõude koduleheküljel vead parandada.

                  Edit: Kodukas parandatud.
                  Last edited by Tarvi; 10.12.10, 15:05.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #3984
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    ma arvan, et pigem tuleb insta cash bonus suuruses $6
                    nyyd ju see 650 daalane boonus ka insta .. pole probleemi ju

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #3985
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                      Konverteerimistasud on ainult siis, kui manuaalselt oma rahasid ühest valuutast teise lükkad. Kui kasutad automaatset konverteerimist mängudes osalemiseks, siis tasusid ei ole.
                      Kui palju see konverteerimistasu siis on?

                      Ca pool aastat tagasi, kui veel rahalaudu mängisin, siis konverteerisin küll pidevalt, et EUR laudades osaleda. Paar korda küll arvutasin, kadu tuli mingi 1 sent. Ehk siis konverteerimistasu justkui polnud.

                      Kas nüüd on lisatud konverteerimistasu?

                      Ja kas euro laudadesse istumiseks konverteerib programm USD tõesti automaatselt eurodeks? Vanasti seda ei olnud.

                      Comment

                      • Tarvi
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Sep 2009
                        • 347

                        #3986
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                        Kui palju see konverteerimistasu siis on?

                        Ca pool aastat tagasi, kui veel rahalaudu mängisin, siis konverteerisin küll pidevalt, et EUR laudades osaleda. Paar korda küll arvutasin, kadu tuli mingi 1 sent. Ehk siis konverteerimistasu justkui polnud.

                        Kas nüüd on lisatud konverteerimistasu?

                        Ja kas euro laudadesse istumiseks konverteerib programm USD tõesti automaatselt eurodeks? Vanasti seda ei olnud.
                        Automaatse konverteerimise saab aktiveerida 'Valikud' menüüs, võttes sealt 'Mitme valuuta valikud' ('Options' > 'Multi-Currency Options').

                        Konverteerimistasu on 1% tehingutelt, mis pole mõeldud mängimiseks. Tegin eelmisest postituses vea, kui ütlesin, et konverteerimistasu lisatakse kõikidele manuaalsetele tehingutele (nii oli see esialgu). Ma kontrollin veel üle, et 100% kindel olla ja parandan end veel kord, kui eksisin (sorry).

                        See ühesendine kadu tuli ilmselt valuutakursside ümardamise tõttu...

                        Pidage meeles, PokerStars annab multi-valuuta konverteerimise võimaluse mängude mängimiseks. Jätame endale õiguse lisada 1% marginaal, kus funktsioone ei kasutata etteantud eesmärkidel.

                        PokerStars ei lisa 1% marginaali valuutavahetus kursile kui mängite mängudes, mis tähendab, Teie vahetus kurss on sama mis Reutersi keskmine turu määr. Samuti, ei kasuta PokerStars seda protsenti deposiidi tegemistel, ega ka väljavõttude puhul mis on tehtud US dollarites, Eurodes, Inglise naeltes ning Kanada dollarites.

                        Teiste valuutade deposeerimise ja väljavõtu puhul loobub PokerStars 0.5% marginaalist, mis tähendab, Reutersi turu keskmisele määrale lisandub 0.5%.
                        Last edited by Tarvi; 10.12.10, 12:20.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #3987
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Palun täpsusta puust ja punaseks:
                          Mul on USD kontol raha. Tahan selle konvertida EUR, kuna näiteks mulle tundub, et USD kurss langeb vms. Või vastupidi. Maksan 1% oma rahast ära?

                          Pool aastat tagasi tegin sellist konverteerimist iga päev, et EUR lauas mängida, ja pärast konverteerisin USD tagasi. Manuaalselt. Siis seda tasu ei olnud.

                          Miks nüüd see tasu lisati ja enne ei olnud?

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #3988
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                            Palun täpsusta puust ja punaseks:
                            Mul on USD kontol raha. Tahan selle konvertida EUR, kuna näiteks mulle tundub, et USD kurss langeb vms. Või vastupidi. Maksan 1% oma rahast ära?

                            Pool aastat tagasi tegin sellist konverteerimist iga päev, et EUR lauas mängida, ja pärast konverteerisin USD tagasi. Manuaalselt. Siis seda tasu ei olnud.

                            Miks nüüd see tasu lisati ja enne ei olnud?
                            Sain kinnituse, et kontosisesel konverteerimisel US dollarites, Eurodes, Inglise naeltes ning Kanada dollarites tasu enam pole. See kaotati ära 2010 alguses ja vabandan vea eest, mille eelviimases postituses tegin.

                            Valuutakursside kõikumise tõttu konverteerimine pole siiski lubatud meie kasutustingimuste kohaselt:

                            http://www.pokerstars.ee/en/poker/re...change-terms/:

                            [...] The exchange rates offered are calculated using the current mid-market exchange rate provided by Reuters, plus a margin of 1% which will be waived, as long as the funds are used solely to play the games, not for currency speculation or any other purpose. Where PokerStars has reasonable grounds to suspect that currency conversion transactions are being made for purposes other than play, we reserve the right to retroactively apply the full 1% (one percent) margin to the exchange rate calculated at the time of the original transaction [...]

                            Comment

                            • dabljuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 494

                              #3989
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kuulge kas teil töötab see self exlusion süsteem? Mina igatahes kui peale panen saan ikka laudades endiselt istuda ja mängida.

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #3990
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                                Kuulge kas teil töötab see self exlusion süsteem? Mina igatahes kui peale panen saan ikka laudades endiselt istuda ja mängida.
                                Palun kirjuta kohe klienditukke...

                                Comment

                                Working...