*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3856
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tark mees kirjutab noted HEM'i mitte pokkerituppa. Nii käitudes peate backupe tegema ainult HEM'i DB-st, formaatida lihtsam, infot ühest-arvutist teise viia ka lihtsam ning kui multisaidite võib vahest abi olla regularide notede ühendamisel.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3857
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Tark mees kirjutab noted HEM'i mitte pokkerituppa. Nii käitudes peate backupe tegema ainult HEM'i DB-st, formaatida lihtsam, infot ühest-arvutist teise viia ka lihtsam ning kui multisaidite võib vahest abi olla regularide notede ühendamisel.
      Starsis ju nummi color-coded ringike. Muidu oleks elementaarne.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #3858
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Starsis ju nummi color-coded ringike. Muidu oleks elementaarne.
        neid saab ju lihtsalt ilma noteta ka teha, kas peale update kaovad need värviringid ka ära?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #3859
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
          neid saab ju lihtsalt ilma noteta ka teha, kas peale update kaovad need värviringid ka ära?
          kahjuks küll.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #3860
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            need ringid ongi põhilised asjad, sest lobbys siis palju kergem tableselectida.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #3861
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Starsis ju nummi color-coded ringike. Muidu oleks elementaarne.
              värvilahendust saab kasutada ka ju HEM'is. harjutad nats hemiga

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3862
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                need ringid ongi põhilised asjad, sest lobbys siis palju kergem tableselectida.
                nimed meelde ei jää?

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #3863
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  nalja teed? osa ikka jääb, aga kõik kindlasti mitte. pealegi kui lobbys lauda vaatad, siis võtaks see liiga kaua aega, kui hakata ükshaaval nimesid lugema ja siis mõtlema, et kas ta oli reg või ei. kui näed, et punane (vähemalt minul on nii) ring on ümber ja neid on lauas mitu mitu, siis insta liigud uue laua peale. selline süsteem on raudselt kordi ja kordi kiirem.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #3864
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Ma nüüd tegelt ei tea kuidas Te table selectite. Kas Te otsite laudu, kus on võimalikult palju rege või otsite laudu, kus on võimalikult palju fishe?

                    Kui fishidega laudu siis fishid on Teil anyway enamus ajast märgistamata ja väga lihtsalt ära tuntavad. Väike nime mälu, väike stäki uuring, väike nime uuring ning ongi Teil laud vähem kui mõne sekundiga olemas.

                    Ma mõistaks Teie suurt vajadust värviliste ringide järele kui Te otsite ainult laudu kus ei ole ühteig regulari või ühtegi fishi.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #3865
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      harjumusest on raske loobuda. Miks mitte kasutada tööriista kui see loodud on? Mina istun tihti poolikutesse laudadesse nine mul on enamus mängijaid värvidega kodeeritud omas limiidis. Tihtipeale on nii, et lobbyst juba näha et 5handed lauas on kõik regid. Sinna ei ole ju mõtet oma nina toppida. Teistpidi vaadates on üllatavalt palju regfishe keda teise värvi järgi leida ning lauda avades saab ta kohe endast paremale sättida ilma suurema vaevata.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #3866
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        jah nii on võimalik, aga kuna lasen microt, siis mängijaid on väga väga palju ja iga väikese stackiga mängija ei ole fish (või okei, on fish, aga raha ta lauas siiski ei anneta). NL25s suht standard mingi 50-70bb mängijaid näha, kes 10/5 stiili lasevad. kui nad poleks märgistatud, siis eeldaks, et easy money, aga kui mul punane note juures, siis kohe näha, et ära sinna istu. seda küll, et kui lauas on full stack, siis üldiselt on enamvähem solid mängija, kes niisama chipse ei spewi.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #3867
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          värvilahendust saab kasutada ka ju HEM'is. harjutad nats hemiga

                          Nummi color-coded ringike > random lärakas. Puht esteetilised eelistused.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #3868
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            tahaks seda:

                            aga PS clientis seda ei ole. kas on mingi võimalus see saada?

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #3869
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kui poes ei ole, siis hetkel seda tellida ei saa (veebilehe asjad mõnevõrra maas sellest, mis reaalselt poes saadaval on), aga ebamääraselt kauges tulevikus võib see asi uuesti tulla. Supporti tasub ka piinata. Saad ehk vähe täpsema vastuse.

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #3870
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kui koduleheküljel on, kuid poes pole, siis reeglina tuleb uus laar tooteid 4 nädala jooksul (või siis korjatakse see peagi kodukalt ära).

                                Kõige parem on vipstore@pokerstars.ee kiri saata ja konkreetse eseme kohta küsida.

                                Comment

                                Working...