*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #3841
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Küsimus siin teemas just küsitud, aga vastust ei ole. Kuidas starsis lauad oma vanadel kohtadel avanema hakkavad jälle? ei saa normaalselt mängida ju kui igakord peab käristama hakkama ja suurust muutma. Ja don't show winning hand ei tööta hotkeyna enam, kuigi näitab, et ctrl+d aitab, aga see on optionsis kuhugi ala-menüüsse pandud ja ei tööta. Lisaks kui HU-s üritan uut lauda avada, viskab aegajalt mu vana hand replayeri laua ette ja siis peab refreshima laudade järjekorda muutes, et jälle normaalne oleks. Kas mingit patchi ei saa kuskilt tõmmata, et kogu see jama ära kaoks ja normaalne stars külla tuleks? Kui esimesele küsimusele vastuse saan, olen juba ülirahul.
    PokerStars->View->Remember Table Positioning

    Lisaks kui sul on lauad alati kindlates kohtades siis võiksid selle positsiooneerimise ära salvestada. PokersStarsi laua chip-tray kõrval väike nupp, sealt vali save custom layoyt ning salvesta too ära.

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #3842
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      superluks

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #3843
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Minu pokerstars.ee teeb iga päev update viimased 4-5 päeva juba. Kas ongi pidevalt mingi uuendus või mul starsi soft on lolliks läinud?
        EDIT: KRT KÜLL, TÄNA AVASTASIN, ET JÄLLE OSAD VIIMASEL AJAL KIRJUTATUD NOTED KADUNUD??? KRT, KAS TE TEETE NALJA SEAL VÕI??? TÕELISELT TIGEDAKS SAIN NÜÜD JA KUI SEE VEEL PEAKS KORDUMA, SIIS KÕIK, CASHOUT JA KOLIN FULL TILT. SEE EI OLE NORMAALNE!!!!

        edit2: JA MA EI LÕUGA RAUDTEELASE KOMBEL AINULT SIIN VAID SAADAN KIRJA KA STARSI SUPORDILE.
        Last edited by Kotkas1000; 15.11.10, 20:10.

        Comment

        • janek174
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1078

          #3844
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Krt peale viimast update on mul ka stars kuidagi imelikult tööle hakanud. Lobbys viskab suvalisi laudu ette ja terve lobby töötab kuidagi delay-ga. Ja ausalt öeldes hakkavad need igasugu uuendused juba ära tüütama, midagi võiks ikka mängija enda teha ka jääda. Varsti on nii, et pane stars tööle ja muud ei peagi midagi tegema, kui päeva lõpus plussid-miinused kokku arvutama.

          Comment

          • eluvaatleja
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 135

            #3845
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            viimane uuendust vist mingi 2- 3 päeva tagasi ja ei kurda, minu jaoks kõik töötab va suckoute saan peale uuendusi nagu rohkem kui tavaliselt...

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #3846
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Ma ei tea kas koguaeg olnud aga paljud asjad poes poole odavamad praegu, mingi last change asjad :)

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #3847
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***



                keegi oskab öelda, mis moodi see pusa tagantpoolt välja näeb? on seal logod, reklaamid, kirjed või on kõik üleni must? (http://www.pokerstars.ee/en/vip/store/?cat=mens -> teine pusa 2650FPP)

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #3848
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  http://www.pokerstars.ee/en/vip/stor...ens&prod=cl-29

                  keegi oskab öelda, mis moodi see pusa tagantpoolt välja näeb? on seal logod, reklaamid, kirjed või on kõik üleni must? (http://www.pokerstars.ee/en/vip/store/?cat=mens -> teine pusa 2650FPP)
                  Sai omale tellitud kunagi, ja no ausalt öeldes olen pettunud. Eriti muidugi sellepärast, et selga ei mahtunud, kuigi tellisin kõige suurema. Agu muidu välja näeb nagu tavaline dress, pole seal mingeid logosid ega miskit. Viimati tellisin endale miski Sport Jackety ja nägi hulga parem välja...

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #3849
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    http://www.pokerstars.ee/en/vip/stor...ens&prod=cl-29

                    keegi oskab öelda, mis moodi see pusa tagantpoolt välja näeb? on seal logod, reklaamid, kirjed või on kõik üleni must? (http://www.pokerstars.ee/en/vip/store/?cat=mens -> teine pusa 2650FPP)
                    Sama jutt nagu Janekil.Asi oli ikka väga väike telli nii suur kui tahad .Välja näeb pildi peal väga viisakas aga kätte saades...
                    Minul oli ta kuidagi roheka varjundiga ka mis pildi pealt küll välja ei paista

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #3850
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      tänud vastuste eest. jätan siis tellimata. :D

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #3851
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Jup. Update tehtud ja kõik seaded läinud.

                        WP, ei ole kohe üldse okei. Ei ole.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #3852
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Millised seaded täpsemalt ? Kõikide uuendustega siiamaani säilinud kõik seadistused , notetest ei oska kaasa rääkida kuna neid pole .

                          Comment

                          • janek174
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1078

                            #3853
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Need starsi updated on nagu Eesti valitsus. Mis sest, et kõik töötab niigi, aga et enda palka välja teenida, peab ikka ju midagi uut (ja reeglina idiootset) välja mõtlema.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #3854
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Nii ei julgegi softi kinni panna, ise ka siin seadistanud huvi pärast, mega lampi ikka kui kõik ära kaovad koguaeg.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #3855
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Jeebus. Teie desktopil olev PokerStars.exe on tegelikult PokerStarsUpdate.exe ja selliseid update'e, ilma mille tõmbamata soft tööle ei lähe tuleb mõni aastas, ehk äkki te pimesi iga uuendust ei tõmba ja vaatate enne foorumis või küsite sõbra käest üle, et kas viimase uuendusega on kõik korras. See, et settingute ja notede filedest backupe tuleb teha on ilmselge.

                                Comment

                                Working...