*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #3826
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Kas kellelgi on olnud kogemust http://pokerstarspartners.com lehega? Olete kedagi soovitanud ja reaalselt sealt raha ka kätte saanud?
    See on PokerStarsi ametlik affiliate programm, nii et raha saab kohe kindlasti kätte.

    See pole aga mõeldud üksikuteks soovitusteks, vaid pigem weebide/blogide omanikele (mis on ilmselt selge niigi, aga lihtsalt mainisin).

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3827
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas olavike Vaata postitust
      Kas kellelgi on olnud kogemust http://pokerstarspartners.com lehega? Olete kedagi soovitanud ja reaalselt sealt raha ka kätte saanud?
      Olen.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #3828
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        peale Starsi update ei lähe PT3 HUD enam paika. statsid on valede inimeste peal ja osades laudades ei kuva üldse. halp?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #3829
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Küsiks siis veel ametliku esindaja käest üle:

          Kui HU SNG mäng lõppeb ja mõlemad panevad Accept rematch, aga uut mängu ette ei tule, vaid tuleb kiri, et cancelled. Kas see tähendab ainult seda, et teisel poolel sai raha otsa? Või on ka mingi muu põhjus võimalik? Keegi kuskil väitis, et ta oli mitu mängu kaotanud vastasele ja juhtus samasugune olukord, kuigi teisel poolel pidi raha olema?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #3830
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Mul selline küsimus, et mida ma tegema pean, et mul uus laud avaneks samas suuruses ja samas kohas kus ma eelmise sulgesin. Enne update oli kõik ideaalne. Muud asjad olid korras peale update.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #3831
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              nonii. noted ka kadunud peale update. ei saa aru, mis kamm on. absoluutselt iga kord peale update on noted kadunud. ennem olen vanast Starsi kaustast ümber tõstnud, aga nüüd see variant ei tööta. gg.

              Comment

              • Priit
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 70

                #3832
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                oeh..sama jama.....hydrotilt...kuidagi ei anna note enam tagasi saada?

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #3833
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  shiit, mul alles õnneks, teen kohe duplikaadi ka igaksjuhuks.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #3834
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    oehh.. täna siis avastasin et buddy transferi puudumine suckib täiega..

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #3835
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      oehh.. täna siis avastasin et buddy transferi puudumine suckib täiega..
                      Jep, see on ikka überlame

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #3836
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        mul on starshotkeys+timebank klicker.
                        Aga peale update on nüüd nii, et kui starshotkeys töötab, siis töötab kõik normaalselt välja arvatud kui hakkan ise lauas betsizingut panema, siis see rullik hakkab nagu ise enesest koguaeg betsizingut suurendama. Mitu korda peab sinna peale klõpsima, siis lõpetab kerimise.
                        Jõle jama on niimoodi...tahad täpset sizingut teha ja siis lihtsalt panus suureneb.

                        ..jõle raske oli praegu neid sõnu ritta panna, aga loodan, et jõuab asi kohale
                        Last edited by k2snakalle; 12.11.10, 10:36.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #3837
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Ei oska muud nõu anda, kui et osta TableNinja

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #3838
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            2kuud trial olemas algatuseks

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #3839
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Küsimus siin teemas just küsitud, aga vastust ei ole. Kuidas starsis lauad oma vanadel kohtadel avanema hakkavad jälle? ei saa normaalselt mängida ju kui igakord peab käristama hakkama ja suurust muutma. Ja don't show winning hand ei tööta hotkeyna enam, kuigi näitab, et ctrl+d aitab, aga see on optionsis kuhugi ala-menüüsse pandud ja ei tööta. Lisaks kui HU-s üritan uut lauda avada, viskab aegajalt mu vana hand replayeri laua ette ja siis peab refreshima laudade järjekorda muutes, et jälle normaalne oleks. Kas mingit patchi ei saa kuskilt tõmmata, et kogu see jama ära kaoks ja normaalne stars külla tuleks? Kui esimesele küsimusele vastuse saan, olen juba ülirahul.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #3840
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Ty4update

                                kuu aja noted jälle läinud.

                                Stars.ee ftw wp gg gl ul bb

                                *kuskilt VIST ei saa tagasi neid ?

                                Comment

                                Working...