*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #3811
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    PokerStars™i käimasolevad pokkerikampaaniad, muuhulgas boonuspakkumised, eriturniirid ja üritused.

    Mind häirib see keelekasutus.
    "uskumatut boonust "
    "kõige heldema boonusprogrammi "
    "tutvustab uhiuut turniiride seeriad eksklusiivselt mängijatele"
    jne jne

    Miks peab mängijatesse suhtuma kui ajudeta lammastesse ja sellist imalat juttu ajama. (Kirjavigu on seal rohkem kui 1).
    Aga võib-olla on selle taga tohutu turu-uuring ja on leitud, et selline lähenemine toimib reklaamina kõige paremini.

    Peace.

    Comment

    • Tarvi
      PokerStarsi Esindaja
      • Sep 2009
      • 347

      #3812
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas ingu Vaata postitust
      2 Kuud tagasi oli samuti nii veel.
      Mängijalt-mängijale ülekanded ei mängi seal rolli. Väljamakse enne esimest deposiiti tühistab aga boonuse pakkumise.

      Kui olete ülekandeid saanud, aga pole väljamakset sooritanud, on boonus jõus.

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/
      Mind häirib see keelekasutus.
      "uskumatut boonust "
      "kõige heldema boonusprogrammi "
      "tutvustab uhiuut turniiride seeriad eksklusiivselt mängijatele"
      jne jne

      Miks peab mängijatesse suhtuma kui ajudeta lammastesse ja sellist imalat juttu ajama. (Kirjavigu on seal rohkem kui 1).
      Aga võib-olla on selle taga tohutu turu-uuring ja on leitud, et selline lähenemine toimib reklaamina kõige paremini.

      Peace.
      Tagasiside edastatud :)

      Comment

      • valustyng
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 450

        #3813
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        kuidas find a seat toimib
        ctrl+s viskab cashieri ette ainult

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #3814
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kõik settingud paigast ära, a'la sound peal, 4-color deck läinud, notesid kadunud, table preferences kõik läinud uue updatega... Sup?

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #3815
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            ma siis ei update parem ei

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #3816
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Kõik settingud paigast ära, a'la sound peal, 4-color deck läinud, notesid kadunud, table preferences kõik läinud uue updatega... Sup?
              Võiks jah Tarvi seda uuenduste jama uurida. Enne ei olnud kunagi Starsiga selliseid jamasi, aga .EE-ga pidevalt. Ja nagu näha, ei ole üksikute mure...

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #3817
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Võiks jah Tarvi seda uuenduste jama uurida. Enne ei olnud kunagi Starsiga selliseid jamasi, aga .EE-ga pidevalt. Ja nagu näha, ei ole üksikute mure...
                Oleme seda uurinud ja tehniline meeskond on korduvalt kinnitanud, et kõik on nagu .COMis.

                Kas see esineb ka neil, kes user.ini .COMi folderist üle ei tõstnud?

                ...ning kas probleem jätkub pärast user.ini kustutamist ja kõikide seadete uuesti määramist...

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #3818
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Mina ei tõstnud midagi ja kõik seadistused nullis.

                  Tegin nl2 seadistusi erinevaid, mitmeid päevi kõik on kadunud.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #3819
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Mina ei tõstnud midagi ja kõik seadistused nullis.
                    +1. Ainult noted imortisin vanast failist "Edit player Notes" akna kaudu. Viimase uuendusega läks isegi hästi - seadistused olid alles, noted kadunud ainult. Aga eelnevatega läksid kõik.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #3820
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                      Oleme seda uurinud ja tehniline meeskond on korduvalt kinnitanud, et kõik on nagu .COMis.

                      Kas see esineb ka neil, kes user.ini .COMi folderist üle ei tõstnud?

                      ...ning kas probleem jätkub pärast user.ini kustutamist ja kõikide seadete uuesti määramist...
                      Ma pole mingit user.ini üle tõstnud, kust ma sellist asja teadma peaks?

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #3821
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Ei tea aga minul küll kõik korras peale updatet, .ini üle ei olnud tõstetud.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #3822
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Ma pole mingit user.ini üle tõstnud, kust ma sellist asja teadma peaks?
                          Soovitasin siin foorumis seda.

                          Soovitasin ka esimese lahendusena proovida 'user.ini' faili kustutamist ja sätete uuesti määramist. Suuremal osal juhtudest lahendab see probleemi.

                          Kui see ka lahendust ei too, peaks kindlasti klienditoega ühendust võtta. Meie tehniline meeskond saab siis Teilt lisainformatsiooni küsida, et probleem tuvastada ja lahendada.

                          Comment

                          • Helmps
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 828

                            #3823
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas kellelgi veel jama peale update, et hem ei importi käsi ja hud ei näita statsi? Tõmbasin küll värskeima hemi, aga ei midagi :(

                            Comment

                            • Helmps
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 828

                              #3824
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              ise küsin, ise vastan. pidin uuesti hemile handhistory kausta (küll samas kohas, kus ta varemgi oli juba) kätte näitama ja voilaaa, saagu valgus!

                              Comment

                              • olavike
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1269

                                #3825
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kas kellelgi on olnud kogemust http://pokerstarspartners.com lehega? Olete kedagi soovitanud ja reaalselt sealt raha ka kätte saanud?

                                Comment

                                Working...