*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • janek174
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1078

    #3691
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas tonis Vaata postitust
    Kui starsis mängisin umbes pool aastat tagasi, siis mulle tulid küll kõik cashoudi insta.
    Kui oled depo läbi MB teinud, siis tuleb samas vääringus ka insta tagasi. Muidu läheb kuni 72h aega. Aga viimased 2 cashouti on insta tulnud. Depo tegin tänu boonusele mõni aeg tagasi, aga kandsin ka poole suuremas vääringus välja kohe (mis ka ei tulnud kohe).

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3692
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Tegin tund tagasi MB-sse cashoudi ja raha veel jõudnud pole.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3693
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Selline küsimus rahvale - kas keegi on viimase kolme kuu jooksul teinud PokerStarsi konto läbi PokkeriProd.com rakebacki?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #3694
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kuidas ma saaksin pokerstars.com ja .ee folderites olevad mängijate kohta tehtud noted ühildada?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #3695
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Mina kopeerisin Program Files/PokerStars kaustast failid notes.txt ja notes.xml kausta Program Files/PokerStars.EE

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #3696
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Mul on mõlemas kaustas ainult notes.xml failid.
              notes.txt pole. Kui tahan copyda, siis küsib, kas asendada fail. Minuteada see peaks ju kõik pokerstars.ee noted yle kirjutama? Mul on mõlemas kaustas hunnik notesid, tahaks kuidagi liita neid.

              Comment

              • LuuK
                Vana Tegija
                • Dec 2008
                • 1138

                #3697
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                mina kui laisk inimene küsiks supportist abi. las söövad oma suppi

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #3698
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  leidsin mingi programmi, winmerge, nüüd proovin selle abil kokku liita kaks andmebaasi. Käsitsi notepadis peaks kah saama. Proovin edasi.

                  Comment

                  • ziimukaz
                    Grinder
                    • Jan 2010
                    • 741

                    #3699
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Importida saab ju ka notesi läbi clienti vanast kaustast võetud notes failist.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #3700
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Importida saab ju ka notesi läbi clienti vanast kaustast võetud notes failist.
                      Tänks, see käis ikka väga lihtsalt sealtkaudu.

                      Comment

                      • niuUkiet
                        Räme Fish
                        • Oct 2010
                        • 1

                        #3701
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                        [YOUTUBE]Aq5r8YL1G8s[/YOUTUBE]


                        rigged¿

                        [ ] jah
                        [ ] nii ja naa
                        [ ] ei
                        minu jaoks on see suur [X] jah
                        Sa pead olema nalja. Kas seda aga juhtuda reaalne¿ Kas sa mängid seal¿

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #3702
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          niihh.. avastasin et ma polegi kunagi varem starsist teinud cashouti.. depot olen teinud nii SEBist kui MB'st.. kas starsist saab otse SEBi tagasi kanda? kaua see aega võtab?

                          Comment

                          • kaval-ants
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 191

                            #3703
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            niihh.. avastasin et ma polegi kunagi varem starsist teinud cashouti.. depot olen teinud nii SEBist kui MB'st.. kas starsist saab otse SEBi tagasi kanda? kaua see aega võtab?
                            Saab, umbes 4 päeva

                            Comment

                            • Tarvi
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Sep 2009
                              • 347

                              #3704
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas niuUkiet Vaata postitust
                              minu jaoks on see suur [X] jah
                              Madala tõenäosusega käed juhtuvad. Madal tõenäosus ei tähenda, et see on VÕIMATU.

                              Tegelikult võib madala tõenäosusega tulemusi oodata, kui neile antakse selleks piisavalt võimalust. Võtke 52 kaardiga pakk ning proovite sealt välja tõmmata äss. Selle õnnestumine neljal korral järjest (arvestades, et segate kaardid iga kord, enne kui uuesti proovite) on tõenäosusega ((4/52)^4) ehk 0.0035%.

                              Sellegi poolest, kui proovite miljon korda, kuitahes madal tõenäosus tundub, tõmbate tõenäoliselt 4 ässa järjest välja tervelt 35 korda. Nii kaua, kuni tõenäosus on üle 0%, võivad ootamatud olukorrad juhtuda, ning juhtuvadki. Kui madala tõenäosusega tulemid kunagi ei juhtuks, oleks see tõestus, et meie kaardijaotus pole juhuslik.

                              Jagame PokerStarsis umbes 25 miljonit kätt iga päev. Nii öelda "võimatuid" käsi juhtub mitmeid kordi päevas. Näiteks iga päev kaotab keegi nelikuga tugevamale nelikule, jne.

                              Kui olete ikka veel mures PokerStars mängude üle, saate meilt küsida kogu oma käte ajaloo ning läbi viia individuaalse analüüsi.

                              Kasutage kolmandate osapoolte tarkvara nagu PokerTracker, Hold'em Manager või PokerOffice (tasuta testiversioonid netis saadaval). Need programmid loevad käte ajalood ning konverteerivad tulemused kergesti loetavatesse aruannetesse, kus on näha kõik tulemused ning lisaks sellele veel ülevaade kaartide statistikast, Teie mängu stiilist ning Teie vastaste mängimisest.

                              Kui neid tulemusi analüüsite, jõuate järelduseni, et PokerStarsi mängud on juhuslikud ning ausad.

                              Kõik lisaküsimused sel teemal võib saata support@pokerstars.ee
                              Last edited by Tarvi; 25.10.10, 13:52.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #3705
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kõrgema tõenäosusteooria seisukohast on olemas sündmused, mille tõenäosus on 0%, aga nad võivad siiski juhtuda. Kaartide puhul see muidugi ei kehti enivei.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...