*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #3646
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Nüüd kus eesti kasutajaliides on olema, kas võiks äkki loota, et saab varsti otse panga kaudu nii sisse kui väljamakseid teha? Praegu sellist varianti vist ei ole, vähemalt kodulehel ei olnud kirjas, et oleks. Praegu oleks see ka oluliselt lihtsam lisada ja mängijatele oleks ka kindlasti mugavaim variant.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3647
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Tarvi - kui vähegi võimalik, palun uurige edasi buddytransferi tagasitoomise võimalusi. Teil peaks ju igati põhjendatud olema ootus, et konkurentidele kehtiksid samad kitsendused mis teile. Hetkel on seis selline, et teistel seaduslikel tubadel on see pokkerimängijatele ülioluline traditsiooniline maksmisviis olemas ja toimib tõrgeteta. PokerStarsile on see aga küllalti suur miinus, sest tekitab palju asjatut tüli mängijatele. Aus lahendus oleks ka see, kui PokerStarsi päringu tulemusel konkurentidel need kraanid kinni keeratakse.

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #3648
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Starsis buddytrandferi asemel saab ka sellist skeemi kasutada, et mõlemad istuvad samasse HU lauda ja seal raise-foldid täpselt selle summa ära, mis teisel vaja on. Mingit raket ei pea ka maksma, sest floppi pole vaja näha. See muidugi eeldab, et mõlemal on mingi summa ikka arvel ja et samal ajal netis oleksid, aga põhimõtteliselt skeem peaks töötama.

        Comment

        • Tarvi
          PokerStarsi Esindaja
          • Sep 2009
          • 347

          #3649
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          Starsis buddytrandferi asemel saab ka sellist skeemi kasutada, et mõlemad istuvad samasse HU lauda ja seal raise-foldid täpselt selle summa ära, mis teisel vaja on. Mingit raket ei pea ka maksma, sest floppi pole vaja näha. See muidugi eeldab, et mõlemal on mingi summa ikka arvel ja et samal ajal netis oleksid, aga põhimõtteliselt skeem peaks töötama.
          Selle eest võib jäädava bani saada PokerStarsist, nii et ignoreerige soovitust.

          @pastilaa: tegeleme sellega, aga lubada, nagu ikka, ei saa midagi, enne kui tulemus käes

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #3650
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
            Selle eest võib jäädava bani saada PokerStarsist, nii et ignoreerige soovitust.

            @pastilaa: tegeleme sellega, aga lubada, nagu ikka, ei saa midagi, enne kui tulemus käes
            mind huvitab kuidas see kontrollitud on ? kas nii, et liiga suuri potte võidetakse ilma rake maksmata? ma tranferisin ka nii, aga ma showdownile lasin välja, ehk maksin rake, et äkki sis ei kontrollita seda?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #3651
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              mind huvitab kuidas see kontrollitud on ? kas nii, et liiga suuri potte võidetakse ilma rake maksmata? ma tranferisin ka nii, aga ma showdownile lasin välja, ehk maksin rake, et äkki sis ei kontrollita seda?
              Mis küsimused, PS esindaja peab rääkima kuidas keelatud asju teha või kuidas kontrollitakse?

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #3652
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                Selle eest võib jäädava bani saada PokerStarsist, nii et ignoreerige soovitust.

                @pastilaa: tegeleme sellega, aga lubada, nagu ikka, ei saa midagi, enne kui tulemus käes
                Aa, ok, ei teadnud, et see keelatud on. Aga ma ei olnud seda kasutanud ka, buddykas on olnud kättesaamatu nii lühikest aega, et pole vajadust tekkinud. Lihtsalt tulin sellise variandi peale. Kuna see keelatud, siis ei hakka kasutama kah. Aga jah, selle kontrollimine on ikka väga raske.

                Comment

                • Friiko
                  Jube Noob
                  • Feb 2009
                  • 158

                  #3653
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Siuhke probleem, et igakord kui eesti starsi kinni panen ja uuesti käima panen teeb ta mingi kahesekundi update (iga kuradi kord ..) ja iga jumala kord on hudi statid ja hh'd paigast ära loksunud :( Mõnikord ka theme'id aga need mitte nii tihti*. Halp plz.
                  Last edited by Friiko; 14.10.10, 10:49.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #3654
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                    Mis küsimused, PS esindaja peab rääkima kuidas keelatud asju teha või kuidas kontrollitakse?
                    ei pea :) ma lihtsalt olen huvitatud sellest, et kas see siis oleks lubatud, kui ma maksan ausalt rake selle pealt või nii

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #3655
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      ei pea :) ma lihtsalt olen huvitatud sellest, et kas see siis oleks lubatud, kui ma maksan ausalt rake selle pealt või nii
                      Panka röövides maksud ära maksad pärast röövitud raha pealt, siis on kõik Fine.

                      Comment

                      • Tarvi
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Sep 2009
                        • 347

                        #3656
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Asi pole reigi maksmises. Palun lugege sektsioone 5.8 ja 5.9 meie kasutustingimustes, mis selgitavad chip dumpingu reegleid:

                        5.8. CHIP-DUMPING. Chip-dumping toimub siis, kui Kasutaja kaotab kavatsuslikult käe, et tahtlikult kanda oma mängumärke üle teisele Kasutajale. Iga Kasutaja, kes tegeleb või üritab chip-dumpingut koostöös teise Kasutajaga teenuse kasutamise hetkel, võidakse jäädavalt eemaldada teenuse kasutamiselt ja nende konto võidakse koheselt sulgeda. Sellistel juhtudel ei ole PokerStarsil mitte mingit kohustust tagastada raha, mis mängijal võib sel hetkel olla PokerStarsi kontol.

                        5.9. PETTURLIK KÄITUMINE. Kui PokerStarsil on alust arvata, et kasutaja tegeleb teenust kasutades petturliku, ebaseadusliku, ebaausa või ebakohase tegevusega või üritab seda teha, kaasa arvatud 5. artiklis välja toodud tegevused või teistsugune mängu manipulatsioon või petturliku makse tegemine, mis hõlmab muuhulgas varastatud krediitkaardi kasutamist või rahapesu, käsitleb PokerStars sellist tegevust nii, nagu ta peab sobivaks, sealhulgas – kuid mitte üksnes:

                        a. kasutaja kohest Teenusele ligipääsu tühistamist;
                        b. kasutaja PokerStarsi konto sulgemist;
                        c. kasutaja kontol olevate vahendite konfiskeerimist;
                        d. informatsiooni avaldamist (kaasa arvatud Kasutaja identiteet) finantsinstitutsioonidele, vastavatele võimudele ja/või isikutele, kellel on sellise informatsiooni saamiseks seaduslik õigus; ja/või
                        e. kasutaja vastu seaduslike meetmete rakendamist.
                        Saan aru, et sel juhul poleks tegemist halva eesmärgiga, kuid reeglid on samad ka süütu vahendite saatmise puhul. Meie kasutustingimused leiate alljärgnevalt veebilehelt:

                        Poker Starsi netipokkeri-saidil pokkerimängijatele kehtivad kasutustingimused. Mängi Poker Starsis pokkerit.



                        Kellele settingud pidevalt kustuvad, arvatavasti on tegemist vigase "user" või "user.ini" failiga. Eriti, kui selle oma .COM kaustast .EE kausta kopeerisite.

                        Selleks, et probleem lahendada, peaksite faili "user.ini" ümber nimetama või kustutama. Leiate faili avades PokerStarsi menüüst "Abi" menüü ja seejärel "Ava minu seadete kaust". Kui olete selle leidnud, sulgege PokerStarsi tarkvara ning kustutage või nimetage fail ümber. Seejärel avage PokerStars uuesti ning see tekitab uue "user.ini" faili.


                        Friiko, palun saada klienditukke oma PokerStarsi logifailid, vaatame, miks ta iga kord uuesti update'ib.

                        Logifailide saatmiseks palun minge PokerStarsi pealehele ja valige 'Abi', 'Logifailid' ja 'Saada logifailid klienditoele...'. Seda tehes saadetakse failid meile automaatselt. Lisage kindlasti ka selgitus, miks need saadate.

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #3657
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Nüüd kus eesti kasutajaliides on olema, kas võiks äkki loota, et saab varsti otse panga kaudu nii sisse kui väljamakseid teha? Praegu sellist varianti vist ei ole, vähemalt kodulehel ei olnud kirjas, et oleks. Praegu oleks see ka oluliselt lihtsam lisada ja mängijatele oleks ka kindlasti mugavaim variant.
                          Tarvi, ehk sul jäi see küsimus kahe silma vahele, igaks juhuks kordan.

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #3658
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                            Nüüd kus eesti kasutajaliides on olema, kas võiks äkki loota, et saab varsti otse panga kaudu nii sisse kui väljamakseid teha? Praegu sellist varianti vist ei ole, vähemalt kodulehel ei olnud kirjas, et oleks. Praegu oleks see ka oluliselt lihtsam lisada ja mängijatele oleks ka kindlasti mugavaim variant.
                            EE klienditugi üritab hetkel pushida Swedbanki pangalinki sissemakseteks.

                            Väljamakseteks ma ei usu, et midagi Direct Bank Transferist paremat lähiajal tuleb... Saan aru, et sellega kaasnevad panga teenustasud, aga... mu teada paremat lahendust otse pangakontole ei ole meil üheski riigis (va. USA eCheckid, aga Eestis selline süsteem kindlasti kõne alla ei tule...)

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #3659
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              kui kaua seda kontrollitakse, ehk kui ma paar päeva tagasi tegin seda, kas siis on mul veel kartust, et vahele võetakse?

                              kui range kontroll on? ehk on mul veel lootust :D

                              Comment

                              • Tarvi
                                PokerStarsi Esindaja
                                • Sep 2009
                                • 347

                                #3660
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                kui kaua seda kontrollitakse, ehk kui ma paar päeva tagasi tegin seda, kas siis on mul veel kartust, et vahele võetakse?

                                kui range kontroll on? ehk on mul veel lootust :D
                                Reeglite rikkumisest pole väga kaval avalikult foorumis rääkida.

                                Comment

                                Working...