Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Nüüd kus eesti kasutajaliides on olema, kas võiks äkki loota, et saab varsti otse panga kaudu nii sisse kui väljamakseid teha? Praegu sellist varianti vist ei ole, vähemalt kodulehel ei olnud kirjas, et oleks. Praegu oleks see ka oluliselt lihtsam lisada ja mängijatele oleks ka kindlasti mugavaim variant.
Nüüd kus eesti kasutajaliides on olema, kas võiks äkki loota, et saab varsti otse panga kaudu nii sisse kui väljamakseid teha? Praegu sellist varianti vist ei ole, vähemalt kodulehel ei olnud kirjas, et oleks. Praegu oleks see ka oluliselt lihtsam lisada ja mängijatele oleks ka kindlasti mugavaim variant.
Comment