*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #3541
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Võtke nüüd aeg maha päevaks. Las asjad selguvad, küll PS esindaja siin sõna võtab. Igatahes kui .com-ist kinga ei anta siis mina ei kavatse kuhugi kolida.

    Comment

    • Tarvi
      PokerStarsi Esindaja
      • Sep 2009
      • 347

      #3542
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      PokerStarsi Eesti Litsents teema.
      Last edited by Tarvi; 27.09.10, 12:21.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #3543
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        ei teagi, mis öelda, nagu pluss ja miinus uudis korraga (v.a see osa,e t kas ps.ee kontole saab raha kanda endiselt läbi MB?)

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #3544
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          NAgu ma aru saan, siis saan VIP STELLAR rewardi 81% ulatuses mis mul lahti on mängitud? Pean ainult kirja saatma?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #3545
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Teeme kohe eraldi PS litsensi teema, et kõik litsensiga seonduv oleks ühes kohas ja hiljem kergem jälgida ehk tekib ka vähem korduma kippuvaid küsimusi.

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #3546
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Muideks, kas keegi on veel mõelnud selle peale, et kui USD väärtus langeb krooni (euro) suhtes nagu praegugi, siis on mõttekas õhtul convertida kogu bankroll eurodeks. Hommikul kell 7 vist resfreshitakse valuutaväärtused ning pärast seda dollariteks convertides on bankroll suurem. :)

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #3547
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                Muideks, kas keegi on veel mõelnud selle peale, et kui USD väärtus langeb krooni (euro) suhtes nagu praegugi, siis on mõttekas õhtul convertida kogu bankroll eurodeks. Hommikul kell 7 vist resfreshitakse valuutaväärtused ning pärast seda dollariteks convertides on bankroll suurem. :)
                Kas PokerStars natuke konverteerimistasu ei võta?

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #3548
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                  Kas PokerStars natuke konverteerimistasu ei võta?
                  Ma proovisin praegu. Kui 700 dollarit convertisin eurodeks ning kohe tagasi dollarites ning fee läks 1 sent.

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #3549
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    peaks proovima huvi pärast

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #3550
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Kas nüüd näitab starsi poes ainult neid riideid, mille laoseis nullis pole? Igatahes ainult mõned kaltsud hetkel mul näha seal.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #3551
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Täname kirja eest.

                        Lubage mul selgitada, mida tähendab, kui turniiri informatsioonis
                        seisab $1,000 Added. See viitab nimelt sellele, et garanteeritud
                        auhinnafond on küll $1,000, kuid kui sisse-ostudelt saadud summa
                        ei küündi $1,000ni, lisatakse kogutud summale vaid vajalik puudu
                        jääv osa.

                        Iga päev õpib midagi uut.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #3552
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Uurin, miks info nimes ja turniiri tõeline struktuur kokku ei lähe.

                          Klienditoe vastus läks ... jah

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #3553
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Samamoodi on selle promo leht http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/launch/ eesti keeles ebaselge ja kirjavigadega. Eriti palju usaldust see .ee peale üle kolimine ausalt öeldes ei tekita.

                            Kõik sellised informatiivsed lehed võiksid olla saadaval inglise keeles, sest algusest peale on teada, et liigne eesti keelsete terminite kasutamine tekitab ainult segadust. Hetkel inglise keelt valides ja selle promo peale klikkides saan ma ainult vene keelt nautida. Võiks ikka natuke rohkem vaeva näha enne kui hakatakse mingeid promosid ja kampaaniaid välja laskma.

                            Edit: okei ingliskeelne tekst on ilusti olemas, aga selle linkimise võiks siis ära parandada, et ta venekeelse asemel ikka ingliskeelse peale viskaks.
                            Last edited by Spewmonkey; 28.09.10, 20:21.

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #3554
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              miks nad lihtsalt eestlaste käest tõlketeenust ei osta? Või siis ostavad ja keegi Vanja tõlgib neid inglise keelest.

                              Comment

                              • Rando
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 316

                                #3555
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Ma vist küsisin kunagi juba.
                                Mis süsteemiga oleks kõige lihtsam väljamakset teha? Jäi meelde, et mingi 90.- oli tasu.
                                Tahaks kohe panga kontole swed,seb.

                                Comment

                                Working...