*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #3436
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas con Vaata postitust
    kas on mingi võimalus rahasid ilusti välja saada olles alla 21a vana?

    muidu stars super. mul 11" mini laptop 1hz protsessoriga ja 22 lauda jookseb üliilusti koos trackeriga(:
    Kumb tracker on? PT3 või HEM? PT3ga ei vea minu läpakas välja aga samas HEMiga ilusasti

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3437
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      Kumb tracker on? PT3 või HEM? PT3ga ei vea minu läpakas välja aga samas HEMiga ilusasti
      PT3

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #3438
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        Mitu VPP-d ma pean tegema kui ma tahan buddytransferitud 60$ välja kanda?
        Kuidas te peate tegma VPP-sid.. ma olen viimase 2 nädala jooksul 250$ ps-ist buddytransferiga saadud raha välja kandnud ja ei ole selle ajajooksul ainsatki kätt mänginud. Seletage.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #3439
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          VIP staatud peaks ka lugema. Mida rohkem tähti, seda tummisemad limiidid.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #3440
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Kas see limiit ei kehti ainult siis kui deponud pole?

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #3441
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas ingu Vaata postitust
              Strsi support ajab küll megatilti, kirjutad neile kirja ja jäädki vastust ootama või saad selle poole nädala pärast.
              Ma harva suhtlen suppordiga aga sain just oma probleemile vastuse ja lahenduse 4 minuti jooksul peale emaili saatmist ( ticket oli creditimata ja turniir 40 minuti pärast algamas )

              Gmaili kasutasin.
              Last edited by dabljuu; 18.09.10, 18:29.

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #3442
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                Kuidas te peate tegma VPP-sid.. ma olen viimase 2 nädala jooksul 250$ ps-ist buddytransferiga saadud raha välja kandnud ja ei ole selle ajajooksul ainsatki kätt mänginud. Seletage.
                Üldiselt kehtib see reegel kõikidele, olenemata VIP Staatusest ja deposiidi ajaloost. Raske on siin öelda, kas tegemist oli taotluse töötleja veaga või mõne muu põhjusega, miks väljamakse läbi lasti.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3443
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                  Üldiselt kehtib see reegel kõikidele, olenemata VIP Staatusest ja deposiidi ajaloost. Raske on siin öelda, kas tegemist oli taotluse töötleja veaga või mõne muu põhjusega, miks väljamakse läbi lasti.
                  Roll oli suur, väga suur ja stakesin sõpra $5k-ga. Sain $10k tagasi ja tegin $5k cashoudi (mis oli ennem plaanis). Stars hakkas ägisema, et ma pean läbi mängima käed. Saatsin sõnumi pikalt vastu, et käi perse ahv, et mul see standard cashout, oleksin nii või naa teinud, samuti mängin tra igapäev ja mul kohe raha vaja, et vaata mu endist historyt.

                  Tuli kiirelt vastu mail vabandustega ja tänase päevani ei ole pidanud ühtegi VPP-d läbi mängima :)

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #3444
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Milestone käe ajal NL25 ei mindudki showdownile, üks tüüp võitis 0.60$ poti :D. NL2hes oli ka päris äge. Starsi töötaja kirjutas chatis, et milestone blabla ja üks tüüp tegi lihtsalt minekut :D.

                    Comment

                    • dabljuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 494

                      #3445
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                      Milestone käe ajal NL25 ei mindudki showdownile, üks tüüp võitis 0.60$ poti :D. NL2hes oli ka päris äge. Starsi töötaja kirjutas chatis, et milestone blabla ja üks tüüp tegi lihtsalt minekut :D.
                      Seal NL25es oli nali veel selles, et kutt kes allinni läks oli halfstacker. Aga nüüd ei teagi, pmtselt amelikult on stars siis niti kuningriik ja igast mailstoned ei huvita mängijaid.

                      Comment

                      • Tarvi
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Sep 2009
                        • 347

                        #3446
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Roll oli suur, väga suur ja stakesin sõpra $5k-ga. Sain $10k tagasi ja tegin $5k cashoudi (mis oli ennem plaanis). Stars hakkas ägisema, et ma pean läbi mängima käed. Saatsin sõnumi pikalt vastu, et käi perse ahv, et mul see standard cashout, oleksin nii või naa teinud, samuti mängin tra igapäev ja mul kohe raha vaja, et vaata mu endist historyt.

                        Tuli kiirelt vastu mail vabandustega ja tänase päevani ei ole pidanud ühtegi VPP-d läbi mängima :)
                        "käi perse ahv" :) nice
                        No eks seal arvestatakse igasuguseid faktoreid. Kui selgitus on loogiline, siis lastakse läbi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #3447
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                          "käi perse ahv" :) nice
                          No eks seal arvestatakse igasuguseid faktoreid. Kui selgitus on loogiline, siis lastakse läbi.
                          Nii karmilt ei öelnud aga viisakalt sai küll neid per*e saadetud, sest tõesti too juhtum mind väga ärritas.

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #3448
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Pokerstars ei salvesta käsi, kas keegi oskab mõnda rohtu soovitada?

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #3449
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              ega see limiidist ülesse liikumine nii halb idee ei olegi..
                              eks tase läheb selle promo ajal ikka kõvasti nõrgemaks.

                              peaasi et suudaks a-gameda.
                              See ongi puhas kuld bumbhunteritele ja igast muudele poistele, kes mänguliselt teenida tahavad. Epicud lauad, epicud potid. epic action kogu aeg.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3450
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas soouni Vaata postitust
                                Pokerstars ei salvesta käsi, kas keegi oskab mõnda rohtu soovitada?
                                PokerStars->Options->Instant Hand History Options ja linnuke "Save My Hands History" lahtrisse.

                                *haigutus*

                                Comment

                                Working...