Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Ega ma veel midagi võitnud ei ole aga lihtsalt mõtlen mida mängida edasi oma step 3 piletiga kas püüda seda main evendi piletit või midagi muud.
Saatsin kirja ära kah vaatab mis vastavad.
Ega ma veel midagi võitnud ei ole aga lihtsalt mõtlen mida mängida edasi oma step 3 piletiga kas püüda seda main evendi piletit või midagi muud.
Saatsin kirja ära kah vaatab mis vastavad.

Comment