*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #3166
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    i wonder, kui plrs/flop on 20 käe põhjal, mitme põhjal vpip tuleb?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3167
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Ma ei näe mingit põhjust, miks see peaks nüüd mingi teine number olema, aga eks Tarvi täpsustab.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3168
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
        i wonder, kui plrs/flop on 20 käe põhjal, mitme põhjal vpip tuleb?
        Starsis on laudade juures nüüd VPIP?

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #3169
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Starsis on laudade juures nüüd VPIP?
          Võimalus ise valida kas players per flop või VPIP

          The “Plrs/Flop” column can now be replaced with “VPIP” through “Options” -> “Lobby Display Options” -> “Show VPIP instead of Players/Flop column”.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #3170
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Comment

            • macroTilt
              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
              • May 2010
              • 629

              #3171
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              haha, uuendused on k6vad. mul oli ena.mvahem sama effekt mil lsdd teha.
              mangin turniiri ja mingil hetkel naen, et vasakul olev tyyp lilla ringiga. no mida? lol
              hiljem sain aru, et mangijal note kyljes ja lillat varvi tahistab miskit sellist et mangib regulary mid/high MTTsid. Nagu pariselu lillad, parem eemale hoida :)
              k6va, lased tableninjaga, palju ei erine kui nooruses sai telekal mangitud supermariot.
              seal korjasid mingeid punne, pokker pmst sama. $$$ lihtsalt erutuseks vahele pandud.

              rigged on aga kyll ja mul on sellest siuke kopp ees, et v6tan vastu ysna radikaalse otsuse. vist jah, pean veel endaga paeva/paar n6u. good stuff.

              hetkel siis viimane turniir kasil. 22 rebuy. oleme 90 alles, 45 rahades ja juhtub see kasi. no tra, kai *****, kaua v6ib??? lihtsalt ei ole tra lucky. fck haige. lol, mida jama.


              Poker Stars $20+$2 No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t75 - 9 players - View hand 850932
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              Inigknokt (MP1): t10539 M = 5.62
              crisakasa (MP2): t20841 M = 11.12
              jasken (CO): t40060 M = 21.37
              Hero (BTN): t15955 M = 8.51
              bEatNicK"OG" (SB): t21164 M = 11.29
              dridrixs (BB): t14242 M = 7.60
              hunkasouras (UTG): t11693 M = 6.24
              vvirtue (UTG+1): t23955 M = 12.78
              Hood_Ace (UTG+2): t27411 M = 14.62

              Pre Flop: (t1875) Hero is BTN with A K
              hunkasouras calls t800, 5 folds, Hero raises to t3280, 2 folds, hunkasouras calls t2480

              Flop: (t8435) 7 K 4 (2 players)
              hunkasouras bets t2400, Hero raises to t9600, hunkasouras calls t5938 all in

              Turn: (t25111) Q (2 players - 1 is all in)

              River: (t25111) 9 (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: t25111
              Hero shows A K (a pair of Kings)
              hunkasouras shows K T (a flush, King high)
              hunkasouras wins t25111



              haha, ma olen selles businessis liiga pikki aastaid sees olnud. ya, 20a. long time.
              pean t6sist plaani, et sellest jamast nyyd ehk yldse valja astuda. miks mitte :)

              lol, see on nii haige trip, too pokker. eks me k6ik tea. vahest naerad ja vahest nutad.

              siin ma siis tulen oma 4blindi pealt mangu tagasi ja pretendeerin endiselt auhindadele.
              solid turna, v6itja saab miski c6k$ ja viimasele kohale antakse ka 175$. lol, haige 6rritamine
              softi poolt. lahen peaaegu bustoks jalle ja siis saab taas miski seemne. igatahes, olen elus,
              chipsidelt 26/66. driimin, lol.

              driim sai ruttu omale otsa. 66 vs AA ja kohaks 34 ehk good for 192$. lol.
              laheb veel paar paeva vist aega, ennem kui endstory kirjutab. oh well.
              Last edited by macroTilt; 10.08.10, 06:19.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #3172
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                VPIP ju tunduvalt täpsem kui plr/flop.

                Comment

                • Tarvi
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Sep 2009
                  • 347

                  #3173
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Kas keegi saaks aidata, tahaks Pokerstarsis lauda ära modida, mis failid ma peaksin asendama, tahan ära vahetada laua värvi, kaarte ja diileri nuppu. Et kus need failid asuvad.
                  Juhendid on ingliskeelselt olemas järgmises failis:


                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Ma ei näe mingit põhjust, miks see peaks nüüd mingi teine number olema, aga eks Tarvi täpsustab.
                  20 kätt jah :)

                  Sorry, olen ilmselt selle/järgmise nädala jooksul suht aeglane siin vastama, kuna olen Tallinnas EPTl... suht kiired ajad

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #3174
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                    Juhendid on ingliskeelselt olemas järgmises failis:
                    http://www.pokerstars.com/poker/down...1%5D.9.3.5.zip
                    Tänud, Tarvi.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #3175
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Nüüd kui kõik checkivad ja vajutad fold nuppu siis ei tule enam ette check/fold. Minule kui multiteiblerile väga hea asi :).
                      Last edited by Relamz; 10.08.10, 17:16.

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #3176
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                        Nüüd kui kõik checkivad ja vajutad fold nuppu siis ei tule enam ette fold/cancel. Minule kui multiteiblerile väga hea asi :).
                        +1

                        Tahtsin ka just tulla pasundama, et see on ikka väga kõva uuendus.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #3177
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kui varem panid linnukese "sit out next BB vms" ette ja sitoutimise hetkel lõi selle laua ette, siis enam ei löö. Nüüd pean iga natukese aja tagant korra lauad läbi kammima, et sitoutitud lauad kinni panna. Kuidas saaks endise olukorra tagasi?

                          Comment

                          • QKulgur
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 484

                            #3178
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            kuidas võimalik starsi klient vpip näitama panna?

                            Comment

                            • Keldrimees
                              Julm Donk
                              • Feb 2010
                              • 69

                              #3179
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Kes veel ei tea, siis toredad uuendused. Info 2+2-st:

                              Notes Improvements – By default the notes icon is larger now and we have added a nice coloring of the player circle/rectangle that will match the color of the note. Both options can be controlled through “Options” -> “Player Notes...”

                              VPIP Column in Ring Game Lobby – The “Plrs/Flop” column can now be replaced with “VPIP” through “Options” -> “Lobby Display Options” -> “Show VPIP instead of Players/Flop column”. We are considering making VPIP the default column, but are concerned that many recreational players simply do not know what VPIP is.
                              this.

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #3180
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Jubedalt häirib see, et stud/razz/stud8 ei ole bring in automaatselt potti pandud nagu holdemis ja omahas blindid. Kuna tegemist on kohustusliku panusega, siis võiks see olla ka kohe automaatselt potis, mitte et mängijal on õigus 10sekki ägiseda enne oma bring ini, tempo läheks kiiremaks.

                                Comment

                                Working...