*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #3106
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas air343 Vaata postitust
    Kui starsis teen esimese deposiidi aga boonus koodi ei kasuta ,kas siis jääb first deposit bonus alles?
    Kolme esimese deposiidi pealt saab boonuse. Kui koodi ei kasuta, siis kvalifitseeruvad ikka vaid kolm esimest deposiiti.

    Manuaalselt saame boonuse lisada kuni kolm kuud pärast deposiidi tegemist. Juba teenitud VPPsid ei arvesta me boonuse kasuks, kui võtad meiega ühendust rohkem kui nädala pärast esimese deposiidi tegemist.


    Kes olid oma VIP staatuse pärast mures, kui litsensi saame - pole siiani veel kindlat vastust saanud, puhkused ja värgid... pole küsimust ära unustanud ja vabandan, et vastusega viivitan, aga ma ei taha oletada, vaid enne 100% kindlaks teha.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3107
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Loogiline järeldus, et oma deposiitide arvu peab suppordi käest küsima?

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #3108
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        Loogiline järeldus, et oma deposiitide arvu peab suppordi käest küsima?
        Hiljuti tehtud deposiite näeb Kassas 'Ajaloo' alt, kui aga soovida selget ülevaadet kõikidest deposiitidest (+väljamaksetest) jms, siis peab klienditoest küsima tõepoolest.

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #3109
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kui ma teen Pokerstarsi lahti, sorteerin lauad flopi vaatamis % järgi ära, siis kust need andmed tulevad, kui mul on Stars senini kinni olnud? Igastahes need on ju üpriski valed.

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #3110
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Need protsendid on lauas viimati mängitud x arvu käte järgi. Ega see, et sul Stars kinni on, ei tähenda, et keegi sel ajal pelada ei või.:)

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #3111
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
              Need protsendid on lauas viimati mängitud x arvu käte järgi. Ega see, et sul Stars kinni on, ei tähenda, et keegi sel ajal pelada ei või.:)
              ehk Tarvi oskab öelda kui palju X on?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #3112
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                FT-s oli vist 32, eks ta sinnakanti ole.

                Comment

                • bJako
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 114

                  #3113
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Kas ainult minul on mure, et PokerStars'is peab mängu ajal igat nuppu 2-5 korda vajutama, ei piisa ühekordsest hiireklikist?

                  Eriti hull on nende checkboxidega, nagu Check/Fold to raise. Neid tuleb taguda 3-5 korda vahel. No min 2 korda (esimene nagu aktiveeriks laua ja teine vahel toimib kohe, enamasti mitte).
                  Suured Check, Fold jne nupud (kui sinu kord on juba) toimivad paremini, enamasti esimesel vajutusel, aga mitte alati.

                  Jutt siis Tile ekraanipildist 4 lauaga. Cascade puhul probleeme nagu polegi eriti.

                  Ja eriti hull on muiudgi siis, kui internetiühendus kehva on (=KÕU)

                  Ühegi teise saidiga sellist jama pole, närvid läbi juba.

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #3114
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Ma arvan, et see ongi internetiühenduse viga, sest mul on ka mõnikord olnud vaja mitu korda vajutada kui nett sitt.

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #3115
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Endal oli Starsis sama probla ja tile laudadega. Ühendus on mul hea, nii et selle taha asi ei saanud jääda

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #3116
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                        vastukaaluks tolgendab siin samas foorumis keegi Unibeti kloun. haha, huvitav, mismoodi sellised vennad endale need t66kohad sebivad.
                        Keda sa mõtled? Nii Erplander (varem) kui Kalev (nüüd) on olnud Eesti pokkerifoorumites minu arvates vägagi aktiivsed ja aidanud enam-vähem kõigega, mis nende pädevuses, korraldanud eestlastele huvitavaid promosid, väljakutseid ning turniire. Ja klientide kontode haldamine ja nende vahetu teenindamine ei ole imo üldsegi kumbagi otsene tööülesanne.

                        Kui sa tõesti mõtlesid neid kahte, siis on tegemist väga halvamaigulise kommentaariga, millega on raske respekti koguda. Veelgi enam - mina isiklikult usun, et Kalev saab olema üks nominentidest 2010. "Aasta pokkeritöötaja" auhinnale.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #3117
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas bJako Vaata postitust
                          Kas ainult minul on mure, et PokerStars'is peab mängu ajal igat nuppu 2-5 korda vajutama, ei piisa ühekordsest hiireklikist?

                          Eriti hull on nende checkboxidega, nagu Check/Fold to raise. Neid tuleb taguda 3-5 korda vahel. No min 2 korda (esimene nagu aktiveeriks laua ja teine vahel toimib kohe, enamasti mitte).
                          Suured Check, Fold jne nupud (kui sinu kord on juba) toimivad paremini, enamasti esimesel vajutusel, aga mitte alati.

                          Jutt siis Tile ekraanipildist 4 lauaga. Cascade puhul probleeme nagu polegi eriti.

                          Ja eriti hull on muiudgi siis, kui internetiühendus kehva on (=KÕU)

                          Ühegi teise saidiga sellist jama pole, närvid läbi juba.
                          options-advanced multi-table options-single click table activation

                          ticki see ära

                          Comment

                          • Murdock
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 690

                            #3118
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Tarvi,kas te sellist mängu ei saa lisada,mis oleks selline nagu holdem aga maha jookseb aind neli kaarti ja siis on käsi mängitud.

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #3119
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              :D:D:D:D:D

                              Comment

                              • Helmps
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 828

                                #3120
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                                Tarvi,kas te sellist mängu ei saa lisada,mis oleks selline nagu holdem aga maha jookseb aind neli kaarti ja siis on käsi mängitud.
                                kalamaja olympicus mängitakse seda. kõigi mängijate nõusolekul saab riverisse jokkeri ka panna

                                Comment

                                Working...