*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #3046
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas 9-pokah Vaata postitust
    oh, okei... tõenäoliselt tuleb sealt jutt stiilis, et mul on Eesti kodakondsus ja pangakonto ja ma ei maksa neile makse (millest kõik ju algas) ja peaksin netis mängimise kiiresti ära unustama...

    ps, fulltilt.FR avati eile. esimese asjana küsis regamisel sünniriigi ja pangakonto kohta. millega see regamise jutt ka lõppes.

    ärge siis prantsusmaale minge, lootusega netis mängida!!
    Selleks, et FR kontot omada, peab tõepoolest olema Prantsuse pangakonto jms, seda legaalsetel põhjustel verifikatsiooni protsessiks. Kodakondsus ei mängi rolli.

    Samuti peab olema tõestus aadressist (näiteks mingi kommunaalarve vms). Kui seal riigis alaliselt oled, siis peaks need mõlemad olemas olema...

    Comment

    • 9-pokah
      Räme Fish
      • Feb 2010
      • 22

      #3047
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      @Tarvi
      Starsis sain konto valmis, freerollide ja mängurahaga pole probleeme, aga mitte sellepärast ma seal ei viibi : ) ma lihtsalt olen konnade juures külas, seega pole ka millegiga midagi verifitseerida. tahaks vältida olukorda, kus kantakse mulle heal juhul plussist hoolimata depo summa tagasi ja au revoir!

      @Oliverk
      vabandust, mis on vpn? 2+2-st ei leidnud vastet.
      Last edited by 9-pokah; 29.07.10, 11:31.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #3048
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        kas pokerstars.fr saidi pole mitte rake 7%.. ma nagu kuskilt uudistest lugesin, et riik on nii kõvad maksud peale pannud, et stars pidi 7% peale rake tõstma ja mängijad kõik protestivad.

        Comment

        • SANGPOMM
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 479

          #3049
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          nonii, kes räägiks lähemalt gold stari ja platium stari erinevustest. 1300 punkti puudu, homseni aega põhimõtteliselt, Mis on asja eelised?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #3050
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            teenid fpp-si kiiremini. Uuri täpsemalt kodukalt.

            Comment

            • Tarvi
              PokerStarsi Esindaja
              • Sep 2009
              • 347

              #3051
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
              nonii, kes räägiks lähemalt gold stari ja platium stari erinevustest. 1300 punkti puudu, homseni aega põhimõtteliselt, Mis on asja eelised?
              Teenid 2.5 FPPd iga VPP eest (GoldStar = 2 FPP)

              Saad VIP poest PlatinumStari tooteid osta, kaasa arvatud $650 boonus

              Saad FPPde eest osta end sisse live üritustele nagu EPT, WSOP, etc.

              Comment

              • EestiMats
                Grinder
                • Jul 2009
                • 625

                #3052
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Kuulge, kui cashoutida PS-ist otse Swedi, kas siis rahast ilma ei jää kuidagi?
                Selle mingi hasartmänguseaduse tõttu?

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #3053
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                  Kuulge, kui cashoutida PS-ist otse Swedi, kas siis rahast ilma ei jää kuidagi?
                  Selle mingi hasartmänguseaduse tõttu?
                  Kui ära kulutad- jääd ilma.

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #3054
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    keegi teab, mitu kilo kätt tuleb nl25s mängida, et platinum staarini jõuda, kui laksida fr, arvutasin küll, jõudsin umbes 63k käeni, onsee õige?

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #3055
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                      keegi teab, mitu kilo kätt tuleb nl25s mängida, et platinum staarini jõuda, kui laksida fr, arvutasin küll, jõudsin umbes 63k käeni, onsee õige?
                      Peaks sinna kanti jääma jh, vbl oli veidi vähem.

                      Aga kui ma tahan PS-ist swedi cashouti teha, kas siis pean enne swedist sinna sissekande tegema v? Mul hetkel ainuke cashouti variant on neteller...

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #3056
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                        Peaks sinna kanti jääma jh, vbl oli veidi vähem.

                        Aga kui ma tahan PS-ist swedi cashouti teha, kas siis pean enne swedist sinna sissekande tegema v? Mul hetkel ainuke cashouti variant on neteller...
                        peaks nii olema jah

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #3057
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          kui mängid eurolaudasid ka, siis max 60k käsi läheks vaja. ma olen vahel isegi 55k käega hakkama saanud

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #3058
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                            keegi teab, mitu kilo kätt tuleb nl25s mängida, et platinum staarini jõuda, kui laksida fr, arvutasin küll, jõudsin umbes 63k käeni, onsee õige?
                            täna tegin ära platinumi nl25-s aint $$$ lauad , läks 51 000 kätt
                            Last edited by kardpleier; 31.07.10, 12:32.

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #3059
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Nii väike fish küsimus, aga selleks, et swedist sissekannet/väljakannet teha, peab seda local bank transferi kasutama jh? Tundub, et kergem oleks teha SEB konto, kui mingite koodide ja asjadega mässata.

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #3060
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                ma räägin fr mängust...

                                ja mul jääb siis täpselt üks nädal puudu :D

                                Comment

                                Working...