*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • heido24
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 402

    #3016
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    resa tulekul j2lle starsis ?? ei leia neid 1.10$ MicroMania 50man sitngosid enam

    Comment

    • SALSABOY
      FPP Pro
      • Jun 2010
      • 287

      #3017
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Enne resa tulekuid peaks alati starsis üleval paremal kiri olema, et resa on tulemas. Minul on need sngd olemas täiesti.

      Comment

      • lauri89
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 206

        #3018
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Tahaks väljamakset teha, aga moneybookersiga väike jama, kuna on kaks kontot ei saa ma kasutada teise konto peal oma kontonumbrit (esimesel on emaili parool ära kadunud). Nii aga kui tahan välja kanda annab yhe võimaluse ka "kannan otse oma pangakontole" vms. Kas see toimib? Millega veel saab välja kanda?

        / Paar posti tagasi oli jutt sellest, seega saab
        Last edited by lauri89; 14.07.10, 01:02.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #3019
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          kui first deposit boonus jookseb kas siis on võimalik samal ajal vabastada ka VIP reward boonust(need mis saad FPP eest osta 50,300,650$ jne) või peab ühe ennem ära vabastama?

          või on hoopis mingi aeg tulekul insta cash bonus?

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #3020
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            enne pead ühe ära vabastama, siis saad uue kallale minna. Kaua sa seda depo boonust vabastad? :d

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #3021
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              sõber tahtis teada, mul endal seda boonust ei ole enam..kuigi võiks :D

              ennast huvitavad insta cash boonused, võiks mõne VIP boonuse võtta...samas insta cash oleks palju parem.
              Last edited by k2snakalle; 22.07.10, 11:51.

              Comment

              • Tarvi
                PokerStarsi Esindaja
                • Sep 2009
                • 347

                #3022
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Kui on mitu aktiivset boonust, siis neid korraga lahti mängida ei saa. PokerStars loeb VPPsid boonuste vabastamiseks järgmises järjekorras:

                1) Boonused, mille täitmisele on kõige rohkem punkte veel vaja
                2) Boonused, mis kõige enne aeguvad
                3) Boonused, mis on kõige vanemad

                Nii et on parem idee VIP boonuse ostmisega oodata, kuni FDB on lahti mängitud...

                Comment

                • EestiMats
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 625

                  #3023
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Nii, küsin siis siit uuesti, äkki keegi teab või on kuulnud sellisest jamast , et noted kaovad ära. Mõnikord on kohe peale starsi sulgemist kadunud, teinekord jälle on olemas mingi päev-kaks . Starsi supportiga sai ka suheldud, aga kuna nad ajasid mind nii tilti ning millestki aru ei saanud, siis jätsin selle pooleli.
                  Soovitasid reinstalli , tegin, aga sama jama. Nii tilti ajab lihtsalt, elutähtsad asjad kaovad lihtsalt ära.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Tarvi
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Sep 2009
                    • 347

                    #3024
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
                    Nii, küsin siis siit uuesti, äkki keegi teab või on kuulnud sellisest jamast , et noted kaovad ära. Mõnikord on kohe peale starsi sulgemist kadunud, teinekord jälle on olemas mingi päev-kaks . Starsi supportiga sai ka suheldud, aga kuna nad ajasid mind nii tilti ning millestki aru ei saanud, siis jätsin selle pooleli.
                    Soovitasid reinstalli , tegin, aga sama jama. Nii tilti ajab lihtsalt, elutähtsad asjad kaovad lihtsalt ära.
                    Note'ide mittesalvestamist võib põhjustada päris mitu asja. Esiteks on kõige tõenäolisem, et su user.ini fail on korrupeerunud ning sinna pole salvestamise folder korralikult salvestatud. Selle parandaks faili kustutamine, kuid seda tehes kaovad arvutist ka kõik Teie isiklikud PokerStarsi sätted.

                    Tehke ka kindlaks, et kaust, kuhu Te neid salvestate, pole 'Read Only' ning PokerStarsi kliendil on õigus sinna faile kirjutada.

                    Võib olla ka, et su notes file ise on korrupeerunud, st seal on mingi vigane sissekanne. Sel juhul peaks selle sealt kustutama (lisan ekraanipildi näitega - seda saab tegelikult kustutada ka notepadis).



                    Kui jamad jätkuvad, siis palun paki oma notes fail winzipi või mingi muu sarnase kompressoriga kokku ja saada support@pokerstars.com.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #3025
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      tahaks direct bank transferi kauda cashouti teha.
                      Mis on swedi BIC code?

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #3026
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Swedbanki BIC-kood on HABAEE2X.

                        Googlest leiab väga ruttu .

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #3027
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kas starsis enam pokernews 2k freerolle ei toimu ?

                          Comment

                          • Tarvi
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Sep 2009
                            • 347

                            #3028
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas ingu Vaata postitust
                            Kas starsis enam pokernews 2k freerolle ei toimu ?
                            Ei, PokerNews lõpetas need ära...

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #3029
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              tahaks direct bank transferi kauda cashouti teha.
                              Mis on swedi BIC code?
                              Starsist saab swedi cashouti teha vä?

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #3030
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                miks ei peaks saama?

                                Comment

                                Working...